Jaký byl rok 2022 na platformě Donio

Zaslali jste

272 120 988 Kč

Zaznamenali jsme

328 917 příspěvků

(z toho 317 713 jednorázových a 11 204 dlouhodobých)
Společně jsme pomohli

1 999 příběhům

Zpráva v obchodním rejstříku

David Procházka

David Procházka

zakladatel

Vážení přátelé,

uplynulý rok byl pro nás všechny plný výzev a překážek, ale díky vaší pomoci jsme dokázali mnoho.

Zvlášť bych chtěl poděkovat za vaši rychlou a velkorysou pomoc v době konfliktu na Ukrajině, který propukl 24. 2. 2022. Neváhali jste a Ukrajině pomohli částkou 38 384 762 Kč. Nesmíme ale zapomínat, že ruská agrese stále trvá, a Ukrajina naši pomoc potřebuje i nadále. Vaše solidarita byla obrovská také v případě pomoci Národnímu parku České Švýcarsko, kdy jste přispěli částkou 10 055 254 Kč. Neméně důležité jsou ale všechny jednotlivé příběhy. Odvahu říct si o pomoc v minulém roce našlo 1 999 zakladatelů. A vy jste jim opět pomohli, za což vám patří velké poděkování.

Možná si vzpomínáte na některé z příběhů – na Přibíka, Jezevčíky v nouzi nebo na Páťu a Trunga. Ať už je to podpora konkrétních příběhů, organizací pomáhajících lidem a zvířatům v nouzi, nebo boj proti změně klimatu, snažíme se vám vyprávět celý příběh od A až do Z. Chceme, abyste vy, dárci, měli možnost být s příběhem stále spojeni. U těchto, ale i dalších, si tak můžete přečíst jak se hlavním hrdinům daří, nebo osobní poděkování po skončení sbírky.

Celý náš tým usilovně pracuje na tom, aby pomoc byla dostupnější a pomáhání jednoduché. Pro zakladatele sbírek a projektů i dárce jsme proto připravili několik novinek, na které se můžete podívat zde.

Děkujeme vám všem za vaši podporu a důvěru v Donio. Věříme, že i v roce 2023 budeme společně pomáhat dělat svět lepším místem a každému dáme možnost změnit svůj vlastní příběh.

O Donio

Proč Donio vzniklo?
Donio vzniklo, aby každý mohl jednoduše změnit svůj příběh s pomocí ostatních.

Co děláme?
Jako technologická platforma pomáháme k proměně dobročinnosti. Děláme pomoc jednodušší a liberálnější – a to ať už někdo potřebuje finance získat, či je někomu chce darovat a pomoci mu tak změnit jeho příběh.

Naše vize
Donio je platformou, která dokáže plnit potřeby v oblasti pomoci díky dostupnosti a jednoduchosti. Donio udává trendy v oblasti dobročinného i komerčního crowdfundingu, snaží se o změnu legislativy ve prospěch dostupnosti pomoci a proměnu české dárcovské kultury. K tomuto všemu Donio využívá moderní technologie, které v budoucnosti mohou vést k tomu, že sbírku bude možné založit pouhou “myšlenkou”.

Novinky v Donio

Dobrovýzva
Dobrovýzva je v doslovném překladu „podsbírka“ – tedy sbírka, jejíž vybrané finance poputují ve 100% výši na sbírku nadřazenou.

Co to znamená v praxi: Na Donio uvidíte sbírku, která vás zaujme, a budete ji chtít podpořit společně s přáteli. Přidáte Dobrovýzvu, u které si nastavíte cílovou částku, vlastní popis a úvodní fotku. Poté ji budete sdílet mezi své přátele nebo třeba kolegy s výzvou, aby se s vámi složili a podpořili tak vybranou sbírku. Po celou dobu Dobrovýzvy se budou vybrané finance průběžně započítávat do nadřazené sbírky, do které předáme 100 % vybrané částky z vaší Dobrovýzvy. A navíc budete mít ze sebe obrovskou radost, že jste někomu pomohli změnit jeho příběh.

Matching program
Zdvojnásobení darů díky vaší firmě

Díky vám se každý dárcovský příspěvek bude počítat 2×. Určíte si budget, který můžete do sbírky investovat a sbírku, na kterou chcete přispět a my zařídíme zbytek. Díky vaší firmě budou tak do vybrané částky všechny příspěvky dárců dvojnásobné. Dárci se o dvojnásobení darů dozvědí díky jménu a logu vaší firmy na detailu sbírky, v příspěvkovém formuláři a na stránce s poděkováním.

Aktuality
Nově je pro zakladatele sbírek komunikace s dárci ještě jednodušší. Aktualitu může dárce přidávat jak v průběhu sbírky, tak i po ukončení. Podívejte se i na dašlí tipy, jak komunikovat s dárci.

Hromadné potvrzení
Dar do veřejné sbírky je daňově odčitatelnou položkou. Abyste měli vše přehledně, můžete si stáhnout hromadné potvrzení v Moje Donio.

Každý den se snažíme pracovat na tom, aby bylo zakládání sbírky i přispívání co nejjednodušší. Proto proběhlo několik změn i v rámci zakládacího procesu a příspěvkového formuláře. Váš názor je pro nás důležitý, proto neváhejte napsat nám zpětnou vazbu na donio@donio.cz

Dobročinné sbírky a komerční projekty

Dobročinné sbírky

Dobročinné sbírky fungují na principu získávání financí v rámci veřejné sbírky od lidí, kteří vám chtějí pomoct změnit váš příběh. Za svůj dar dárci nedostávají odměnu, ale budou informováni o tom, jak byly finanční dary využity. V rámci dobročinných sbírek můžete založit i sbírku dlouhodobou (dárce si může nastavit trvalý příkaz), nebo pomoci Dobrozvykem.

Nezáleží, jestli potřebujete koupit invalidní vozík, pomoct kamarádovi po vážném úrazu nebo podat pomocnou ruku rodině, která následky povodně ztratila střechu nad hlavou. Jsme tu pro všechny – pro ty, kteří potřebují pomoc, a pro ty, kteří chtějí pomáhat.

A jakým příběhům jsme pomohli?

Dopady

Ve čtvrtek 24. 2. 2022 Rusko podniklo invazi na Ukrajinu. Celá situace se dramaticky měnila každou minutou, Rusko zaútočilo na celém území Ukrajiny. Miliony lidí cítili strach a beznaděj. Ukrajině se podařilo pomoci i na Donio díky 142 založeným sbírkám ve kterých se vybralo 38 384 762 Kč.

V Národním parku České Švýcarsko začalo v neděli 24. 7. 2022 ráno hořet. V pondělí na místě byly znovu desítky hasičů. Hasí armádní a policejní vrtulníky, letadlo hasičské služby. Původní ohnisko mělo téměř 3 hektary, ale šířilo se do dalších částí lesa. Momentálně je zasaženo přes 10 hektarů. Požár se rozšířil i do obcí, zasáhl několik domů. Obyvatelé museli být evakuováni. Na Donio se během několika hodin podařilo spustit sbírku. Výtěžek sbírky pomůže zejména rodinám, kterým vyhořely domovy na Mezné. Další významná část se přerozdělí mezi jednotky zasahujících dobrovolných hasičů. Na rozdělení výtěžku sbírky se principiálně shodli starostové obcí kolem Národního parku České Švýcarsko, Správa NP České Švýcarsko a senátor Zbyněk Linhart, který je garantem sbírky. Nic z toho by se nepodařilo bez vás, dárců.

Obrovskou podporu jste ale ukázali i pokud jde o handicapované a staré pejsky o které se starají v Jezevčíci v nouzi z.s. Momentálně jsou vybrány necelé 3 miliony a majitelé se již mohou porozhlížet po vhodné nemovitosti.

Přibík trpí dětskou mozkovou obrnou – kvadrupostižením, kvadruspasticitou (svalové napětí), mikrocefalií (malá hlavička) a středně těžkou mentální retardací. Přibík má naplánovanou operaci po které budou velice důležité rehabilitace, zdravotní pomůcky a rodina bude potřebovat také vhodnější automobil. Na vše jste se Přibíkovi složili částkou 4 002 450 Kč.

To není vše. Pomohli jste změnit příběh i dalších 1 633 osobám.

Komerční projekty

Komerční projekty na Donio fungují na principu tzv. odměnového crowdfundingu. Jde o získávání financí na plánovaný projekt od lidí, kteří chtějí být součástí daného příběhu. Za svou pomoc si přispěvatelé mohou vybírat z odměn, ať už ve formě služeb nebo produktů.

Je jedno, jestli stavíte pasivní dům, zakládáte kapelu nebo točíte seriál. Jsme tu pro všechny, kdo mají dobrý nápad a jsou ochotni ho dotáhnout až do konce. Ze zkušenosti víme, že když za projektem stojí poctivá práce a velké srdce, tak si toho potenciální fanoušci všimnou.

Na Donio představíte svůj vysněný projekt, uvedete částku, kterou potřebujete vybrat, a konkrétní plán, na co peníze využijete. Crowdfundingová kampaň je vždy časově ohraničená, ale s námi na ni máte až tři měsíce.

Komu jste pomohli zrealizovat vysněný projekt?

A pomohli jste i dalším 356 zakladatelům.

Jak darujete

Průměrně jste darovali

827 Kč

Nejvyšší dar byl

1 000 000 Kč

Rekordní návštěvnost činila

7 429 864

Preferujete platbu kartou, kterou jste použili v 74,16 % případů

Nejštědřejší jste byli v tyto dny

11. 12. 2022 jste přispěli 17 750×
18. 12. 2022 jste přispěli 15 238×
6. 2. 2022 jste přispěli 6 687×

Nejčastěji darujete

mezi 20 – 21 hodinou
a nejvíce v neděli

Kdo u nás nejvíce daruje

Nejčastěji darují lidé ve věkovém rozmezí 35–44 (27,6 %) a ženy (62,4 %).
Podle měst: Praha (39,18 %), Brno ( 11,86%), Olomouc (9,04 %).

Na co se u nás daruje

Děti a rodina

140 712 příspěvků
vybráno 98 578 669 Kč

Zdraví

85 554 příspěvků
vybráno 70 293 942 Kč

Komunita

31 517 příspěvků
vybráno 52 735 959 Kč

Zvířata

29 744 příspěvků
vybráno 17 804 088 Kč

Kultura

2 560 příspěvků
vybráno 3 508 328 Kč

Senioři

2 499 příspěvků
vybráno 2 105 484 Kč

Vzdělání

10 104 příspěvků
vybráno 3 793 147 Kč

Příroda a ekologie

764 příspěvků
vybráno 484 872 Kč

Komerční projekty

22 837 příspěvků
vybráno 21 748 251 Kč

Donio patroni

Donio patroni

Děkujeme i „neoficiálním patronům“, kteří významně pomohli změnit některé příběhy. Mezi ně patří například Nikol Štíbrová se svou (nejen) adventní iniciativou. I díky štědrým dárcům, které přivedla Nicole se podařilo vybrat 18 066 402 Kč.

Dále také děkujeme Karlovi Sivákovi alias FattyPillow,Petrovi Floriánovi alias Pedrosgame, Martině Pártlové, Janě Plodkové a dalším, kteří se rozhodli sdílet některou ze sbírek na Donio. Doufáme, že nadále bude pokračovat i naše spolupráce s Honzou Musilem, který dále pokračuje v konání dobra se svým pořadem Nová naděje.

Kdo tvoří náš tým?

David Procházka

David
Procházka

Zakladatel

Nicole Luková

Nicole
Luková

Dobročinné sbírky

Lucie Lorencová

Lucie
Lorencová

Komerční projekty

Michaela Hajátková

Michaela
Hajátková

COO&HR

Michaela Pavelková

Michaela
Pavelková

Back office and customer care

Cristina Carmen Baron

Cristina
Carmen Baron

Marketing a PR

Martin Slavíček

Martin
Slavíček

Vývojář

Josef Šupka

Josef
Šupka

Vývojář

František Soudek

František
Soudek

Product manager

Recenze zakladatelů

Paní ,která měla na starosti schválení sbírky byla skvělá. Její komunikace a podpora na jedničku. Vřelé díky.

Krásně zpracované stránky a velmi snadné založené sbírky. Líbí se mi, že si Donio nic nebere automaticky z vybrané částky a dává dárcům na výběr, zda chtějí něco přispět i jim. Schválení sbírky proběhlo rychle a zatím jsem ze všeho jen mile překvapená.

Skvělé. V sobotu jsem si sedla ke kompu, v neděli zajela za kámoškou pro kterou sbírka je skrz nezbytnou administrativu a v pondělí už sbírka visí na stránkách Donio. Díky za možnost!

Skvělý projekt, pomocí kterého je velmi snadné a intuitivní založit sbírku. Veškeré kroky jsou jednoduše a logicky popsány. Není problém se obrátit s dotazem či prosbou o radu, dostane se rychlé a milé odpovědi či pomoci. Výborná komunikace a spolupráce. Děkuji za možnost umístit si sbírku, cenné rady a veškerou pomoc v jejím průběhu.

Poděkování partnerům

Díky štědrosti našich dárců jsme na pomoc vybrali 272 120 988 Kč a zároveň můžeme pokračovat v naší činnosti. Fungujeme jenom díky Vám a za to vám upřímně a srdečně děkujeme. Nedarujete jenom finance, ale naději a sílu.

Děkujeme i partnerům, kteří v roce 2022 pomáhali s námi.

