Sbírka ukončena:

Podpořili jsme společně časopis KAM v Brně a redakci Pocket Media #kulturažije

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje
 -
0 dárců
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše daru
0 Kč
Nejvyšší dar
2 dny
Vybráno za
Více o této sbírce

Podpořili jsme společně časopis KAM v Brně a redakci Pocket Media #kulturažije

Vybráno 0 Kč 0 Kč
Buďte první, kdo přispěje

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
KAM v Brně
Datum přidání
7. 12. 2020

Staňte se KAM(a)RÁDY brněnské kultury a podpořte magazín KAM v Brně a redakci Pocket media, která mapuje život a fenomény města.

Nynější situace dopadá tvrdě na všechny, kdo se podílí na tvorbě kultury a zábavy nejen v Brně, ale celé republice. Situace se netýká pouze umělců a institucí, ale i médií, která jim dávají prostor. Věříme že kultura a zábava jsou nedílnou součástí života ve městě, stejně jako magazín KAM v Brně, který vstupuje do úctyhodné 65. sezony! 

Máte rádi KAM? Máte RÁDI Brno? Buďte KAM(a)RÁDI!

Jsme vydavatelství Pocket Media. Dbáme na autentické kouzlo Brna v podobě časopisu KAM V BRNĚ a šťavnatého průvodce gastronomií FOOD DRINK BRNO. Tipy a týdenní přehled života v Brně přinášíme na webu www.planetabrno.cz.

Podpořili jste brněnskou kulturu a nezaměnitelnou atmosféru města.

Magazín KAM v Brně vychází od roku 1957 a je v moravské metropoli skoro 65 let. Na stránkách magazínu FOOD DRINK BRNO se věnujeme brněnským podnikům, restauracím, kavárnám a gastronomickým trendům. V našich časopisech a na webu planetabrno.cz zachycujeme fenomény města a informujeme o nich.Tvoříme mikrokosmos tipů, aktualit, rozhovorů a témat. 

Pomohli jste nám překlenout složité období, abychom i nadále mohli sloužit Brnu, městu, které máme rádi a ve kterém žijeme.

Peníze použijeme na podporu aktivit, kterým se věnujeme – tedy vydávání časopisů o kultuře a gastronomii. Abychom nadále mohli publikovat časopisy a přinášet našim čtenářům radost a zábavu, potřebujeme vaši pomoc. Většina našich příjmů je z inzercí, doba je těžká a inzerce na kulturní akce stojí, stejně tak gastronomie. Věříme, že s vaší pomocí to dokážeme. Za vaši pomoc vám můžeme poslat naše magazíny poštou a uveřejnit vám je online.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat