Už jste někdy zažili takový ten pocit, že něco fakt musíte zkusit, že se chcete posunout a splnit si sen? Jo? Tak tohle právě teď zažívám já.
Jmenuji se Adéla Kašíková a jsem studentka z Ostravy. Srdcem jsem ale cestovatelka a pejskařka a ráda bych si splnila něco po čem už dlouho toužím – ráda bych obešla pěšky celou republiku. 🥾 Jak se říká “ve dvou se to lépe táhne” a proto by mi po boku šel můj přítel Lukáš. A pamatujete jak jsem říkala, že jsem srdcem pejskařka? Tak samozřejmě na tomto cca dvouměsíčním treku nesmí chybět ani chlupáči – konkrétně dvě útulkové fenečky, které se mnou absolvují snad každé životní dobrodružství. 🐕
Nějakou dobu v životě nevidím to co bych chtěla a ač se snažím zvládnout všechno co mi život přinese, občas to prostě nejde. Proto bych za dva měsíce, po maturitě, ráda vyrazila směr Stezka Českem – jedná se o Český projekt pár horských nadšenců, který se stal prvním oficiálním trailem kolem naší překrásné krajiny – protože za krásnými místy nemusíme letět letadlem přes půlku světa. 🌍
Celou naší cestu budu sdílet na instagramu @ada_kasikova a tak i Vy můžete být na cestě s námi a být součástí tohohle dobrodužství! ⛰