Přehled podpořených příběhů

Příběh Vybraná částka Počet příspěvků Datum spuštění
Za Martinu! 1 025 870 Kč 1 149 3. 1. 2022
Pomozme týrané fence Moly se zlomenou nohou 32 350 Kč 63 3. 1. 2022
Auto pro Patrika 260 600 Kč 422 3. 1. 2022
Dodávka pro zvířecí azyl i komunitní zahradu 120 617 Kč 289 3. 1. 2022
Škola Svobody Nebanice 30 532 Kč 33 4. 1. 2022
Voda pro zvířata 44 200 Kč 52 4. 1. 2022
Pomoc pro Beátku, Matýska a jejich tatínka, kterým rakovina vzala maminku 2 131 289 Kč 2 316 4. 1. 2022
Sbírka pro Montíka 25 000 Kč 25 4. 1. 2022
Pomozme Vanessce k většímu a spolehlivějšímu autu 601 300 Kč 940 4. 1. 2022
Michal Strnad vydává debutové album "Další" 64 150 Kč 51 5. 1. 2022
The Ler - Úrdel - Album 0 Kč 0 5. 1. 2022
Dejme Honzíkovi šanci chodit 80 241 Kč 40 6. 1. 2022
Pomoc Pavlovi k upravenému automobilu 122 528 Kč 119 6. 1. 2022
Obnova základny letního dětského tábora po požáru 422 300 Kč 260 6. 1. 2022
Překlad knihy s katolickou tématikou "Oddanie 33" do češtiny 5 603 Kč 6 7. 1. 2022
Nový start pro Kamilu a její čtyři děti 20 200 Kč 50 8. 1. 2022
Pomozme Vojtovi a Nikolasovi Vrškovým 91 400 Kč 163 8. 1. 2022
Pomozte společenskému Ríšovi od izolace! 15 450 Kč 19 8. 1. 2022
Léčba pro Simbu 0 Kč 0 8. 1. 2022
Pomozme se vzděláním dětem z Buddhistického Kláštera Diskit 10 000 Kč 16 8. 1. 2022
Chemoterapie pro Čika 42 300 Kč 111 8. 1. 2022
Požár zničil rodině ze Vsetína celý domov, pomozme! 415 172 Kč 462 9. 1. 2022
Pomozme Nele zpět na nohy 338 901 Kč 615 9. 1. 2022
Jasmínce na neurorehabilitace a větší, spolehlivější auto 198 000 Kč 381 9. 1. 2022
Stanice pro koně v nouzi - oprava střechy 138 155 Kč 245 9. 1. 2022
Karanténní boxy pro kočičí azyl SecondChance v Ostravě 40 170 Kč 64 9. 1. 2022
Pomoc pro rodinu Shchurinových, kterým vzplanul dům 70 000 Kč 116 10. 1. 2022
Pomoc pro Houdiniho 41 464 Kč 120 10. 1. 2022
"Dejte nám šanci" 10 300 Kč 12 10. 1. 2022
Pomoc pro Rozárku 26 100 Kč 60 10. 1. 2022
Pomoc lidem na Polsko-Běloruské hranici 57 850 Kč 38 10. 1. 2022
Obnova kulturní památky Hrad Dražice 171 600 Kč 33 11. 1. 2022
Domov pro děti z Lesního klubíku Liščátka 19 550 Kč 23 11. 1. 2022
Na Dědouškův boj s rakovinou 68 189 Kč 176 11. 1. 2022
Pomoc fence Marilyn, aby mohla chodit 80 020 Kč 105 11. 1. 2022
Pomozme Šimonkovi bojovat a cvičit po celý rok! 35 450 Kč 34 11. 1. 2022
Přispějte na dostupné bydlení potřebným lidem 17 755 Kč 12 11. 1. 2022
Pomoc restauraci Boršičanka 0 Kč 0 13. 1. 2022
Sekací traktůrek pro handicapované ze střediska Oáza Hodonín z. s. 30 000 Kč 32 13. 1. 2022
Pomozte mojí sestřičce Petře na vozíčku získat asistentku a pravidelné rehabilitace 281 468 Kč 291 13. 1. 2022
Ortéza pro Oliverka 92 474 Kč 75 13. 1. 2022
Léčba rakoviny dvouleté fenky Elsy 92 540 Kč 187 13. 1. 2022
Natálky cesta 64 750 Kč 110 13. 1. 2022
Pomoc Jasoňovi vyhrát jeho životní bitvu 134 257 Kč 311 14. 1. 2022
Publikace k 20 letům Ochotnického spolku ŽUMPA 21 250 Kč 51 15. 1. 2022
Na Theovy terapie a podpůrné pomůcky 14 800 Kč 5 16. 1. 2022
Pomoc Koštialovým po rodinné tragédii 3 800 Kč 11 16. 1. 2022
Pomoc pro moji tetu, Boženu 27 200 Kč 28 16. 1. 2022
Neurorehabilitace pro Pavlínku 168 996 Kč 588 16. 1. 2022
Automobil pro Kačenku 21 358 Kč 26 16. 1. 2022
Karolínka s DMO se nevzdává, pomozme ji v boji 56 500 Kč 57 17. 1. 2022
Martínkovi na hiporehabilitace 19 000 Kč 28 17. 1. 2022
Institut duševního zdraví 0 Kč 0 18. 1. 2022
Expedice na Mount Everest 100 Kč 1 18. 1. 2022
Pomoc rodině Standy, který zemřel po transplantaci srdce 467 937 Kč 286 18. 1. 2022
Povlak na matraci pro Marca 10 000 Kč 28 18. 1. 2022
Rehabilitace pro Kubu 1 519 Kč 5 18. 1. 2022
Pomoc pro Hanku a její rodinu, kterým před Vánoci vyhořel byt 124 100 Kč 163 18. 1. 2022
Pomoc mému dědečkovi, Antonínovi 76 100 Kč 260 18. 1. 2022
Davídkovi na auto, aby měl jednodušší život 31 850 Kč 27 18. 1. 2022
Pomoc Davídkovi k lepšímu dětství 80 870 Kč 133 19. 1. 2022
Folkárny z Liškárny 8 833 Kč 17 19. 1. 2022
Hudební videoklip - Joseph Nizner 9 250 Kč 26 19. 1. 2022
Větší auto pro Theinku 1 056 297 Kč 6 056 20. 1. 2022
Pomoc Marečkovi, Petříkovi a tatínkovi, kteří náhle přišli o maminku Petru 272 497 Kč 398 20. 1. 2022
Pomozte Davidovi k lehčím zítřkům 140 911 Kč 466 20. 1. 2022
Se Snílkem celý rok 43 600 Kč 39 20. 1. 2022
Zázemí pro děti - Lesní kmen Havranpírko 25 002 Kč 23 20. 1. 2022
První pomoc u CMP 27 500 Kč 43 20. 1. 2022
Léčba rakoviny chytrého a roztomilého pejska Loggy 45 970 Kč 72 20. 1. 2022
Pomozme Awoyeye s úhradou operace 16 200 Kč 7 20. 1. 2022
Pomozte samoživitelce Lucii s nákladnou léčbou 23 500 Kč 28 20. 1. 2022
Neurorehabilitace pro Štěpánka 33 010 Kč 43 21. 1. 2022
Neurorehabilitace pro Tedíka 249 696 Kč 405 21. 1. 2022
Záchrana gepardů před vyhynutím 13 200 Kč 28 21. 1. 2022
Pomozte Moonymu vyhrát jeho boj 94 030 Kč 180 21. 1. 2022
Lucinka potřebuje psího parťáka 74 229 Kč 58 24. 1. 2022
Pomoc pro Bertíka a Emilku, kteří v důsledku vážné nemoci přišli o tatínka 139 501 Kč 142 24. 1. 2022
Pomoc pro malého Timothyho 119 454 Kč 143 24. 1. 2022
Větší auto pro bojovníčka Vojtíška 104 803 Kč 109 24. 1. 2022
Obnova hrobu Guido Glücka 107 000 Kč 107 25. 1. 2022
Rekonstrukce Domu Za Břehem 65 000 Kč 40 25. 1. 2022
Proměňte starou dílnu na tělocvičnu pro gymnastky 0 Kč 0 25. 1. 2022
Záchrana kočárovny zámku Poláky 82 000 Kč 73 25. 1. 2022
Pomozme spolku Srdce planety vysadit další stromy 0 Kč 0 25. 1. 2022
Srdcem pro Elišku a Johanku 68 744 Kč 54 25. 1. 2022
Příspěvek na dopravu a osobní asistenci na rekondičních pobytech 10 150 Kč 15 25. 1. 2022
ABA terapie pro Tobiáška 6 250 Kč 5 25. 1. 2022
Honzík a jeho benecykl 67 030 Kč 70 25. 1. 2022
Nový domov pro rodinu Hadových 7 531 Kč 29 25. 1. 2022
Pomoc pro Nikolku s akutní lymfoblastickou leukemii 200 000 Kč 244 26. 1. 2022
DOMŮ - druhé autorské CD Marie Tilšarové. Podpoř jeho vznik a pojď taky DOMŮ. 221 740 Kč 417 26. 1. 2022
Auto se speciální úpravou pro Pepu, aby pro něj život byl jednodušší 75 090 Kč 206 26. 1. 2022
Pomoc pro Ludmylu s onkologickou nemocí 18 100 Kč 17 26. 1. 2022
Pomoc pro malého Messiho, kterého skoro celé jeho štěněcí období trápí demodex 32 300 Kč 101 26. 1. 2022
Čas pro Denisu 630 661 Kč 651 28. 1. 2022
Neurorehabilitace pro Mikuláška 156 780 Kč 180 28. 1. 2022
Rozloučení a vzpomínka na Vojtíška 173 444 Kč 399 28. 1. 2022
Neurorehabilitace pro Matýska 117 331 Kč 380 28. 1. 2022
Pro Pavlíkovy první krůčky 44 940 Kč 41 28. 1. 2022
Záchrana azylového domu Nazdárek pro nechtěná a nemocná zvířátka 48 141 Kč 128 28. 1. 2022
Pavlíkovi na rehabilitaci a pomůcky 288 451 Kč 405 29. 1. 2022
Pomoc pro Nelinku, která trpí spinální svalovou atrofií SMA I. 204 200 Kč 116 29. 1. 2022
Pomozme Martínkovi, kterému byl diagnostikován dětský autismus 700 Kč 2 29. 1. 2022
Dopřejte bezpečný domov seniorům 30 650 Kč 25 31. 1. 2022
Komici v Hajzlu - mockumentární seriál o stand-up komicích bez práce 1 210 Kč 3 31. 1. 2022
Rehabilitace pro Janu 100 237 Kč 133 31. 1. 2022
Pomozte hasičům z Dolních Životic s pořízením sportovního stroje PS 2.05 sport 65 000 Kč 39 31. 1. 2022
Prostor snů 37 533 Kč 44 1. 2. 2022
Podpořte lékařské výjezdy v Ugandě 20 600 Kč 19 1. 2. 2022
VLČÍ JÁMA - podpořte vznik debutového albumu 46 888 Kč 92 1. 2. 2022
Dejme Sokolovně dalších 100 let! 31 000 Kč 25 1. 2. 2022
Podpora na bydlení pro paní vychovatelku Táňu 89 761 Kč 74 1. 2. 2022
Pomoc pro Kryštůfka 531 721 Kč 1 037 1. 2. 2022
Pakofest Dolany 11 300 Kč 11 1. 2. 2022
Druhá endoprotéza pro Lilinku 54 980 Kč 72 1. 2. 2022
Obnovení zoologického online slovníku znakového jazyka 60 312 Kč 106 2. 2. 2022
FZŠ Táborská za odstranění menstruační chudoby 21 050 Kč 46 2. 2. 2022
Filípkovi na terapie 90 293 Kč 155 2. 2. 2022
Pomoc Jelínkovým s opravou domu po požáru 7 000 Kč 6 2. 2. 2022
Radost pro Julinku, která přišla o milovaného tátu 8 600 Kč 19 2. 2. 2022
Pomozme opravit kočičí domov po bouři 153 020 Kč 336 2. 2. 2022
Aby si Tonička mohla hrát se svou sestřičkou 92 572 Kč 302 2. 2. 2022
Kočičí pomoc 20 800 Kč 18 2. 2. 2022
Výstavba nové kaple v obci Saběnice 403 700 Kč 59 3. 2. 2022
Sčítání klidu 10 322 Kč 26 3. 2. 2022
Pomozte dokončit film o básnících Uprostřed září zpěv 26 800 Kč 9 3. 2. 2022
Elektrický vozík pro Františka 28 640 Kč 67 3. 2. 2022
Potřebné rehabilitace pro Dominika 6 400 Kč 11 3. 2. 2022
Pomozte Angie zase běhat 14 170 Kč 27 3. 2. 2022
2. ročník letního tábor pro děti z dětských domovů ze zemí bývalé Jugoslávie 0 Kč 0 3. 2. 2022
Na automobil, pro jednodušší převoz elektrického vozíku pro Tomíka 17 433 Kč 16 3. 2. 2022
Spolehlivé auto pro Verunku 16 500 Kč 50 3. 2. 2022
Pomoc fenečkám Betty, Dixi a Liss s léčbou 26 000 Kč 18 4. 2. 2022
Nové auto pro mámu Nikolu, která je na vozíku 5 760 Kč 7 4. 2. 2022
Pomoc pro Petra, kterému dopravní nehoda obrátila život vzhůru nohama 24 650 Kč 35 4. 2. 2022
Pomoc pro Miu 33 694 Kč 94 5. 2. 2022
Pomoc poníkovi Felixovi 28 000 Kč 48 5. 2. 2022
Rehabilitace pro Danečka 81 907 Kč 132 6. 2. 2022
Postavme spolu DREZÍNY 55 550 Kč 45 7. 2. 2022
Operace pro kocourka Irwinga 30 300 Kč 64 7. 2. 2022
Auto pro Davídka 74 637 Kč 56 7. 2. 2022
Vzdejte společně se Spartou HOLD hrdinům 332 377 Kč 259 7. 2. 2022
Pomoc s léčbou rakoviny naší Shelby 31 100 Kč 66 7. 2. 2022
Pomozme Františkovi v boji s DMO 118 137 Kč 174 8. 2. 2022
Pomozte Áďovi rozběhnout se za Daisy 217 298 Kč 209 8. 2. 2022
Podpořte mateřské centrum Mateřídoušek ze Zlína 17 080 Kč 30 9. 2. 2022
Pomozte nám nezatuhnout! 147 685 Kč 440 9. 2. 2022
Léčba rakoviny fenky Vilmičky 113 550 Kč 296 9. 2. 2022
Pomozme Mailee v boji s rakovinou 80 679 Kč 107 9. 2. 2022
Na vývojové pomůcky pro Elišku 186 110 Kč 353 9. 2. 2022
Pomoc Laďce a jejím čtyřem dětem, kterým rakovina vzala tatínka 583 400 Kč 658 9. 2. 2022
Lepší zítřky pro Laurinku 272 300 Kč 255 9. 2. 2022
Pomoc Jarečkovi a jeho mamince v péči o něj 30 050 Kč 21 9. 2. 2022
Rehabilitace pro Andrejku 31 100 Kč 38 9. 2. 2022
Elektropohon k invalidnímu vozíku pro Dominika 66 577 Kč 51 9. 2. 2022
Pomozme spolku Záchranáři Česká Lípa zachraňovat životy 300 Kč 1 10. 2. 2022
Standa zpět mezi nás 141 501 Kč 101 10. 2. 2022
Ortézka pro Nelinku 92 546 Kč 456 10. 2. 2022
Spolehlivé a nové auto pro Davida 47 333 Kč 50 10. 2. 2022
Pomozme Pepovi, který je po vážném úrazu, s návratem do života 1 275 820 Kč 1 237 10. 2. 2022
Wasamo girls secondary school 54 040 Kč 26 10. 2. 2022
Nový domov pro rodinu Kováčechových 353 067 Kč 248 10. 2. 2022
Pomoc psím seniorům 60 000 Kč 164 10. 2. 2022
Pomoc rodině Štrachových po požáru domu 27 200 Kč 33 10. 2. 2022
Rehabilitace pro Lukáška a Jiříčka 13 600 Kč 18 10. 2. 2022
Pomoc pro Kláru - za život jako předtím 135 149 Kč 183 10. 2. 2022
Delfinoterapie pro Ninku 365 408 Kč 370 11. 2. 2022
Pomoc pro nemocného Maxe 2 926 Kč 9 11. 2. 2022
Klidné stáří bez bolesti pro Huryta 37 700 Kč 80 11. 2. 2022
Ortopedické boty pro Simonku 3 000 Kč 12 11. 2. 2022
Hrajeme hokej pro Káťu 1 000 Kč 4 11. 2. 2022
Pomozte Nelince k prvním krůčkům 172 917 Kč 200 14. 2. 2022
ĎÁBEL NA KŘÍŽI - HISTORICKÝ THRILLER 0 Kč 0 15. 2. 2022
Divadelní opona pro děti 13 500 Kč 26 15. 2. 2022
Pomoc záchranné stanici Máme naději z.s. 26 300 Kč 42 15. 2. 2022
Pomoc pro Nikol, která by se ráda osamostatnila 11 400 Kč 21 16. 2. 2022
Pomoc Petrovi s návratem do života po mozkové mrtvici #peterminátor 65 000 Kč 1 16. 2. 2022
Rehabilitace pro Fandu a Vítka 327 610 Kč 134 16. 2. 2022
Větší a pohodlnější auto pro Zuzku 81 443 Kč 127 16. 2. 2022
Tomík na cestách ve filmu – Do Afriky pro tuktuk 361 850 Kč 292 16. 2. 2022
Kniha dějiny hudby — klasika 330 602 Kč 575 16. 2. 2022
Pro Sofinku na neurorehabilitace a pomůcky 44 300 Kč 82 17. 2. 2022
Pomozme Lukášovi usnadnit život 20 073 Kč 34 17. 2. 2022
Pomoc Marušce Smolové, které shořela stodola a část domu 24 005 Kč 28 17. 2. 2022
Pomoc s bydlením pro rodinu onkologicky nemocné holčičky 711 700 Kč 1 858 17. 2. 2022
Únorová sportovní výzva GLAMI 13 986 Kč 12 18. 2. 2022
Pomozte získat sprchovací lůžko pro mytí a převoz seniorů 63 700 Kč 29 18. 2. 2022
Pomoc pro Pavla a děti, jehož manželka upadla po porodu do kómatu 237 302 Kč 166 18. 2. 2022
Pomozme Martině a jejím třem dětem, kterým zemřel tatínek 803 500 Kč 565 18. 2. 2022
Pomozte koňskému útulku vrátit co vzala vichřice 67 500 Kč 82 20. 2. 2022
Ergoterapie pro malého autistu Páťu 34 400 Kč 33 20. 2. 2022
Kniha Našli jsme se 91 493 Kč 58 21. 2. 2022
#NaZachod 78 925 Kč 92 21. 2. 2022
Pošlete mladé hudebníky do Madridu 3 000 Kč 1 21. 2. 2022
Vybudování karantény pro kočičky ze spolku Pomáháme tlapkám 41 000 Kč 59 21. 2. 2022
Citizen37 | live stream + live koncert 0 Kč 0 21. 2. 2022
Zdravá střecha bez azbestu a trakařů 18 500 Kč 24 22. 2. 2022
Radana rozdávala v práci naději zoufalým, nyní potřebují pomoc její nejbližší. 1 215 493 Kč 529 22. 2. 2022
Auto pro frontovou Ukrajinu 154 088 Kč 205 22. 2. 2022
Pomoc Čertíkovi, který přišel o nožičku 37 700 Kč 44 22. 2. 2022
Operace ulzibat pro Tobíka 89 305 Kč 53 22. 2. 2022
Větší spolehlivější auto pro Káju 38 800 Kč 32 22. 2. 2022
Ústecká hvězdárna 50 254 Kč 29 22. 2. 2022
Jakub Cinibulk: Debutové album! 0 Kč 0 22. 2. 2022
Auto pro DD Krásná Lípa 0 Kč 0 23. 2. 2022
Podpora rodičů po ztrátě miminka 21 387 Kč 27 23. 2. 2022
Pomoc Kristýnce, která má problémy chodit 16 750 Kč 52 23. 2. 2022
Pomozte Listerovi v boji s rakovinou 163 788 Kč 512 23. 2. 2022
Klavír pro seniory 30 000 Kč 33 23. 2. 2022
Padesátiny Tondy Jalovce 70 150 Kč 33 23. 2. 2022
Pondělníci - Natočení nejhoršího videoklipu na světě 49 500 Kč 64 24. 2. 2022
#ZaUkrajinu 5 117 414 Kč 1 613 24. 2. 2022
Pomoc pro Tiffanyho 20 000 Kč 47 24. 2. 2022
Pomoc Ukrajině #Člověk v Tísni 5 130 654 Kč 400 24. 2. 2022
Léčba rakoviny australandy Brownie 54 600 Kč 85 24. 2. 2022
Podpořme společně Ukrajinu 3 040 182 Kč 46 24. 2. 2022
Boj pro lepší život Terezky 118 128 Kč 136 25. 2. 2022
Letní dětský tábor u Vlašimi 23 100 Kč 22 25. 2. 2022
Vaříme pro ukrajinské uprchlíky 162 852 Kč 174 25. 2. 2022
Pomoc Martině s Evelínkou, které přišly o manžela a tatínka 187 438 Kč 271 25. 2. 2022
Pomozme postavit nový domov pro koně a krávy po požáru 53 000 Kč 52 25. 2. 2022
Pomozte Martině k mobilitě 101 776 Kč 68 25. 2. 2022
Zachraňte dědu Kánského, aby nepřišel o střechu nad hlavou 326 286 Kč 719 25. 2. 2022
Zajištění školného pro Elizabetu 1 300 Kč 2 25. 2. 2022
Dokážeme to? Sami ne. Otiskněte se do záchrany kostela, který 700 let sbírá příběhy 25 100 Kč 35 25. 2. 2022
Pomoc s léčbou pro Mattieho 39 050 Kč 78 25. 2. 2022
Pomoc Ukrajině od AURES Holdings 555 959 Kč 83 26. 2. 2022
Ortézky a pomůcky pro Adélku 365 385 Kč 137 26. 2. 2022
Pomoc pro Bertíka 40 500 Kč 69 26. 2. 2022
Pomoc Samíkovi, aby se mohl dále zlepšovat 152 239 Kč 524 26. 2. 2022
Projekt obnovy sportovního hřiště v Českých Budějovicích 110 000 Kč 2 26. 2. 2022
Kultura Rynholec pro Ukrajinu 7 500 Kč 5 26. 2. 2022
David nakupuje pro Ukrajinu 383 786 Kč 366 26. 2. 2022
Victorium SOS Ukrajina 75 900 Kč 16 26. 2. 2022
Pomoc ženám a dětem z Ukrajiny s Kasea CZ 70 220 Kč 30 26. 2. 2022
Prosíme o pomoc na auto pro naši Elišku 21 600 Kč 69 26. 2. 2022
Pomáháme na slovensko-ukrajinských hranicích 1 052 045 Kč 743 26. 2. 2022
Ukrajina - pomoc napadenému městu Starobilsk 22 733 Kč 36 26. 2. 2022
Half marathon for Ukraine/Půlmaraton pro Ukrajinu/Mezza maratona per l'Ucraina 44 350 Kč 31 26. 2. 2022
OREA pomoc pro Ukrajinu 160 900 Kč 58 27. 2. 2022
Pomoc Kateřině v těžké životní situaci 166 543 Kč 211 27. 2. 2022
Pomoc pro Tygří v boji za život 21 800 Kč 39 27. 2. 2022
Roční lítačka pro Jirku 5 400 Kč 20 27. 2. 2022
Pomoc rodinám našich Andělek 82 400 Kč 44 28. 2. 2022
Join Montessori Community for Peace 61 561 Kč 27 28. 2. 2022
Turnikety CAT 7 (zaškrcovadla) pro Ukrajinu 35 000 Kč 29 28. 2. 2022
Pomoc pro mámu 3 dětí, kterým zemřel táta na nádor na mozku 155 616 Kč 164 28. 2. 2022
Pomoc Ukrajině v koordinaci s ukrajinskou studentskou reprezentací 54 350 Kč 35 1. 3. 2022
Olověný Dušan 2022 0 Kč 0 1. 3. 2022
Sláva Ukrajině, Hrdinům sláva! 50 845 Kč 38 1. 3. 2022
Rekonstrukce hřiště pro nemocné děti v nemocnici Motol 42 200 Kč 16 1. 3. 2022
Pomoc pro zaměstnance a rodinné příslušníky z Ukrajiny od RN PARNTERS s.r.o 300 Kč 1 1. 3. 2022
Pomoc pro Leonku a Sofinku, kterým zemřela maminka 266 831 Kč 310 1. 3. 2022
Automobil pro Václava 26 200 Kč 13 1. 3. 2022
Pomoc Natalye a její rodině na Ukrajině 9 000 Kč 9 1. 3. 2022
Pomoc dětem a ženám z UA na přepravu a ubytování v ČR 14 708 Kč 7 1. 3. 2022
Pomoc v léčení agresivní formy rakoviny pro Olinku 101 264 Kč 146 1. 3. 2022
Aby s námi byla Martička opět doma 83 700 Kč 47 1. 3. 2022
Nákup pro matku s dětmi na útěku z Ukrajiny 900 668 Kč 616 1. 3. 2022
Pomoc pro děti z Ukrajiny s Nadací Naše dítě 402 803 Kč 121 1. 3. 2022
Sašíkovi na osobní asistenci a stacionář 87 424 Kč 169 1. 3. 2022
Rehabilitace pro Domíska 65 333 Kč 66 1. 3. 2022
Pomoc pro Dana na rehabilitace a doplatek na mechanický vozík 62 086 Kč 112 1. 3. 2022
Irish a její boj s rakovinou 6 000 Kč 9 1. 3. 2022
Pomoc Julii a její rodině z Ukrajiny 183 353 Kč 189 1. 3. 2022
Pomoc ukrajinsko-maďarské hranici od skautů 113 300 Kč 92 1. 3. 2022
Pomoc rodině Olhy Rashevské na Ukrajině 152 620 Kč 121 2. 3. 2022
Individual first aid kits for Ukraine/Speciální lékárničky pro pomoc Ukrajině 55 600 Kč 24 2. 3. 2022
Delfinoterapie pro Haničku 1 850 Kč 5 2. 3. 2022
Pomozme aktivní Verunce se dále zlepšovat 27 155 Kč 10 2. 3. 2022
Větší, spolehlivé a hlavně vhodné auto pro Vojtíška 175 300 Kč 162 2. 3. 2022
Bojujeme za Sebíčka 203 464 Kč 361 2. 3. 2022
Na chemoterapii pro Ukrajince Andrije, jelikož v Kyjevě léčba proběhnout nemůže 9 300 Kč 10 2. 3. 2022
Pomoc onko mámě Lucce v boji s rakovinou 187 230 Kč 189 2. 3. 2022
Pomoc pro Apšu 31 000 Kč 17 2. 3. 2022
MANN+HUMMEL – srdce plné respektu 150 000 Kč 43 2. 3. 2022
Pomozte Pokladníkovým budovat zázemí nemocným pejskům 19 500 Kč 30 2. 3. 2022
Františkáni potřebují potraviny pro obyvatele Konotopu 232 000 Kč 51 2. 3. 2022
Nájemné pro samoživitelku Natálii a jejího syna 400 Kč 2 2. 3. 2022
Pomozme Štefánkovi k autu, bez kterého se neobejde 775 000 Kč 3 265 2. 3. 2022
Rodině z Vanovic shořela střecha nad hlavou 216 629 Kč 187 2. 3. 2022
Traumasety pro nemocné a raněné na Ukrajině 98 600 Kč 48 2. 3. 2022
Boty a oblečení pro domobranu a vojáky na Ukrajině 5 000 Kč 2 3. 3. 2022
Pomoc pro samoživitelku Nelu a syna Mirečka 31 601 Kč 62 3. 3. 2022
Pomáháme spolu Ukrajině 105 500 Kč 24 3. 3. 2022
Podpora pozůstalým Vladimíra Svobody 42 000 Kč 31 3. 3. 2022
Greiner pomáhá zaměstnancům z Ukrajiny 869 892 Kč 64 3. 3. 2022
Aby Ivku nožky pořád poslouchaly 80 000 Kč 79 3. 3. 2022
Rodina prchající z válečného domova 53 400 Kč 18 3. 3. 2022
Pomozte s odvozem ukrajinských rodin do bezpečí 246 828 Kč 200 3. 3. 2022
Pomoc nejen pro Ukrajinské uprchlíky 440 Kč 3 4. 3. 2022
Pomoc rodině Osadchenko z Ukrajiny 84 000 Kč 41 4. 3. 2022
Nákup vybavení sociálních bytů pro rodiny z Ukrajiny 190 888 Kč 57 4. 3. 2022
Plošina, aby se Honza mohl vrátit domů 705 300 Kč 699 4. 3. 2022
Pomoc pro Ukrajinu od Záchranářů Česká Lípa z.s. 85 Kč 3 5. 3. 2022
Elektrocentrály pro Ukrajinu 5 700 Kč 4 5. 3. 2022
Pomoc pro hendikepovanou maminku 11 letého syna Jiříka 1 300 Kč 3 5. 3. 2022
Pomoc asistenčnímu pejskovi Holince v boji s rakovinou 31 000 Kč 51 5. 3. 2022
Materiální pomoc pro zdravotnické složky na Ukrajině 5 050 Kč 2 5. 3. 2022
Milion pro Ukrajinu 2 235 322 Kč 1 850 6. 3. 2022
Hike for Ukraine 100 400 Kč 40 7. 3. 2022
Přispějte na lepší život kočiček v zahrádkářské kolonii 200 Kč 1 7. 3. 2022
Otevřený ateliér By Terez - Podpořte otevření 27 169 Kč 29 7. 3. 2022
Léčba pro Týnu 21 200 Kč 39 7. 3. 2022
Oříškově pro Ukrajinu 483 Kč 2 7. 3. 2022
Audiokniha Devět 60 003 Kč 51 7. 3. 2022
OSA pro ukrajinské hudebníky a jejich rodiny 621 400 Kč 53 7. 3. 2022
Podpořte rekondiční pobyt dětí po onkologické léčbě a získejte podepsaný dres 400 Kč 2 7. 3. 2022
Pomoc mamince samoživitelce Markétě a jejím dětem 200 Kč 1 7. 3. 2022
Podporujeme rodiny našich kolegů z Emun 73 544 Kč 43 7. 3. 2022
Pomoc pro uprchlíky z Ukrajiny s Nadačním fondem Veroniky Kašákové 36 100 Kč 42 7. 3. 2022
Pomozme Jirkovi zpět na nohy 293 700 Kč 254 7. 3. 2022
Pomozte obnovit vypálený včelín 40 000 Kč 67 7. 3. 2022
Pomoc neslyšícím ukrajinským uprchlíkům 83 873 Kč 71 8. 3. 2022
Časopis Raketa pro ukrajinské děti 230 267 Kč 439 8. 3. 2022
Pomoc fotbalistovi Adamovi, bojuje s leukemii 144 100 Kč 210 8. 3. 2022
Elektrický vozík pro Adélku 96 356 Kč 71 8. 3. 2022
Pomoc babi Janince 64 472 Kč 2 8. 3. 2022
Operace a náklady na léčbu koníka Romea 52 400 Kč 67 8. 3. 2022
YOGA FOR UKRAINE 13 008 Kč 11 8. 3. 2022
Větší auto pro Matěje a jeho tátu 40 635 Kč 78 8. 3. 2022
Izotermické přikrývky pro děti v postižených oblastech na Ukrajině 500 Kč 1 8. 3. 2022
Podpořte vydání básnické sbírky 36 300 Kč 76 8. 3. 2022
Rehabilitace pro Barunku 250 482 Kč 213 8. 3. 2022
Lékárničky IFAK na přímou pomoc zraněným na Ukrajině 86 960 Kč 75 9. 3. 2022
Pomáháme ukrajinským vozíčkářům 99 040 Kč 40 9. 3. 2022
Valmont - pomozte nám zachránit koně s největším srdcem 102 800 Kč 208 9. 3. 2022
Finanční pomoc onkologicky nemocnou Viktorii a její dvě děti z Ukrajiny 28 300 Kč 18 9. 3. 2022
Pomoc pro Karolínku s Rozárkou, dvojčata s dětskou mozkovou obrnou 264 750 Kč 418 9. 3. 2022
Zabezpečení útulku AniDef 196 851 Kč 173 9. 3. 2022
Auto pro Kateřinu 60 033 Kč 68 9. 3. 2022
Pomozme Víťovi z vozíku na nohy 59 648 Kč 96 9. 3. 2022
Miškin boj so sklerózou multiplex 0 Kč 0 9. 3. 2022
Pořízení techniky pro Tým rychlé akce 11 200 Kč 9 10. 3. 2022
Bojovník Vojta chce dělat další pokroky 65 900 Kč 82 10. 3. 2022
Knížky v ukrajinštině pro děti zasažené válkou 26 200 Kč 43 10. 3. 2022
Pomoc s léčbou Rockyho 15 000 Kč 30 10. 3. 2022
Rehabilitace pro Vilémka 46 399 Kč 66 10. 3. 2022
Trojkolka pro Jakuba 230 000 Kč 146 10. 3. 2022
Návod na vztahy: psychologicko-erotický román ONA 21 127 Kč 23 10. 3. 2022
Pomoc Maxíkovi a jeho rodině 800 Kč 2 10. 3. 2022
Rehabilitace pro Štěpánka 37 500 Kč 58 11. 3. 2022
Nevidíme, ale naše práce vidět je 9 683 Kč 22 11. 3. 2022
Edice OKO pro naši knihovnu 0 Kč 0 11. 3. 2022
Pomozme Kubovi, který je odkázán na vozíček 17 930 Kč 20 11. 3. 2022
Pomoc pro umělce na Ukrajině 312 690 Kč 22 11. 3. 2022
Pomozte Markétě a jejím dvěma dětem, kterým vzala rakovina milujícího tatínka 362 640 Kč 368 14. 3. 2022
31 dětí - 31 začátků ukrajinských dětí v Jizerkách 46 613 Kč 52 14. 3. 2022
Upevněme Míšovo zdraví a vraťme rodině z Ukrajiny úsměv 59 150 Kč 81 14. 3. 2022
Peťa už svoje holky neobejme 865 500 Kč 413 14. 3. 2022
Pomoc pro ukrajinskou domobranu a státní domov seniorů u Lvova 142 945 Kč 37 14. 3. 2022
Pomoc dětem Ukrajiny od ZŠ a MŠ Ludgeřovice 84 500 Kč 91 14. 3. 2022
Pomoc přátelům z Ukrajiny s OSH Praha - západ 1 550 Kč 3 14. 3. 2022
HELP UKRAINE: Pro legionáře v boji/ vzdělání v ČR studentům z UA na AMU 48 300 Kč 55 14. 3. 2022
Bezpečí pro ukrajinská zvířata s AniDef 189 340 Kč 209 15. 3. 2022
Lepší zítřky pro Davídka 107 797 Kč 195 15. 3. 2022
Rodině Mrázkových s dvěma malými dětmi vyhořel byt 122 000 Kč 187 15. 3. 2022
Nový automobil pro Lucajdu 106 601 Kč 58 15. 3. 2022
Pomoc Halyně, její vnučce a těhotné dceři z Ukrajiny 11 000 Kč 16 15. 3. 2022
Život bez boreliózy pro Beatu 76 400 Kč 57 15. 3. 2022
Delfinoterapie pro Štěpu 15 000 Kč 14 16. 3. 2022
Materiální pomoc pro Ukrajinu 4 700 Kč 7 16. 3. 2022
Pomoc spolku Navždy s Láskou tlapičkám, z.s, 27 050 Kč 71 16. 3. 2022
Každá pomoc se počítá! Bezpečný domov dětem Ukrajiny 0 Kč 0 16. 3. 2022
Pro lepší život Lukáška 145 020 Kč 116 16. 3. 2022
Dlouhodobá pomoc lidem z Ukrajiny na území ČR 1 531 830 Kč 31 16. 3. 2022
Oprava auta pro autistické děti 24 683 Kč 59 17. 3. 2022
Pro bojovnici Elenku 40 400 Kč 43 17. 3. 2022
Pomoc Martinovi a jeho rodině, kterou zasáhl požár 271 917 Kč 160 17. 3. 2022
Pro Taťánku z Tábora pro speciální pomůcky a intenzivní rehabilitaci 17 750 Kč 26 17. 3. 2022
Nový vozík pro Agátu 88 200 Kč 73 17. 3. 2022
Lucie Redlová vydává album LIDOVÁ REDLOVÁ 218 632 Kč 219 17. 3. 2022
Crazy Clown se loučí 0 Kč 0 17. 3. 2022
Pomozme Kubíčkovi chodit! 121 887 Kč 251 17. 3. 2022
Časopis Dráček pro ukrajinské děti 109 880 Kč 273 18. 3. 2022
Cesta za vzděláním pro děti s postižením 84 500 Kč 49 18. 3. 2022
Salesiáni pomáhají Žytomyru 417 966 Kč 254 18. 3. 2022
Vysokomýtsko pomáhá Ukrajině 115 654 Kč 48 21. 3. 2022
Pomozte nám zabezpečit Ukrajinské děti 1 150 Kč 3 21. 3. 2022
Pomozte Alici a jejím dětem, kterým zemřel tatínek 77 000 Kč 99 21. 3. 2022
Operace pro švýcarského ovčáka Valéra 25 500 Kč 37 21. 3. 2022
Neurosenzorická terapie ve Verheul centru pro Terezku 2 200 Kč 5 21. 3. 2022
Větší automobil pro Filípka 188 000 Kč 95 21. 3. 2022
Multifunkční filtr vody 11 600 Kč 6 21. 3. 2022
Autorská kniha 22 20 100 Kč 20 21. 3. 2022
Vaříme pro Ukrajinu! #pomocbezpodminky 213 800 Kč 59 21. 3. 2022
Hmotná pomoc pro Policii města Užhorod/ Zakarpatská Ukrajina 80 000 Kč 29 21. 3. 2022
Sudická škola – rekonstrukce a znovuotevření venkovské malotřídky 892 223 Kč 195 21. 3. 2022
Kastrace koček z krmných míst Karlovy Vary a Otovice 15 200 Kč 20 21. 3. 2022
Výstava na podporu Ukrajiny 1 200 Kč 4 22. 3. 2022
Helmička pro Terezku 13 811 Kč 28 22. 3. 2022
Adámek svádí svůj životní boj. Pomozte mu v návratu do života. 983 514 Kč 1 845 22. 3. 2022
Pomozme spolku Andělé tlapek dále pomáhat 12 600 Kč 17 22. 3. 2022
Zásoby pro Ukrajinu 0 Kč 0 22. 3. 2022
Pomoc pro Oleha Zahajskyho 25 050 Kč 30 22. 3. 2022
Nové auto pro Esterku 59 500 Kč 94 22. 3. 2022
Autista Matěj z MAAPPI pro Ukrajinu 0 Kč 0 22. 3. 2022
Na podporu ukrajinských umělců 284 292 Kč 93 22. 3. 2022
Funkční prádlo a mikiny pro Ukrajinskou Armádu 171 200 Kč 73 22. 3. 2022
Autíčko pro Dorinku s maminkou na cesty 2 600 Kč 5 22. 3. 2022
Intenzivní rehabilitace pro Štěpánka a jeho zdravý vývoj 76 932 Kč 47 22. 3. 2022
Pomoc pro maminku Ladu, které prasklo aneurysma 162 609 Kč 224 22. 3. 2022
Rehabilitace pro Aničku 0 Kč 0 22. 3. 2022
Maruška a motýli 82 349 Kč 72 22. 3. 2022
Podpora česko-holandské humanitární skupiny (tábor Korczowa a Lvov) 41 218 Kč 13 23. 3. 2022
Dost bylo žluté, zfialovíme to! Adoptuješ si levanduli? 19 055 Kč 42 23. 3. 2022
Pobytový tábor pro děti se specifickými potřebami 26 600 Kč 33 23. 3. 2022
Na auto Jakubovi po těžké autonehodě 26 000 Kč 27 23. 3. 2022
Sportovní vozík pro Jirku 26 400 Kč 40 23. 3. 2022
Vojenské vesty a oblečení pro Ukrajinu 0 Kč 0 24. 3. 2022
Pomoc s ubytováním lidem i zvířatům z Ukrajiny 5 000 Kč 4 24. 3. 2022
Delfinoterapie pro autistu Péťu 85 250 Kč 36 24. 3. 2022
Dominik to nevzdává, pomozme mu v jeho boji 178 000 Kč 47 24. 3. 2022
Pomoc Honzovi a jeho rodině v boji s nemocí 1 004 906 Kč 756 24. 3. 2022
Rehabilitace a pomůcky pro Šimonka 83 705 Kč 267 24. 3. 2022
Pomozme Lence na nohy 68 100 Kč 37 24. 3. 2022
Ubytovna pro maminky s dětmi z Ukrajiny 179 331 Kč 30 24. 3. 2022
Fazole pro Ukrajinu 22 928 Kč 18 25. 3. 2022
Pomoc Tamaře K. a její rodině, která uprchla z Ukrajiny. 2 540 Kč 10 25. 3. 2022
Společně pro Ukrajinu na Letné 335 550 Kč 137 25. 3. 2022
Pro nás - pro děti 80 000 Kč 84 25. 3. 2022
Pro statečného Oskárka, který potřebuje operaci 35 000 Kč 43 25. 3. 2022
Ukrajina bojuje za svobodnou Evropu / Ukraine is fighting for a free Europe 30 500 Kč 15 25. 3. 2022
Mít kam hlavu složit a něco málo do žaludku – pomoc Ukrajině 44 422 Kč 26 25. 3. 2022
Pomoc mamince 3 kluků vrátit se po akutní leukemii zpět do života 255 780 Kč 166 25. 3. 2022
Pomozte s Jiřím a Diecézní charitou Plzeň Ukrajině 3 000 Kč 2 25. 3. 2022
Sbírka na nákup a dopravu zdravotnického materiálu a léků do nemocnic v Žytomyru 0 Kč 0 25. 3. 2022
Půlnočnice 41 850 Kč 21 26. 3. 2022
Nový život pro fenku Auru 2 200 Kč 7 27. 3. 2022
Na pomník tragicky zesnulým sourozencům Tomašťíkovým 109 431 Kč 77 27. 3. 2022
MAD BBQ a jeho BISTRO hledají pomoc! 0 Kč 0 28. 3. 2022
Bojovníkovi Domčovi na neurorehabilitace 284 740 Kč 377 28. 3. 2022
Jessinky šance na dialýzu 32 765 Kč 69 28. 3. 2022
Rehabilitace pro Tadeáška 212 435 Kč 439 28. 3. 2022
Ukrajinský šampion Vladislav svůj boj nevzdává 24 318 Kč 49 28. 3. 2022
Pomoc Nicolláskovi, který ztratil sluch 1 651 Kč 7 28. 3. 2022
Doma je doma 7 925 Kč 26 29. 3. 2022
Automobil pro Ivanku, která trpí Dandy-Walkerovou malformaci 10 200 Kč 20 29. 3. 2022
Lepší život pro Fifiho 13 200 Kč 24 29. 3. 2022
Pomoc na Ukrajině se zdravotnizajisteni 33 000 Kč 33 29. 3. 2022
Pomoc Archibaldovi v boji s rakovinou 10 400 Kč 30 30. 3. 2022
Trenýrkárna.cz a česká značka STYX pomáhají Ukrajině 41 033 Kč 12 30. 3. 2022
EDISON pro ukrajinské děti 25 422 Kč 21 30. 3. 2022
Kniha Hravouka v ukrajinštině pro ukrajinské děti 137 026 Kč 61 30. 3. 2022
Pro Míšu, aby se co nejrychleji vrátil do normálního života 2 800 Kč 5 31. 3. 2022
Naděje pro Elišku 1 026 106 Kč 1 246 31. 3. 2022
Logopedi pro solidaritu 139 117 Kč 167 31. 3. 2022
Tančím o život - pomoc Marii s onkologickým onemocněním 1 013 500 Kč 232 31. 3. 2022
Letní tábory pro děti s autismem 30 100 Kč 14 31. 3. 2022
Pomozte Dušanovi a jeho mamince zažít společná dobrodružství 2 000 Kč 4 31. 3. 2022
Pro Niky, aby měla život bez laktózy a lepku jednodušší 5 130 Kč 16 31. 3. 2022
Zvířecí štěstí - pomoc pro hendikepované ptactvo 7 280 Kč 26 31. 3. 2022
Pomoc pro Vašíka se svalovou dystrofií 3 633 Kč 7 31. 3. 2022
Rekonstrukce útulku Teplické kočky z.s. 90 500 Kč 132 31. 3. 2022
Pomoc ukrajinským pacientům v dialyzačním programu 3 500 Kč 5 1. 4. 2022
Elektrokola pro handicapované a seniory 1 502 Kč 4 1. 4. 2022
#LetnáUkrajině 45 490 Kč 70 1. 4. 2022
