Proč pomoci?
Mnoho lidí si už Olomouc bez Flopu neumí představit. Mnozí se do města pravidelně vracejí, aby nás navštívili a podívali se, jak rosteme. Obchod za tu dobu prodělal mnohé změny, některá období pro něj byla těžší, ale věrní zákazníci ho vždy podpořili a podrželi. Flop shop tak mohl dál dělat radost jim i všem autorům, kteří v něm mohou dostat své výrobky blíže lidem. Zatím se však nikdy nestalo, že by musel být obchod nuceně uzavřen pro své zákazníky, což je pro něj zatím ta nejtěžší zkouška.
Na co peníze použijeme?
Nařízení spojená s koronavirem jsou těžká pro všechny, avšak pro obchod, který musí platit nemalý měsíční nájem a ostatní poplatky mohou být likvidační. My dvě, které Flop vlastníme, uděláme všechno proto, aby pro Vás v Olomouci zůstal. Můžeme nějakou dobu pracovat zadarmo, ale ani to nejde donekonečna. Jakékoli vybrané peníze nám moc pomohou udržet obchod alespoň na nule a nespadnout příliš hluboko do červených čísel, ze kterých se už dostává zpět jen těžko.
