Vaše penízky pomůžou všem kočičkám u mě.
Některým kočičkám jsem sama domov nabídla, protože hrozilo jejich uspání, nebo vypuštění do nebezpečných lokalit, kde by je třeba mohlo zajet auto.
Většina kočiček u mě je starších, většinou okolo 15 let, ale i více, což je dost velká komplikace, protože veterinární náklady jsou, pokud začnou stonat,vysoké…
Když mají kočičky dostatek potravy, která je i vyvážená, hodně zdravotních komplikací se tím vyloučí.
Bohužel z jednoho důchodu je to velmi náročné, někdy až nereálné, všechny uživit, proto se obracím na hodné lidičky, s žádostí o pomoc…Ne pro mě, ale pro všechna ta chlupatá zlatíčka, která zde mají zázemí do doby než odejdou za duhový most.
Kočičky krmím dvakrát denně měkkou stravou,přes den mají k dispozici granulky,dostávají bezlaktozove plnotučné mléko,tvaroh,zakysanou smetanu i syrové maso.Podavam i vitamínové pasty,na posílení imunity Inunogkukan .