Sbírka ukončena:

Podpořme skupinu 100% FrReedom

Vybráno 0 Kč 2 000 Kč
od 7 dárců
 -
7 dárců
Celkem se zapojilo
286 Kč
Průměrná výše daru
600 Kč
Nejvyšší dar
68 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Podpořme skupinu 100% FrReedom

Vybráno 0 Kč 2 000 Kč
od 7 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Kotelna Litomyšl
Datum přidání
3. 12. 2020

Kapela 100% FrReedom

Vznikla spojením dvou projektů frontmana Marca Frangose. Současná sestava dvou bicích (Vojta Bořejk z Už jsme doma a Braňo Štefanča z fuzzy2102) a basy (Marco) nabízí dvojí dávku energie již tak poctivého a hutného zvuku. 

Marco Frangos je angličan s řeckými kořeny, který se do České republiky přistěhoval z Londýna. V současné době žije v malé východočeské vísce nedaleko Lanškrouna, v Dolní Čermné.

Jeho hudba vychází ze silné tradice ostrovního rocku a je ovlivněna i dalšími styly jako je ska, punk či reggae a nebrání se ani lehkým motivům etno hudby. To vše je hráno na koncertech s tak poctivým a hutným zvukem, že je až téměř neuvěřitelné, že tuto kapelu tvoří nástrojově pouze basa a bicí (přestože v současné době dvoje). Marco je rozený frontman, který má dar posluchače strhnout a jeho nasazení by se mělo stát pro mnohé zdejší kapely výraznou inspirací.

Kdo sbírku organizuje?

Music club Kotelna Litomyšl je jedním z nejdéle fungujících hudebních klubů v České republice. Tímto koncertem uvádí první ze série live streamů přímo z klubu. Chce tak publiku přenést aspoň jen částečně do domovů atmosféru koncertů v době, kdy živé vystupování interpretů a kontakt s publikem nejsou možné.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou využity na honorář kapele a technické zajištění přenosu.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Petr
600 Kč  •  11. 12. 2020 21:39
Supr
DobroDárce
100 Kč  •  11. 12. 2020 21:20
Velkorysý dárce
500 Kč  •  11. 12. 2020 20:14
Dobrosrdečný dárce
100 Kč  •  11. 12. 2020 20:07
Velkorysý dárce
300 Kč  •  11. 12. 2020 15:52
Dobrosrdečný dárce
300 Kč  •  3. 12. 2020 21:27
Velkorysý dárce
100 Kč  •  3. 12. 2020 16:45

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat