Sbírka ukončena:

Koncert Jan Polyak Band

Vybráno 0 Kč 1 700 Kč
od 5 dárců
 -
5 dárců
Celkem se zapojilo
340 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
12 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Koncert Jan Polyak Band

Vybráno 0 Kč 1 700 Kč
od 5 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Káznice LIVE, Tripitaka

V pátek 15. května od 20.00 se v Káznici sejde několik zajímavých brněnských hudebníků, které na jedno místo svolal kapelník Jan Polyak. Honza své hosty pozval, aby zahráli především skladby z jeho připravované autorské desky, Ta je inspirována rytmy, kterými tepe brněnský „Bronx“ – čtvrť, kde se dodnes za teplých večerů na ulicích zpívá a hraje na kytary.

Tihle muzikanti tak zaujali režiséra Jiřího Havelku, že je pozval do své inscenace Gadžové jdou do nebe, kterou na konci května uvede Divadlo Husa na provázku. A právě herci z Provázku Dominik Teleky a Dalibor Buš přijdou zazpívat písně z této inscenace. V závěru se ke kapele připojí i další provázkovští umělci a my se můžeme těšit na to, jakým nečekaným směrem se celý večer vyvine. Už teď je jasné, že nás čeká unikátní zážitek a ochutnávku všemožných chutí současného Cejlu – lokality s nezaměnitelnou atmosférou.

Jan Polyak s hudebníky předvedou svoje hudební nadšení a talent v rámci projektu Káznice LIVE. Ten vznikl jako odpověď na náročnou situaci v uměleckém rybníku. Koncerty, diskuse, divadlo a ještě víc! Díky doniu můžete pomoct tyto těžké časy překonat nejednomu umělci, budeme velmi rádi, pokud se zapojíte.

Akci zastřešuje Spolek Tripitaka ve spolupráci s Film hub, GNOMON Production, TIC BRNO a Kreativní Brno. Tripitaka se už více než 10 let pohybuje na hranicích umění, sociální práce a vzdělávání. Vytváří podporovaná pracovní místa pro mladé lidi z dětských domovů, pořádá festival Ghettofest, provozuje obchod s tvorbou českých návrhářů Restart, a především již třetím rokem oživuje unikátní historický prostor brněnské Káznice.

Na co budou peníze ze sbírky použity

Na podporu umělců, kterých tvorba, jejichž tvorba a vystupování bylo zasaženo nemožností vyprodat klub nebo si odskočit ke spolupráci. Krůček po krůčku se snažíme, aby kultura dokázala nejen přežít, ale i vzkvétat v těchto těžkých časech.

Co můžete získat?

Kombinaci skvělých brněnských hudebníků pod jednou střechou vedených rytmy Cejlu.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Milý dárce
300 Kč  •  15. 5. 2020 21:20
Štědrý dárce
500 Kč  •  15. 5. 2020 21:20
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  15. 5. 2020 21:14
Velkorysý dárce
100 Kč  •  15. 5. 2020 20:56
Dárce, který je pro každou dobrost
500 Kč  •  15. 5. 2020 20:19

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat