Zdravíme vás z tichého Jižáku! Jsme jedni z těch, které nouzový stav v České republice zasáhl jako první, museli jsme předčasně ukončit zimní sezónu a zrušit nadcházející koncerty a akce, které jsme měli připravené. A tady je ten problém: díky penězům vydělaným v zimě, pro Vás můžeme nechat dveře na bar otevřené celoročně.