Kubíkova cesta 188 233 Kč 81 1. 4. 2022
Vaše podpora je pro nás důležitá, abychom mohli dokončit vysněný projekt pro pejsky 0 Kč 0 1. 4. 2022
Bez nudlí u nosu - spíme jako v bavlnce 3 800 Kč 8 1. 4. 2022
Lepší život pro Dominika s diagnózou PAS 0 Kč 0 1. 4. 2022
Oprava střechy stáje 0 Kč 0 3. 4. 2022
Vagabundi na Cestách - Pěšky přes půl planety 161 600 Kč 313 4. 4. 2022
PRÁZDNÁ PŘEPÁŽKA - Absolventský film 88 722 Kč 62 4. 4. 2022
Podpoř vznik nového klipu a EP Miss Petty! 90 003 Kč 78 4. 4. 2022
Restartujme pana Podušku 62 417 Kč 40 4. 4. 2022
Pomoc pro Tomíka s DMO 135 000 Kč 71 4. 4. 2022
Dokončení operace, tak blízko cíle - pomoc pro Lucienne 30 000 Kč 60 5. 4. 2022
Dům pro Ukrajinu Opava 79 200 Kč 32 5. 4. 2022
Help for Stuzhenko Vasily Vasilyevich, a war veteran 100 Kč 1 5. 4. 2022
Pomoc rodinám z Ukrajiny s Nadací Naše Dítě 28 300 Kč 10 6. 4. 2022
KNIHA - STOLETÝ PŘÍBĚH BLANENSKÉHO SKAUTINGU 90 645 Kč 82 6. 4. 2022
Časopis Náměsíčník nejen o náměstí Jiřího z Poděbrad 20 155 Kč 27 6. 4. 2022
Úraz změnil Patričce život, dívka se s ním statečně pere 87 023 Kč 115 6. 4. 2022
Pomozte získat sanitární vybavení koupelny pro školku 37 300 Kč 14 6. 4. 2022
Psychologická péče pro děti z dětského domova Lichnov 500 Kč 1 6. 4. 2022
Pro Standu, kterému shořel jeho vysněný dům 32 300 Kč 34 6. 4. 2022
Pomozme společně Zhamal 7 300 Kč 17 6. 4. 2022
Pomoc pro Toníčka s vážnou vrozenou srdeční vadou 198 000 Kč 370 6. 4. 2022
Pomoc samoživitelce Valerii s vybavením bytu 1 600 Kč 3 6. 4. 2022
Auto pro Viktorka 14 000 Kč 15 6. 4. 2022
Dva farní byty pro uprchlíky z Ukrajiny ve Zruči nad Sázavou 182 000 Kč 121 6. 4. 2022
ABA terapie připraví Tadeáška na nástup do školy 11 900 Kč 14 7. 4. 2022
Brit zpátky na nohy! 24 000 Kč 43 7. 4. 2022
Mechanický vozíček pro Sofinku 109 827 Kč 123 7. 4. 2022
Ptačí koutek - místo pro volně žijící ptáky 26 063 Kč 32 7. 4. 2022
Potravinová pomoc pro válečné uprchlíky s poruchou sluchu 57 000 Kč 31 7. 4. 2022
Pořízení sanitního vozu a zdravotnického vybavení pro děti 0 Kč 0 7. 4. 2022
Boj za plný život pro Pavla 200 Kč 1 7. 4. 2022
Budujeme Support Centrum pro ženy a dívky s endometriózou 12 900 Kč 22 7. 4. 2022
Léčebný pobyt u moře pro Adélku 186 720 Kč 337 7. 4. 2022
Nové auto pro Emičku 751 900 Kč 800 7. 4. 2022
Stropní zvedací systém pro Emilku 44 242 Kč 154 7. 4. 2022
Obrázky a děti na útěku 10 050 Kč 7 7. 4. 2022
Doma je nejlíp! Podpora adoptivních rodin. 1 000 Kč 2 8. 4. 2022
Pomozte Jasmince při vstupu do samostatného života 13 070 Kč 8 8. 4. 2022
Podpora Martina po požáru domu 80 000 Kč 18 8. 4. 2022
Záchrana Lukáškových zoubků 25 350 Kč 32 8. 4. 2022
Hmotná pomoc pro matky s dětmi na Ukrajině 37 350 Kč 21 8. 4. 2022
Koncert pro známé na pomoc Ukrajině 230 555 Kč 39 9. 4. 2022
Škola Ratolest - podpora rozvoje komunitní waldorfské malotřídky 101 211 Kč 60 10. 4. 2022
Kmenové buňky a delfíni pro Terezku 159 707 Kč 93 10. 4. 2022
Pomozte nám porážet rakovinu 36 350 Kč 41 11. 4. 2022
Zkvalitnění tréninku pro malé akvabelky 20 000 Kč 31 11. 4. 2022
Novinářka Nataliia utekla z Kyjeva, své nadání chce uplatnit v Česku 10 300 Kč 19 11. 4. 2022
Nový začátek pro Oksanu se synem, kteří uprchli z Ukrajiny 13 400 Kč 11 11. 4. 2022
Pomoc psím seniorům z Adélka z.s. 13 070 Kč 24 11. 4. 2022
Pro Archiho, aby mohl běhat 31 484 Kč 81 11. 4. 2022
Založení MC pro rychlé začlenění ukrajinských dětí v naší obci 0 Kč 0 11. 4. 2022
Pomoc pro malou Miu, která neslyší 102 664 Kč 212 11. 4. 2022
Maminko, nebudeme se muset stěhovat? 5 050 Kč 7 12. 4. 2022
Pomoc pro maminku Nadiu a její dvě dcerky, Sofii a Liubu na vybavení bytu 18 000 Kč 5 12. 4. 2022
Zachraň člena rodiny! 33 500 Kč 97 12. 4. 2022
Převod testů a dotazníků pro ZŠ a SŠ do ukrajinštiny a ruštiny 20 400 Kč 13 12. 4. 2022
Pomoc lidem v rozbombardovaných městech na Ukrajině 139 349 Kč 127 12. 4. 2022
Přístav - CD "V Peřejích" 132 700 Kč 114 13. 4. 2022
Moře na zregenerování pro Matěje s kongenitální myopatií 34 420 Kč 69 13. 4. 2022
Farel prošel náročným výcvikem, jeho úkolem je denně pomáhat své paničce Slávce 8 150 Kč 21 13. 4. 2022
Léčba pro nemocnou kočičku Čertíka 35 900 Kč 43 13. 4. 2022
Mechanicky vozík pro Natálku 15 000 Kč 18 13. 4. 2022
Prosíme o pomoc útulku Dobré ruce Zlín po požáru 144 700 Kč 247 13. 4. 2022
Pomozte nám s dopravou mentálně postižených sportovců na hory 22 800 Kč 26 13. 4. 2022
Citlivé začlenění ukrajinských žáků do českého školství 50 600 Kč 12 14. 4. 2022
Komiks Mezitah 73 000 Kč 104 14. 4. 2022
Pravidelnou rehabilitací posuňme Lukáše do chodítka 15 724 Kč 15 14. 4. 2022
Pomozte Malynu 81 506 Kč 83 14. 4. 2022
Zrcadlení pro Dobrušku 84 459 Kč 21 19. 4. 2022
TI DVA – filmová adaptace povídky 15 550 Kč 13 19. 4. 2022
Humanitární koridor přímo na Ukrajinu 523 799 Kč 93 19. 4. 2022
Pomoc pro Justýnku s DMO 45 163 Kč 176 19. 4. 2022
Pomoc pro koně na Ukrajině 5 000 Kč 12 19. 4. 2022
Pomoc pro statečného Coudyho 91 840 Kč 166 19. 4. 2022
Pomozme Leničce pořídit nový tvarovací systém na páteř do vozíčku a do postele a nový tablet 500 Kč 1 19. 4. 2022
Odstartujme stavbu střední školy v Zambii 155 572 Kč 147 20. 4. 2022
Automobil pro handicapovaného Pavla 12 922 Kč 25 20. 4. 2022
Elektrický vozík pro paní Zdeňku 66 865 Kč 71 20. 4. 2022
Tříkolka pro Adámka 23 228 Kč 36 20. 4. 2022
Rehabilitace pro Natyho 64 731 Kč 73 20. 4. 2022
Pomozme těžce postiženým dvojčatům z Ukrajiny 52 500 Kč 5 20. 4. 2022
Pomozme Theodorkovi s těžkou formou hemofilie typu A 156 681 Kč 237 20. 4. 2022
Cyklovozík pro Ondráška 26 000 Kč 51 21. 4. 2022
Finanční pomoc pro Matěje s leukemií a jeho maminku na každodenní potřeby 167 300 Kč 322 21. 4. 2022
Zachování Poradny pro závislosti Agarta Valašské Meziříčí 13 400 Kč 11 21. 4. 2022
Pomozte nám obnovit meruňkový sad 0 Kč 0 21. 4. 2022
Auto pro domácí hospic 149 202 Kč 75 21. 4. 2022
Lepší chůze bez bolesti pro Šimonka s epilepsií 8 000 Kč 3 21. 4. 2022
Herní domek s „duší" pro Jesličky Milísek 20 000 Kč 7 21. 4. 2022
Nové "ouška" pro Viky,která neslyší 67 822 Kč 98 21. 4. 2022
Operace pro Arthase 16 600 Kč 22 21. 4. 2022
Pro maminku Hanku a nemocného Matýska v těžké životní situaci 109 300 Kč 9 21. 4. 2022
Pomoc synovi Alešovi po CMP a transplantaci 500 Kč 1 22. 4. 2022
Hravá jóga pro ukrajinské i české děti 0 Kč 0 22. 4. 2022
Tepelné čerpadlo pro kočičí útulek Fousek 106 190 Kč 157 22. 4. 2022
Auta pro ukrajiskou policii 1 310 Kč 3 22. 4. 2022
Pomoc vlkodavovi Denisovi od trápení 51 628 Kč 103 24. 4. 2022
Pomoc pro Montyho při léčbě rakoviny 10 970 Kč 22 24. 4. 2022
Album LIDOVĚK – Matěj Metoděj Štrunc 104 227 Kč 62 25. 4. 2022
Vývoj kontinentu aneb Cesta k debutovému albu 74 959 Kč 47 26. 4. 2022
Kniha: Camino De Santiago - 33 dnů, 910 km v žabkách a desítky příběhu + bonus 0 Kč 0 26. 4. 2022
Mission Camp 2022 dobročinná sbírka - Pumpa na vodu 0 Kč 0 26. 4. 2022
Záchrana Řetízkárny 223 170 Kč 75 27. 4. 2022
Větší, upravené auto pro Patrika 371 000 Kč 10 27. 4. 2022
Větší auto pro Zuzanku 579 289 Kč 666 27. 4. 2022
Větší a spolehlivé auto pro Danielku 6 737 Kč 15 27. 4. 2022
Pro čisté pelíšky zachráněných kočiček 10 400 Kč 19 27. 4. 2022
Pomoc pro Katku a její tři děti, které přišly o tatínka Dušana 552 385 Kč 291 27. 4. 2022
Pomoc pro opětovné stěhování psího cvičáku v Kaplici 11 612 Kč 19 27. 4. 2022
Rozjeď s námi TOM CHAi – nápoj, který spojuje 130 935 Kč 75 27. 4. 2022
Car for two Ukrainian families in Srdov 49 494 Kč 25 27. 4. 2022
Barunka se uzdraví. Tlapku na to! 90 150 Kč 53 27. 4. 2022
Kopeme za Kubíka. Pomozte nám ho postavit na nohy 131 176 Kč 80 27. 4. 2022
Neurorehabilitace pro Terku 26 670 Kč 38 28. 4. 2022
Katolická charismatická konference v Brně 0 Kč 0 28. 4. 2022
Pódium na střekovské náplavce 48 094 Kč 71 28. 4. 2022
Dočasný přístav pro lidi a zvířata 282 990 Kč 313 28. 4. 2022
Pomozme Patrikovi po vážné autonehodě 270 343 Kč 345 28. 4. 2022
Pomozme Danovi k elektrickému vozíku,bez kterého se nebude moci pohybovat 72 533 Kč 106 28. 4. 2022
Pomozme Kubíčkovi se vzácnou nemocí,se dopravovat k lékařům a na rehabilitace 486 000 Kč 779 28. 4. 2022
Účast nevidomých fotbalistů na mistrovství Evropy Divize A 10 000 Kč 12 29. 4. 2022
Pomoc uprchlíkům v domově pro seniory ve Lvově 323 974 Kč 79 29. 4. 2022
Rostíkovy první samostatné kroky 121 000 Kč 108 29. 4. 2022
Bez limitu 63 390 Kč 16 29. 4. 2022
Cirkus Van Karavan - umění, radost a zdravý pohyb pro všechny generace 0 Kč 0 29. 4. 2022
Rehabilitace pro Amálku 63 087 Kč 223 29. 4. 2022
Větší auto pro Lukáše,bez kterého se neobejde 75 800 Kč 65 1. 5. 2022
Pomoc Marcusovi,aby mohl dojíždět za vzděláním a lékaři 250 300 Kč 273 1. 5. 2022
Venkovní jídelna na táborové základně Strojatín 82 000 Kč 53 1. 5. 2022
Pomozme Canisterapeutovi Dennymu se šedým zákalem 60 100 Kč 97 2. 5. 2022
Zachraň srnče termovizí, pod kombajnem život zmizí ! 43 640 Kč 111 2. 5. 2022
Pomozte Amy se nadechnout 12 200 Kč 19 2. 5. 2022
Nový vůz pro autistického chlapce Lukáška 124 083 Kč 86 2. 5. 2022
Běžíme pro Anežku 187 465 Kč 164 2. 5. 2022
Maminka s 5 dětmi na útěku před válkou na Ukrajině 29 150 Kč 17 3. 5. 2022
Zdravotnický kočárek a závěsný systém do bytu pro 12letou Míšu s kvadruplegií 86 350 Kč 67 3. 5. 2022
Bez viny - Alexovo autorské CD 91 049 Kč 130 3. 5. 2022
Elektrotříkolka pro Juru 232 976 Kč 152 3. 5. 2022
Pomoc s kompenzační pomůckou pro Jonáška 10 600 Kč 15 3. 5. 2022
Pomoc autistovi Robínkovi k prvním slůvkům 1 100 Kč 3 3. 5. 2022
Benefiční koncert #makeartnotwar 1 579 Kč 5 3. 5. 2022
Kocourek Mango- Veterinární onkologická péče 20 000 Kč 60 3. 5. 2022
Elence na bezpečnější jízdu 11 973 Kč 13 3. 5. 2022
Roční intenzivní neurorehabilitace pro bojovníčka Ríšu 30 600 Kč 16 4. 5. 2022
Nové bydlení pro autistu adámka a jeho maminku 0 Kč 0 4. 5. 2022
Pomoc Dmytrovi, aby mohl studovat a znovu hrát basketbal 32 800 Kč 28 4. 5. 2022
Co stojí za krabicí mléka? Skutečný příběh o každodenním životě mléčných krav 148 566 Kč 160 4. 5. 2022
Pomozte Petrovi ke koupi vozíku, aby se vrátil do aktivního života. 91 750 Kč 151 4. 5. 2022
Marjari - nahrávání druhého studiového alba 55 000 Kč 84 4. 5. 2022
Pomoc se zahradou pro 14-ti letého Dominika, který trpí dvěmi závažnými nemocemi 15 400 Kč 13 4. 5. 2022
Speciální kočár pro Gábinku 83 063 Kč 52 5. 5. 2022
5.ročník soutěže Hledá se talent pro děti z dětských domovů ! 46 600 Kč 48 5. 5. 2022
Pomozte Klárce s Metabolickou poruchou dopravovat se k lékařům 44 313 Kč 89 5. 5. 2022
Plošina pro Vojtíška 900 Kč 3 5. 5. 2022
Karanténa pro ušáky 20 100 Kč 60 5. 5. 2022
Pomůžete Zpěvomatu rozeznít Prahu? 11 145 Kč 15 5. 5. 2022
Q VOX - CD Z hvězdy vyšlo slunce 28 345 Kč 17 5. 5. 2022
Pomoc ukrajinským studentům z Gymnázia Brno, Křenová jet na školní výlet 47 233 Kč 49 5. 5. 2022
Kniha To, co jsme (ne)zažili 8 300 Kč 20 6. 5. 2022
Darujte letní zážitek! 78 232 Kč 50 6. 5. 2022
Pomozte Elišce jezdit v kufru 317 573 Kč 358 6. 5. 2022
Pomoc raněným vojákům i civilistům na Ukrajině 66 600 Kč 45 6. 5. 2022
POMOZTE NÁM JI NAJÍT #hledá se fazole 54 070 Kč 33 6. 5. 2022
Rehabilitace pro Kubu 621 340 Kč 825 9. 5. 2022
Dejme dětem šanci na spokojený život v digitální době 0 Kč 0 9. 5. 2022
Kupte nám rýč! 4 950 Kč 15 10. 5. 2022
Pivní chladič 1 700 Kč 2 10. 5. 2022
Nová desková hra pro nejmenší, ale i pro dospělé 0 Kč 0 10. 5. 2022
Komplexní rehabilitace pro Lukyho vadná záda 71 550 Kč 42 10. 5. 2022
Automobil pro handicapovanou Alici 178 588 Kč 176 10. 5. 2022
Příspěvek na přístr. vybavení pro hematoonkologickou kliniku FN Bohunice Brno 127 100 Kč 93 10. 5. 2022
Rehabilitační tříkolka pro Marušku,aby posilila nožičky 50 730 Kč 94 10. 5. 2022
Pomoc pro Dominika, aby mohl mít stropní systém 24 600 Kč 28 10. 5. 2022
Všichni spolu v jednom autě 243 190 Kč 429 10. 5. 2022
Karlaz: Posel je zprávou 116 063 Kč 135 11. 5. 2022
Židlička pro Přibíka 97 339 Kč 137 11. 5. 2022
Elektrický handbike pro aktivního vozíčkáře Rudu 271 400 Kč 167 11. 5. 2022
Asistent pro Sama, Toma a další děti 1 100 Kč 5 11. 5. 2022
Fitko pro auti-mozek 3 000 Kč 10 11. 5. 2022
Devro pomáhá / Devro cares 322 131 Kč 59 11. 5. 2022
Pomozme Zdeňce s návratem do aktivního života 48 733 Kč 48 11. 5. 2022
Alina Strižičenko. Vojačka, která chrání Charkov 53 600 Kč 63 11. 5. 2022
limitovaná edice básně Máj 0 Kč 0 12. 5. 2022
Projekt pro lidi se syndromem chronické únavy 0 Kč 0 12. 5. 2022
Pomozte našemu 5 měsíčnímu štěněti vyléčit parvovirózu 12 150 Kč 24 12. 5. 2022
Pomoc po požáru střechy rodinného domu v brněnských Židenicích 53 700 Kč 41 12. 5. 2022
Lehotříkolka pro tátu 142 716 Kč 257 12. 5. 2022
Pro Kubíčka, postroj na nácvik chůze Upsee 17 300 Kč 7 13. 5. 2022
Ortézky pro Mikuláška 188 684 Kč 128 13. 5. 2022
Pomoc na koupi nových naslouchátek pro Honzíka 300 Kč 1 13. 5. 2022
Pořízení speciálního invalidního vozíku 200 Kč 1 13. 5. 2022
Kastrace nemocné Didinky a ošetření zubů Jackie z Ukrajiny 14 300 Kč 21 13. 5. 2022
Rehabilitace pro aktivního Filipa 44 588 Kč 56 13. 5. 2022
Přídavný elektropohon pro Luďka 303 991 Kč 164 15. 5. 2022
Neurorehabilitace pro Adámka 27 400 Kč 12 15. 5. 2022
Pomoc pro Verunku, která neslyší 16 277 Kč 10 15. 5. 2022
CERMAQUE natočil 11. desku - tentokrát kapelní. Pomůžeš s jejím dokončením? 174 321 Kč 227 16. 5. 2022
Třídní sraz - Film (horor) 0 Kč 0 16. 5. 2022
Pomoz kapele YI vydat debutové EP! 25 046 Kč 34 16. 5. 2022
Dětská motivační knížka - Andělínova cesta za splněným snem 0 Kč 0 16. 5. 2022
Pomozte Klučkovým po požáru 26 650 Kč 24 16. 5. 2022
Nové výpravné představení ALFA studia 16 500 Kč 16 16. 5. 2022
Na skok do banky - studentský film 10 050 Kč 9 16. 5. 2022
Podpořme českou studentku Natálii ve studiích na prestižní australské univerzitě 10 085 Kč 14 16. 5. 2022
Emma & Ella trpí vzácným syndromem CFC, potřebují speciální kočárek 95 572 Kč 109 16. 5. 2022
Nový výběh - poslední šance pro Maxe 72 800 Kč 238 16. 5. 2022
Asistenční pejsek pro Leontýnku 176 400 Kč 206 16. 5. 2022
Zastřešení altánu pro lesní park Hrabovjanka (Ostrava-Hrabová) 9 600 Kč 18 16. 5. 2022
Natalii a Maxovi 977 295 Kč 1 340 16. 5. 2022
Pomoc pro Lukáška bojujícího s velmi vzácným onemocněním 412 500 Kč 596 17. 5. 2022
Na operaci nohy koníka Devonka 12 410 Kč 25 17. 5. 2022
Pomoc pro vodní záchrannou službu Rescue z.s. 100 Kč 1 17. 5. 2022
Pomůžete Johaně s novým Motrenem? 5 250 Kč 7 17. 5. 2022
Iniciativa Hlavák pomáhá ukrajinským uprchlíkům 201 734 Kč 103 17. 5. 2022
Pro Katku 39 100 Kč 74 17. 5. 2022
Pomoc dětem z dětských domovů a nemocnic na Ukrajině 75 000 Kč 54 17. 5. 2022
Nový automobil pro Carmenku 5 950 Kč 12 17. 5. 2022
Pomoz kapele Něco si přej vydat debutové album 31 902 Kč 18 17. 5. 2022
Touha po samostatnosti 56 956 Kč 63 18. 5. 2022
Druhá šance pro laboratorní bígly 166 782 Kč 226 18. 5. 2022
Výprava českého ženského týmu na MS muškaření v Norsku 80 002 Kč 52 18. 5. 2022
Na zlaté české ručičky, které drží Petra nad vodou 11 233 Kč 19 18. 5. 2022
Asistenční pes na pomoc Williamovi s epileptickými záchvaty 257 210 Kč 164 18. 5. 2022
Nové dětské hřiště pro Centrum denních služeb Čtyřlístek, z.ú. 10 700 Kč 9 19. 5. 2022
Pomoc s léčbou pro psí slečnu Flow 101 450 Kč 221 19. 5. 2022
Pomoc Pražskému spolku ochránců zvířat s odčervením kočiček 22 400 Kč 27 19. 5. 2022
Lesní klub Tasmánek si přeje toalety v přírodě 34 166 Kč 57 19. 5. 2022
Like House 3 - azyl pro ukrajinské ženy a děti v kempu k Řevnicích 38 165 Kč 152 19. 5. 2022
Pomoc pro maminku a Matýska, kterému zemřel tatínek 200 700 Kč 266 19. 5. 2022
Sekačka pro Za()hradu 4 400 Kč 11 19. 5. 2022
Pomoc pro Petra, který potřebuje skútr a bezbariérové bydlení 26 000 Kč 23 19. 5. 2022
Dobročinná sbírka Nadačního fondu Ze srdce PVZP - Den s Amosem 3 600 Kč 3 19. 5. 2022
Pomozte zbudovat sociální zařízení ve františkánském klášteře v Hájku 670 919 Kč 206 20. 5. 2022
Pomozte vybavit nábytkem herní místnost ve školce 27 050 Kč 10 20. 5. 2022
„CHURCHILL – PŘEDURČEN OSUDEM“ – výroba jedinečné, unikátní knihy 0 Kč 0 20. 5. 2022
Auto pro brášky Páťu a Danečka se vzácnou genetickou vadou 496 700 Kč 663 20. 5. 2022
Pomozme mamince samoživitelce v těžké životní situaci 21 850 Kč 52 20. 5. 2022
Neurorehabilitace pro Kubíčka 6 600 Kč 11 20. 5. 2022
Pomozte Lence znovu získat bydlení 400 Kč 2 20. 5. 2022
kniha NEJ 22 000 Kč 28 20. 5. 2022
Nádraží mezi dvěma světy 0 Kč 0 20. 5. 2022
Pomoc postiženým lidem v Charkově 23 600 Kč 16 20. 5. 2022
TRASOLOGIE LP : kompilace českých písničkářů na vinylu 39 750 Kč 40 23. 5. 2022
Bezpečný domov pro Béďu 25 906 Kč 66 23. 5. 2022
Pomoc mámě s mnohočetným myelomem 44 630 Kč 46 23. 5. 2022
Prosíme vás o pomoc pro kocourky s těžce nemocnýma očima 31 500 Kč 25 23. 5. 2022
Pomoc na koupi auta a návrat k aktivnímu životu 112 895 Kč 88 23. 5. 2022
Pomoc pro Lucinku 267 651 Kč 718 23. 5. 2022
Poutní maraton 2022 - Zase spolu 25 150 Kč 36 23. 5. 2022
Přispějte Akroškole na cirkusový stan 0 Kč 0 24. 5. 2022
Sbírka pro Ellinku 10 300 Kč 27 24. 5. 2022
Podpoř vznik debutového alba Meta & the noises! 60 549 Kč 70 24. 5. 2022
Větší automobil pro Maxíka 214 558 Kč 215 24. 5. 2022
Pomoc s úhradou psychiatrické péče pro Yelyzavetu 0 Kč 0 25. 5. 2022
Automobil pro Terezku 132 323 Kč 123 25. 5. 2022
Elektrický vozík pro Aleše 1 000 Kč 1 25. 5. 2022
Rehabilitace pro Zuzku 346 376 Kč 599 25. 5. 2022
Auto pro Vendu 2 700 Kč 6 25. 5. 2022
Pomoc pro mladého kocourka Caspera 15 500 Kč 37 25. 5. 2022
Pěšky do Íránu pro dobrou věc 5 400 Kč 13 25. 5. 2022
Spolek Křídla všem. Rekonstrukce komunitní školy na Moravě. 29 098 Kč 36 25. 5. 2022
Záchrana srnčátka sirotka bez maminky 10 000 Kč 19 25. 5. 2022
Nový start pro invalidní maminku Lucii s malým synkem 5 340 Kč 5 25. 5. 2022
Pomoc jehněti zpátky na nohy 19 000 Kč 37 25. 5. 2022
Pomoc Veronice a dětem po smrtelné havárii fotbalového brankáře Martina Šustra 407 433 Kč 497 25. 5. 2022
Rehabilitace pro Honzíka 11 300 Kč 10 26. 5. 2022
Elektrický skládací vozík pro Zdeničku 73 588 Kč 29 26. 5. 2022
Tábor pro děti s poruchou autistického spektra 54 600 Kč 37 26. 5. 2022
Elektrický pohon pro Michala 1 100 Kč 4 26. 5. 2022
Schodišťová sedačka pro Marušku 340 000 Kč 229 26. 5. 2022
Hřiště Domu svatého Materny 2 000 Kč 5 26. 5. 2022
Automobil s úpravami pro vozíčkáře pro Jakuba 6 800 Kč 4 27. 5. 2022
Jak povstat z popele - pomoc Čermákovým po požáru 5 700 Kč 7 27. 5. 2022
Pomoc Ellince k lepší dopravě 7 400 Kč 9 27. 5. 2022
Sbírka pro Kočičí domov Sissi na výstavbu dřevěného domečku pro kočičky 8 000 Kč 23 27. 5. 2022
Pomozte Kostíkovi s léčbou 24 320 Kč 30 27. 5. 2022
Sebíkovi na pokroky 1 900 Kč 4 27. 5. 2022
Pomozte kočičce Lilince s onkologickou léčbou 12 100 Kč 36 27. 5. 2022
Pomoc s kastrací fen v Rumunsku 72 460 Kč 130 27. 5. 2022
To, že neumíme mluvit, neznamená, že neumíme myslet. 800 Kč 2 27. 5. 2022
Pomoc Petříčkovi s onkologickou operací 71 109 Kč 135 27. 5. 2022
Rehabilitace pro Štěpánka 30 000 Kč 1 30. 5. 2022
Invalidní vozík pro Tatianu s přídavným pohonem 68 643 Kč 66 30. 5. 2022
Rufusova šance! 30 400 Kč 86 30. 5. 2022
Operace kocourka Bambiho 35 344 Kč 104 30. 5. 2022
Rehabilitace v Renoně pro Pavla 30 700 Kč 19 30. 5. 2022
CukrKandl 2.0 10 620 Kč 21 30. 5. 2022
Autorská fotokniha Znásilněná krajina 22 855 Kč 51 30. 5. 2022
(hudební) Dialogy s přírodou 0 Kč 0 30. 5. 2022
Vybudování zázemí pro lesní školku Děti z Teepee 0 Kč 0 30. 5. 2022
Sbírka pro maminku na větší auto 2 000 Kč 5 30. 5. 2022
Česká Doubravice - oprava kamenného kříže 34 620 Kč 15 30. 5. 2022
Klub handicapovaných veslařů potřebuje nové zázemí 700 Kč 2 30. 5. 2022
Pomoc matkám a otcům samoživitelům s KPCS 5 000 Kč 4 30. 5. 2022
Jacques Hotteterre a jeho Principes de la Flute 45 688 Kč 69 31. 5. 2022
Cascabel v KONTEJNERU! 27 739 Kč 34 31. 5. 2022
Pro ochrnutou kočičku Mišičku 17 000 Kč 26 31. 5. 2022
