Sbírka ukončena:

Podpořme muzikanty z Hudba Praha Band #kulturažije

Vybráno 0 Kč 3 500 Kč
od 3 dárců
 -
3 dárci
Celkem se zapojilo
1 167 Kč
Průměrná výše daru
2 000 Kč
Nejvyšší dar
129 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Podpořme muzikanty z Hudba Praha Band #kulturažije

Vybráno 0 Kč 3 500 Kč
od 3 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Hudba Praha Band

Nejde to jinak, využili jsme nouzového stavu alespoň k přípravě nového alba – tedy zatím cvičíme každý zvlášť, ale už se těšíme na společné zkoušky a streamování. Na přípravu nového CD bude asi dost času, protože to vypadá, že se k živému hraní – koncertování jen tak brzy nedostaneme. 

Pořadatelé nám totiž ruší nejen prázdninové akce – festivaly, ale už i sjednané podzimní koncerty. Prostě finanční výpadek jako hrom! 

Kromě dvou muzikantů Hudby Praha band jsou ostatní naprosto bez příjmů, protože kromě koncertování učí obyčejně v lidušce nebo dávají soukromé hodiny hry na hudební nástroje, ale jejich žáci teď nedocházejí. 

Budeme vám vděčni, pokud v této nelehké a nestabilní době pomůžete hudebníkům, kteří vlivem okolností nemohou vykonávat povolání provázející je celým životem. 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Štědrý dárce
2 000 Kč  •  27. 7. 2020 13:46
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  14. 5. 2020 16:46
Štědrý dárce
500 Kč  •  3. 5. 2020 19:52

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat