Sbírka ukončena:

Koncert muzikantského dua Karel Heřman & Ivan Jašek #kulturažije

Vybráno 0 Kč 1 600 Kč
od 7 dárců
 -
7 dárců
Celkem se zapojilo
229 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
3 dny
Vybráno za
Více o této sbírce

Koncert muzikantského dua Karel Heřman & Ivan Jašek #kulturažije

Vybráno 0 Kč 1 600 Kč
od 7 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Káznice LIVE, Karel Heřman a Ivan Jašek

Podmanivé hudební duo Karel Heřman & Ivan Jašek představí svůj společný projekt. Oba pánové nejsou na hudební scéně žádnými nováčky. Karel Heřman je zpěvákem, trumpetistou a harmonikářem energické kapely Čankišou, která se svou českou příchutí world music na rockovém základě projela celý svět. Talentovaný muzikant je i členem seskupení Ukulele Orchestra jako Brno, které pojímá lidovky zcela novým způsobem – hrou na ukulele. Ivan Jašek působí v kapele Shivanam, která vytváří svůj hudební vesmír pomocí žánrů world music, ambient, drum'n'bass a další. S navazujícím projektem Shivatrance se dostali na největší Evropské festivaly, například Sziget v Maďarsku.Kromě toho vystupuje multiinstrumentalista jako DJ v chill-out klubech a na pódiích trance festivalů.

Dva výjimeční muzikanti nám předvedou svoji fúzi etnických vlivů, psytrance, ambientu a akustické hudby v rámci projektu Káznice LIVE. Ten vznikl jako odpověď na náročnou situaci v uměleckém rybníku. Začínáme koncerty, ale bude toho mnohem víc! Díky Donio můžete pomoct tyto těžké časy překonat nejednomu umělci, budeme velmi rádi, pokud se zapojíte.

Akci zastřešuje Spolek Tripitaka ve spolupráci se Studex.tv, Radio R, Film hub, GNOMON ProductionTIC BRNO a Kreativní Brno. Tripitaka se už více než 10 let pohybuje na hranicích umění, sociální práce a vzdělávání. Vytváří podporovaná pracovní místa pro mladé lidi z dětských domovů, pořádá festival Ghettofest, provozuje obchod s tvorbou českých návrhářů Restart, a především již třetím rokem oživuje unikátní historický prostor brněnské Káznice.

Na co budou peníze ze sbírky použity

Na podporu umělců, kterých tvorba, jejichž tvorba a vystupování bylo zasaženo nemožností vyprodat klub nebo si odskočit ke spolupráci. Krůček po krůčku se snažíme, aby kultura dokázala nejen přežít, ale i vzkvétat v těchto těžkých časech.

Co můžete získat?

Skvělý zážitek z koncertu dvou zkušených a šikovných muzikantů, kteří v autentických prostorách Káznice spojí své talenty do jednoho unikátního vystoupení.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 4. 2020 21:36
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  5. 4. 2020 21:33
Štědrý dárce
200 Kč  •  5. 4. 2020 21:11
Štědrý dárce
500 Kč  •  5. 4. 2020 21:11
Laskavý dárce
100 Kč  •  5. 4. 2020 21:03
Milý dárce
300 Kč  •  5. 4. 2020 20:57
DobroDárce
300 Kč  •  5. 4. 2020 20:38

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat