Sbírka ukončena:

Káznice LIVE: Chodbou stínů

Vybráno 0 Kč 900 Kč
od 4 dárců
 -
4 dárci
Celkem se zapojilo
225 Kč
Průměrná výše daru
300 Kč
Nejvyšší dar
53 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Káznice LIVE: Chodbou stínů

Vybráno 0 Kč 900 Kč
od 4 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Káznice LIVE
Datum přidání
4. 12. 2020

Taneční performance stálice české nezávislé taneční scény ProART Company pod uměleckým vedením Martina Dvořáka.

Propojováním všech uměleckých žánrů a dialogem mezi umělci odlišných estetik a vyznání, inovativními tématy hudebními, literárními, sociálními či politickými se vyznačuje dramaturgická linie tohoto souboru.

V doprovodu hudebního mága Vojtěcha Havla (držitele Českého lva za film Křižáček) se vydá „adventní chodbou světel a stínů“ brněnské Káznice trojice interpretů: Martin Dvořák, Kristýna Křemenáková a Klára Mullerová.

Projekt Káznice LIVE vznikla na jaře letošního roku jako reakce na koronavirovou krizi, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesunulo na internet a bývalá Káznice se stala místem, odkud bylo možné kvalitně vysílat. Nyní se projekt Káznice LIVE pod hlavičkou Druhá vlna vrací s unikátním divadelním programem, improvizované talkshow a performance. Za projektem stojí Tripitaka a GNOMON Production a uskutečňuje se za podpory TIC Brno.

Káznice LIVE se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury. Projekt zaštiťuje primátorka statutárního města Brna JUDr. Markéta Vaňková.

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Laskavý dárce
200 Kč  •  7. 12. 2020 21:54
Dárce, který je pro každou dobrost
300 Kč  •  6. 12. 2020 21:23
Milý dárce
100 Kč  •  4. 12. 2020 20:16
Štědrý dárce
300 Kč  •  4. 12. 2020 20:14

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat