„Jsem opět o rok starší a bohužel se letos nepotkáme na žádný jednorožčí oslavě, nebudeme pít víno do rána a tančit na Spice Girls, letos si spolu nedáme asi ani kafe a dort.
Pokud byste mi chtěli udělat radost, pošlete Klubu svobodných matek třeba to, co byste dali za láhev vína pro mě. Ať můžou svobodní rodiče dělat jednorožčí oslavy pro svoje děti, ať s nimi můžou tančit před televizí, nebo ať jim můžou občas koupit kousek dortu a sobě kafe.
Pro mě si schovejte pevný objetí a pusu hned jak to půjde.
Děkuju vám a děkuju, že vás mám.“
Zuzana