Rehabilitace na zpevnění hlavičky pro Tomáška 39 150 Kč 9 31. 5. 2022
Malá Marharytka statečně bojuje 7 100 Kč 8 31. 5. 2022
Pomoc pro Belinku 20 000 Kč 21 31. 5. 2022
Rehabilitační a ozdravný pobyt s osobní asistencí pro Honzu 66 685 Kč 128 31. 5. 2022
Čti Rychleby a Králický Sněžník 234 684 Kč 279 31. 5. 2022
Podpořte vydání desky DISKOKOULE kapely BTnJ 39 054 Kč 52 1. 6. 2022
Nové auto pro Pavlínku 27 700 Kč 11 1. 6. 2022
Léčba leukemie pro Aninku 184 480 Kč 77 1. 6. 2022
Učebnice umělé inteligence pro děti 301 386 Kč 481 1. 6. 2022
Epitábor 2022 103 700 Kč 72 2. 6. 2022
Pomoc po požáru Domova Alzheimer v Roztokách u Prahy 210 241 Kč 209 2. 6. 2022
ArtPark Trojice 3 100 Kč 7 2. 6. 2022
Víkendový pobyt pro děti - prevence násilí ve vztazích 15 200 Kč 17 3. 6. 2022
Maskování pro jednotky UA 9 050 Kč 9 3. 6. 2022
Finanční podpora na opravu domu po požáru pro Romana Matějíčka a jeho rodinu 213 254 Kč 121 3. 6. 2022
Pomoc pro Radimka s autismem 300 Kč 1 3. 6. 2022
Pomozte Edit bojovat dál 427 052 Kč 173 3. 6. 2022
NERI - International EP (CD) 0 Kč 0 6. 6. 2022
Pro mámu a všem tvůrčim dobrým lidem Prostor pro rozvoj 0 Kč 0 6. 6. 2022
Rekonstrukce svobodné demokratické školy Gaudi 513 101 Kč 100 6. 6. 2022
Pomoc pro mladou studenktu Pavlu dopravit se do školy 54 000 Kč 42 6. 6. 2022
Kůň pro Koníčka 148 520 Kč 492 6. 6. 2022
Stem cells treatment for baby Matteo 90 500 Kč 40 6. 6. 2022
Pomozme Elence vybrat peníze na ,,kouzelné sluchátko´´ 40 000 Kč 39 6. 6. 2022
Pomoc pro nejlepší kamarádku Lanu 15 640 Kč 31 6. 6. 2022
Podpořte knihu Umění dřeva 61 300 Kč 27 7. 6. 2022
Šlápni do toho! 7 480 Kč 9 7. 6. 2022
Prosíme, pomozte nám zachránit útulek Kocour Felix v Klecanech ! 208 600 Kč 302 7. 6. 2022
Rehabilitace pro Ondru 86 300 Kč 32 7. 6. 2022
Pomozte Diance k autu, které nutně potřebuje 3 600 Kč 4 7. 6. 2022
Školní notebook pro nadaného autistu Péťu v integraci na gymnázium 16 400 Kč 25 8. 6. 2022
Být trochu více soběstačný díky robotické paži! 427 275 Kč 1 231 8. 6. 2022
Podpora psí vozíčkářky Cookie 11 000 Kč 19 8. 6. 2022
Pomoc pro Bobíka, pejska úžasňáka 12 500 Kč 28 8. 6. 2022
Pomoc pro Milana na rehabilitační cvičení 6 344 Kč 13 8. 6. 2022
Neobyčejný tábor pro hendikepované #zpátky do pravěku 51 601 Kč 48 8. 6. 2022
Větší automobil pro hendikepovaného Dominička 360 610 Kč 355 8. 6. 2022
Ludmilka je velká bojovnice, ale i tak potřebuje pomoc 223 272 Kč 210 8. 6. 2022
#PLNIMESNY - plníme sny hendikepovaným 19 400 Kč 12 9. 6. 2022
#PLNIMESNY Lucince – Pobyt u moře 300 Kč 1 9. 6. 2022
#PLNIMESNY Daliborovi – Výlety lodí a pobyt v Polsku 0 Kč 0 9. 6. 2022
#PLNIMESNY Václavovi – Vířivka 0 Kč 0 9. 6. 2022
#PLNIMESNY Nikolce – Hipoterapie (rehabilitace) 6 400 Kč 4 9. 6. 2022
#PLNIMESNY Elišce – Pobyt u moře 300 Kč 1 9. 6. 2022
#PLNIMESNY Zdeňkovi – rehabilitace Axon 500 Kč 1 9. 6. 2022
#PLNIMESNY Michalovi - rehabilitace Klimkovice 0 Kč 0 9. 6. 2022
#PLNIMESNY Nikolce – Pobyt u moře 400 Kč 1 9. 6. 2022
#PLNIMESNY Terezce - Pobyt na Kostarice 300 Kč 1 9. 6. 2022
Zdravotní kočárek pro Barborku trpící těžkým handicapem SMA 46 677 Kč 28 9. 6. 2022
Nové auto pro turistické oddíly 144 528 Kč 89 10. 6. 2022
VINA VÍNA 41 275 Kč 66 12. 6. 2022
Rehabilitace pejskům Bambíkovi a Zobánkovi po operaci 8 600 Kč 10 12. 6. 2022
Krmivo pro více než stovku kočiček 22 450 Kč 63 12. 6. 2022
Veterinární péče o psí stařečky 70 300 Kč 90 12. 6. 2022
Pomoc pejskům v nouzi v Tlapkovi patroni, z.s. 76 300 Kč 114 12. 6. 2022
Na Bazíkovu chemoterapii lymfatických uzlin 36 350 Kč 38 13. 6. 2022
Vikimu s ALL na auto k lékařům 5 640 Kč 20 13. 6. 2022
Podpora psího útulku Zdeňka Srstky v Němčovicích 3 700 Kč 9 13. 6. 2022
Máří první autorské album 70 870 Kč 86 13. 6. 2022
krátkometrážní film GLUTTONY 31 100 Kč 14 13. 6. 2022
Během na pomoc pacientům s ALS 20 350 Kč 30 13. 6. 2022
Vladimír Menšík životopis audio kniha 0 Kč 0 14. 6. 2022
Zázemí pro Hockey club Hostivař 194 102 Kč 63 14. 6. 2022
Expedice Rebeka 114 044 Kč 78 14. 6. 2022
Pomoc pro Péťu a její dvě holčičky po smrti tatínka 56 450 Kč 64 14. 6. 2022
Neurorehabilitace pro chlapce v pěstounské péči 800 Kč 2 14. 6. 2022
Pomoc pro psy a kočky z Kapka pro Tlapky z.s. 21 254 Kč 24 14. 6. 2022
Pomoc pro onkologicky nemocnou Meggie 2 400 Kč 10 14. 6. 2022
Svobodný život pro Janu 107 350 Kč 139 14. 6. 2022
Seno pro zachráněná zvířata v azylu Pastvina 97 000 Kč 189 14. 6. 2022
Pomoc pro Dočasky Pardubice sobě 18 222 Kč 38 14. 6. 2022
Azyl pro zvířata farma U veselýho psa 22 000 Kč 40 14. 6. 2022
Pomoc po zásahu kulovým bleskem domova rodiny Škaloudových 111 359 Kč 83 15. 6. 2022
Ortézky pro Karolínku, aby mohla běhat 64 701 Kč 84 15. 6. 2022
Speciální ortéza pro Matyáška, aby se mu lépe chodilo 39 900 Kč 41 15. 6. 2022
Auto pro Evelínku s postižením PAS 0 Kč 0 15. 6. 2022
Rehabilitace pomůže Vašíkovi k samostatným krůčkům 20 200 Kč 25 15. 6. 2022
Voda pro skauty - zajištění vrtané studny 97 269 Kč 20 15. 6. 2022
Operace a následná rehabilitace pro Nikolku 18 650 Kč 25 15. 6. 2022
Festival Jesnění 2022 60 650 Kč 57 15. 6. 2022
Počítače dětem - pomoc školám s IT vybavením pro ukrajinské žáky 1 100 Kč 3 15. 6. 2022
Sedmihorky pro Ukrajinu 2 400 Kč 8 16. 6. 2022
Trstěnice Open 2022 - Pátý příběh na pomoc Jindřiškovi 16 070 Kč 24 16. 6. 2022
Pomoc rodině po smrti maminky Katky 345 853 Kč 343 16. 6. 2022
Zapojte se do Spartan Charity! 180 000 Kč 4 16. 6. 2022
Spolehlivé auto pro Alexíka 4 100 Kč 6 16. 6. 2022
Příspěvek na auto pro Mirinku 220 827 Kč 121 17. 6. 2022
Pomozte onkologickým pacientům! 16 501 Kč 7 17. 6. 2022
Auto pro bojovníky Adélku a Matyáška 103 783 Kč 96 17. 6. 2022
Ortézy a přístoj Bioness pro Terku 81 500 Kč 91 17. 6. 2022
Podpořme studentku Katerynu v jejím studiu 135 082 Kč 180 17. 6. 2022
Sbírka na podporu Onkologie Chomutov 2 600 Kč 6 17. 6. 2022
Pomozte prosím fence Andy 37 861 Kč 89 17. 6. 2022
Terénní vozidlo pro jednotku českých dobrovolníků bojujících na Ukrajině 861 781 Kč 350 17. 6. 2022
Podpořte tlumočení pro skautský oddíl neslyšících 102 026 Kč 151 18. 6. 2022
Expedice PřesBar 2022 28 720 Kč 56 20. 6. 2022
TweetujFyziku 0 Kč 0 20. 6. 2022
Magazín o Českém Krampus 0 Kč 0 20. 6. 2022
Nova pomáhá s Běhej lesy 804 866 Kč 9 20. 6. 2022
Handbike pro Daniela, aby mohl sportovat 189 300 Kč 258 20. 6. 2022
Pro Aleše, který se léčí s rakovinou 43 100 Kč 21 20. 6. 2022
Pomoc pro bojovníka Theodora 21 700 Kč 34 20. 6. 2022
DUNAJ: ZA VODOU / podpořte vznik nového studiového alba legendární kapely 175 922 Kč 208 21. 6. 2022
Viktorkova šance na "normální" život 9 500 Kč 29 21. 6. 2022
Neurostimulátor pro Kájku 192 490 Kč 155 21. 6. 2022
Pomozme Bessince na nohy 38 000 Kč 73 21. 6. 2022
Notebook pro Míšu 30 000 Kč 22 21. 6. 2022
Lepší život kočkám v azylu pro opuštěné kočky Lucky 66 480 Kč 78 21. 6. 2022
Regionální internetové rádio 0 Kč 0 21. 6. 2022
Hipoterapie a Canisterapie pro mentálně postižené ze SANTÉ Havířov 20 533 Kč 25 22. 6. 2022
Příběh malé Laurinky s těžkým startem do života 623 117 Kč 1 209 22. 6. 2022
Pro Radinkovy samostatné krůčky 189 328 Kč 405 22. 6. 2022
Výběhy a prostory pro ty, kterým hrozilo utracení. 66 400 Kč 103 22. 6. 2022
Pomoc pro Tobiáška na neurorehabilitační klinice 50 000 Kč 13 22. 6. 2022
Pomoc Nicole, která potřebuje léčbu kmenovými buňkami 11 465 Kč 27 22. 6. 2022
Druhá šance pro samoživitelku Pavlínu a její dcerky 27 277 Kč 37 22. 6. 2022
Nova pomáhá pohybem Nicoláskovi 203 000 Kč 1 22. 6. 2022
Elektro pohon na handbike pro tatínka 23 807 Kč 34 22. 6. 2022
Pomoc pro Martina z dětského domova 13 400 Kč 6 22. 6. 2022
Podpora ukrajinských umělců 10 300 Kč 19 23. 6. 2022
Rehabilitace pro Adámka 150 632 Kč 51 23. 6. 2022
Sbírka pro mladou maminku Šárku na elektrovozík 205 656 Kč 433 23. 6. 2022
Leopold - příběh velkého bojovníka 128 620 Kč 178 23. 6. 2022
Verheul pro Petříka 4 500 Kč 5 23. 6. 2022
Pomozte Vaškovým, kterým vyhořel dům 103 216 Kč 116 23. 6. 2022
Finanční pomoc na 4 krosny pro děti z dětských domovů 13 590 Kč 16 23. 6. 2022
Léčba rakoviny fenky Vilmičky 36 050 Kč 83 23. 6. 2022
Pomoc malé tříleté Nikolce, která onemocněla těžkou nemocí, leukemií 450 364 Kč 482 23. 6. 2022
Kmenové buňky pro Filípka s autismem a ranou DMO 325 311 Kč 157 23. 6. 2022
Pomoc Ukrajině s Velvyslanectvím Ukrajiny 3 000 Kč 1 23. 6. 2022
Složme se na vozíček pro hendikepované děti 58 510 Kč 27 25. 6. 2022
Student Short Film "The Phone Neighbor" 0 Kč 0 27. 6. 2022
Asistentka pro Jakuba 191 100 Kč 261 27. 6. 2022
Kmenové buňky pro Dominičku 68 449 Kč 97 27. 6. 2022
Pro Leničku na rehabilitace a lázně s doprovodem 100 Kč 1 27. 6. 2022
Sluchadlo pro Naděnku 1 650 Kč 4 27. 6. 2022
Pro Standíka k moři 20 950 Kč 66 27. 6. 2022
Vydání EP Života Budič - podpořme začínající umělce 84 422 Kč 117 27. 6. 2022
Pomozte nám vybudovat moderní Jihočeský Home stay 0 Kč 0 28. 6. 2022
Sbírka pro kočičky z Azylu Jiřina Skoumalová z.s. 44 900 Kč 69 28. 6. 2022
Pomoc rodině s nemocným Filípkem 0 Kč 0 28. 6. 2022
Pomozme Mařence zase běhat 25 900 Kč 33 28. 6. 2022
Pomozte dětem s handicapem získat nového hiporehabilitačního koně 100 000 Kč 72 28. 6. 2022
Boty a termokamera pro Leonida a jeho 7 spolubojovníků na Ukrajině 70 368 Kč 59 28. 6. 2022
Školné pro Davida, který se léčí po rakovině kostí 10 700 Kč 12 28. 6. 2022
Pomoc pro Jonáška Jakubka a jeho maminku 83 324 Kč 49 29. 6. 2022
Pomoc při koupě nového auta, staré bylo zapáleno žhářem 5 000 Kč 5 29. 6. 2022
Pomoc malému dvouletému Honzíkovi, který onemocněl těžkou nemocí, leukemií 793 700 Kč 1 252 29. 6. 2022
Charitativní fotbálek Honzy Skopečka 20 061 Kč 22 29. 6. 2022
Volný pohyb pro tatínka Jiřího 0 Kč 0 29. 6. 2022
Krok pro Adámka 208 399 Kč 217 29. 6. 2022
Sbírka pro Martina, brutálně pobodaného kvůli roušce 376 900 Kč 331 29. 6. 2022
Termovize pro výsadkového vojáka bojujícího na Ukrajině 100 771 Kč 89 29. 6. 2022
