Dobrý den lidé s dobrým srdcem. Jmenuji se Ivana Bulavová Branišová a jsem maminka úžasného Vojtíška, který se na Vás usmívá z fotky. Jelikož Vojtíšek jezdí 2× ročně do lázní Klimkovice kde usilovně pracuje, potřebuje na všechny věci, které sebou vozíme větší autíčko, protože nově budeme vozit i invalidní vozík a bohužel se do auta, které máme nevejdeme.












