Honzík pár hodin po svém narození zažil syndrom náhlého úmrtí, naštěstí se ho podařilo oživit. Po dlouhých třech měsících strávených v nemocnici si rodiče miminko konečně odvezli domů. Malý Honzík doma ale nevydal ani hlásku, nesmál se, nemračil se. Jednou si rodiče všimli, že se ve spánku lehce pousmál, svitla naděje. Po určitě době se jeho stav zlepšil, překonal i problém s příjmem potravy, teď má před sebou další obrovskou výzvu – naučit se chodit. K tomu potřebuje absolvovat nákladné intenzivní rehabilitace.