17. ročník plaveckých závodů handicapovaných „Jihlavský ježek 2022“ 38 000 Kč 56 30. 6. 2022
Pomozte s veterinární péčí za Benečka 8 820 Kč 15 30. 6. 2022
Sportovní vozík pro Martina 41 650 Kč 31 30. 6. 2022
Nové sedlo pro Hoogy 4 700 Kč 7 30. 6. 2022
Ivance na potřebné neurorehabilitace 8 150 Kč 12 30. 6. 2022
Pomozme Irijkovi bezpečně cestovat 26 359 Kč 50 30. 6. 2022
Podpořte festival Hudební setkání 11 32 100 Kč 29 1. 7. 2022
Pomoc pro Mattieho 25 300 Kč 49 1. 7. 2022
Propadlá kanalizace pod útulkem znemožňuje péči o zvířata 184 315 Kč 597 1. 7. 2022
Pomoc pro Veroniku, průvodkyni z lesní školky, které vyhořel byt 308 610 Kč 197 3. 7. 2022
Sportovní soustředění - Nymburk 2022 (SC JÚ Praha) 1 000 Kč 1 4. 7. 2022
Speciální úprava řízení auta pro Josefa 194 416 Kč 143 4. 7. 2022
Charitativní kalendář Cat&Woman 2023 0 Kč 0 4. 7. 2022
Pomoc pro 9 letého bojovníka Kristiánka 43 600 Kč 44 4. 7. 2022
Hadi v krajkách (studentský film) 97 339 Kč 20 4. 7. 2022
Fenka Viki s ataxií 50 850 Kč 133 5. 7. 2022
Rehabilitační kolo pro Ladunku 46 113 Kč 174 6. 7. 2022
Nový automobil pro Natálku 9 231 Kč 23 7. 7. 2022
Domov pro Jablunkovské psí tlapky 16 258 Kč 24 7. 7. 2022
Rehabilitační cvičení pro Míšu 14 944 Kč 24 7. 7. 2022
Oslavte se Sisus Ralsis novou desku 106 188 Kč 55 7. 7. 2022
Rehabilitační stacionář, doprava do speciální školy a pomůcky pro Jakoubka 261 300 Kč 126 8. 7. 2022
IT tábor pro děti ze znevýhodněných rodin 42 408 Kč 57 8. 7. 2022
Cílená humanitární pomoc pro obyvatele Charkova, Kyjeva a Dnipra 28 466 Kč 39 11. 7. 2022
Dětské centrum Naděje 0 Kč 0 11. 7. 2022
Pro záchranáře ve válce 96 772 Kč 75 11. 7. 2022
Vystrojení českým dobrovolníkům v jednotkách Ukrajiny 109 263 Kč 78 11. 7. 2022
Pomoc Verče a její rodině po požáru rodinného bytu 16 269 Kč 20 11. 7. 2022
Speciální kolo Alinker pro Ondru 7 500 Kč 6 11. 7. 2022
Finanční pomoc Jiříkovi k nástupu do MŠ 20 000 Kč 1 11. 7. 2022
Maminka Verča v posledním stadiu rakoviny 18 300 Kč 27 12. 7. 2022
Odhodlání, píli, nadšení, výsledky a akademické stipendium mám, ale to nestačí 6 572 Kč 12 13. 7. 2022
Delfínoterapie pro Světlanku 79 197 Kč 46 13. 7. 2022
Nová naslouchadla pro Ivu, která přišla o sluch 40 000 Kč 49 13. 7. 2022
Pomoc dcerce Zdeničce po vážné autonehodě 29 500 Kč 25 13. 7. 2022
Lalita, společná cesta lásky 102 527 Kč 80 13. 7. 2022
Sportem ke zdraví! Rád bych se ještě několik let udržel na nohou jakožto otec. 80 327 Kč 172 13. 7. 2022
CD Hazuka 44 550 Kč 58 14. 7. 2022
MÝTY V NÁS A KOLEM NÁS 136 750 Kč 54 14. 7. 2022
Dětský den pro děti s těžkou životní situací 8 000 Kč 4 14. 7. 2022
Pomoc ochrnutému Pepovi po brutálním napadení 20 075 Kč 33 14. 7. 2022
Speciální zdravotní postýlka pro Dominika Š. 30 000 Kč 1 14. 7. 2022
Brožura, která zachraňuje - informace pro lidi s rakovinou 6 411 Kč 9 14. 7. 2022
Podpořte inscenaci Na Krysaře 20 112 Kč 10 15. 7. 2022
Most Pride shání finance na první ročník! 24 300 Kč 59 15. 7. 2022
BUĎ UN POCO LOCO 0 Kč 0 15. 7. 2022
Kastrační program Kismet 26 563 Kč 43 15. 7. 2022
Pomoc s úhradou faktur na veterině pro opuštěné kočičky 61 400 Kč 111 15. 7. 2022
Rodiče - důchodci požárem přišli o vše, pomozte prosím! 67 455 Kč 106 15. 7. 2022
Seno pro Domov pro zvířata 61 510 Kč 115 15. 7. 2022
Nový elektrický vozík pro postiženou Lucii 5 100 Kč 9 17. 7. 2022
TUZEXOVÝ KOZY: Film podle povídky Michala Viewegha 0 Kč 0 17. 7. 2022
Pomoc s léčebnými výdaji 202 350 Kč 83 18. 7. 2022
Osobní asistenci pro maminku Hanku s DMO 4 650 Kč 5 18. 7. 2022
Hospitalizace kocourka Medíka 54 468 Kč 68 18. 7. 2022
Rychlé šípy v Ukrajinštině pro děti utíkající před válkou 55 698 Kč 84 19. 7. 2022
Důstojnější život pro Alenu 311 200 Kč 468 19. 7. 2022
Rehabilitace pro Vojtíška bojovníčka 10 700 Kč 17 19. 7. 2022
Nové auto pro rodiče Lucii, Milana a jejich děti trpící autismem 165 320 Kč 239 19. 7. 2022
S psími lékaři proti rakovině 36 350 Kč 44 19. 7. 2022
Finanční pomoc Elišce a Kubovi po požáru jejich dřevostavby 453 357 Kč 189 19. 7. 2022
Hiporehabilitace pro Janičku trpící poruchou autistického spektra 1 400 Kč 4 19. 7. 2022
Podpořte dospívající s kochleárním implantátem na jejich cestě k samostatnosti 30 000 Kč 28 19. 7. 2022
Samoživitelka Johana potřebuje pomoc pro své tři syny 30 814 Kč 14 20. 7. 2022
Asistent ve škole pro neslyšící autistku Kačenku 6 500 Kč 5 20. 7. 2022
Nový invalidní vozík pro Karolínku s DMO 22 388 Kč 27 20. 7. 2022
Elektrický invalidní vozík pro diabetika Honzu s amputací nohou 7 500 Kč 13 20. 7. 2022
Pomoc pro mého brášku, který ochrnul po autonehodě 140 182 Kč 182 20. 7. 2022
Pomoc rodině zesnulého Radovana Staňka 132 558 Kč 84 20. 7. 2022
Roční jógová terapie pro Marušku s Downovým syndromem 31 500 Kč 42 20. 7. 2022
Pomoc pro p. Jozefa Šmítalu 7 100 Kč 4 21. 7. 2022
Přenosný koncentrátor kyslíku pro pacienty hospice 68 232 Kč 49 21. 7. 2022
Videoklip k singlu Komedie písničkáře Horazzio 22 200 Kč 31 21. 7. 2022
Sbírka pro pejska Maxe 10 500 Kč 20 21. 7. 2022
Podpořme Olgu z Mariupolu, která se léčí ze zranění v Česku 10 800 Kč 9 22. 7. 2022
Samoživitelka Valentina s postiženou dcerou Jituškou potřebují naši pomoc 22 200 Kč 3 22. 7. 2022
Pomoc pro Matýska, který v 5 letech onemocněl akutní lymfoblastickou leukémií 619 257 Kč 1 054 22. 7. 2022
Pomozme Romanovi v boji proti rakovině měkké tkáně 1 006 454 Kč 250 22. 7. 2022
Vodící pes pro nevidomého Petra 15 070 Kč 17 22. 7. 2022
Pomoc postiženým lidem v Charkově a Mykolayivi 1 010 Kč 2 24. 7. 2022
AUDIOVIZUÁLNÍ ALBUM ~ Když hudba vypráví příběh 107 500 Kč 238 24. 7. 2022
Šimonovi s autismem na pomoc za lepšími zítřky 900 Kč 5 24. 7. 2022
Záchranná stanice pro holuby 511 700 Kč 752 24. 7. 2022
Pomozte Lucce k hlídání epileptických záchvatů pomocí hodinek 59 126 Kč 86 24. 7. 2022
Sbírka na rekonstrukci po požáru domu mladého páru Petra a Viky 1 000 Kč 1 25. 7. 2022
Terapie pro Nicolase a Kubu 176 934 Kč 261 25. 7. 2022
Handbike pro taťku Pavla 41 183 Kč 43 25. 7. 2022
Nový prostor pro Šatník Hradec pro samoživitele 72 700 Kč 27 25. 7. 2022
Bezbariérová přestavba domu a cílená fyzioterapie pro Tomáše 406 300 Kč 108 25. 7. 2022
Pomoc obcím a obyvatelům, které zasáhl požár v NP České Švýcarsko! 10 055 254 Kč 8 739 26. 7. 2022
Schodištní sedačka pro Sárinku 263 788 Kč 179 26. 7. 2022
Pomozte mladým muzikantům soutěžit v Německu 107 050 Kč 70 26. 7. 2022
Ortopedická operace pro Normana 39 410 Kč 48 26. 7. 2022
Naučme Thea se o sebe postarat 33 900 Kč 35 26. 7. 2022
Sašíkovi na novou zdravotní polohovací postel a matraci 42 277 Kč 81 26. 7. 2022
Větší a spolehlivější auto pro Arianku 16 900 Kč 25 26. 7. 2022
Zázemí pro Akademii stolního tenisu sportovního klubu TT Moravský Krumlov 0 Kč 0 26. 7. 2022
Podpora handicapovaných sportovců 13 820 Kč 9 27. 7. 2022
Prosíme pomozte kocourkovi Mikešovi s přetrženou Achilovkou 18 582 Kč 27 27. 7. 2022
Pomozme klisně Tornádě 23 377 Kč 42 27. 7. 2022
Komplexní diagnostika pro Nicolku s autismem 7 618 Kč 19 27. 7. 2022
Okna do pokojíčků dětí, o které se stará onkologicky nemocná maminka Hanka 213 342 Kč 175 27. 7. 2022
Kantýna bez ména - hlad je největší nepřítel 7 150 Kč 16 27. 7. 2022
Pomozte Štefanovi a jeho rodině v boji s nemocí ALS 1 011 512 Kč 676 27. 7. 2022
Rehabilitační kočárek pro Kubíčka 43 200 Kč 66 27. 7. 2022
Podpora maminek samoživitelek v nouzi 397 406 Kč 241 28. 7. 2022
Podpořme Petříkův nástup do školy, trpí atypickým autismem 1 500 Kč 4 28. 7. 2022
Pomoc pro Matyáška, který onemocněl akutní lymfoblastickou leukemií 138 200 Kč 171 28. 7. 2022
Kniha Z vlasů sůl, písek a mravence 11 494 Kč 18 28. 7. 2022
Project Iceland 25 098 Kč 15 28. 7. 2022
Rozjezd svobodně-demokratické školy Leela 103 255 Kč 23 28. 7. 2022
Kmenové buňky pro Dominika 54 000 Kč 100 28. 7. 2022
Pomoc mamince malé Beatrix po nečekané smrti milovaného táty 203 361 Kč 159 1. 8. 2022
Tragédie v rodině - pomozte prosím 140 780 Kč 167 1. 8. 2022
Fenka Aurinka chce normální život 17 800 Kč 35 1. 8. 2022
Pomoc pro štěňátko jménem Dar 20 600 Kč 47 1. 8. 2022
Dominička s Cri du chat syndromem za delfíny 108 863 Kč 38 2. 8. 2022
Optika - termovize na Ukrajinu 31 100 Kč 21 2. 8. 2022
Poděkování dobrovolným hasičům ze SDH Hřensko 35 824 Kč 51 2. 8. 2022
Pomoc Terezce, která trpí Alexandrovou chorobou 16 203 Kč 23 2. 8. 2022
Dostaňme handicapovaného Jirku na mezinárodní soutěže 31 304 Kč 29 2. 8. 2022
Pro větší šanci Nikolky žít „normálně“ 149 936 Kč 48 2. 8. 2022
Druhá šance pro laboratorní bígly 192 470 Kč 385 2. 8. 2022
Nákup ambulancí do "horkých" oblastí Ukrajiny 373 440 Kč 167 2. 8. 2022
Sbírka na přístroje nočního vidění pro rozvědku Ukrajiny 0 Kč 0 2. 8. 2022
Podpořte prosím léčbu fenky Čoky 10 500 Kč 20 3. 8. 2022
Sbírka na chemoterapii pro Sorbonka 88 170 Kč 91 3. 8. 2022
Klárka, Vašík a Emmička potřebují pomoci po tragickém úmrtí tatínka 363 840 Kč 495 3. 8. 2022
Pomoc sólo rodičům se školními výdaji 496 373 Kč 13 3. 8. 2022
Pomoc Márii po těžké mozkové mrtvici 23 994 Kč 22 3. 8. 2022
Pomoc rodině po zesnulé mamince Blaničce 401 600 Kč 291 3. 8. 2022
Bezpečný domov - Nadace Terezy Maxové dětem - Fond pro sólo rodiče 33 700 Kč 10 3. 8. 2022
Letní workshopy pro ohrožené děti 900 Kč 2 4. 8. 2022
Exit Game Nový Jičín 36 100 Kč 30 4. 8. 2022
Sbírka pro Petříka po transplantaci kostní dřeně 90 692 Kč 144 4. 8. 2022
Cyklopouť do Lisabonu je cestou, která pomáhá 53 000 Kč 46 4. 8. 2022
Pomozme Štěpánkovi a jeho rodině v nelehké životní situaci 396 350 Kč 539 4. 8. 2022
Manžel zůstal sám se 2 malými dětmi 323 100 Kč 334 5. 8. 2022
Parvoviróza 3 měsíční kocourek Rio 16 000 Kč 37 5. 8. 2022
Předčasně narozený hřebeček Clark 97 800 Kč 189 6. 8. 2022
Verunka s akutní leukémií 300 405 Kč 399 6. 8. 2022
Štaflík a Špagetka - pejsci, co nebyli nikdy u veterináře 25 941 Kč 41 7. 8. 2022
kafe na Franka - Frank znovu na nohy 84 651 Kč 240 8. 8. 2022
Sbírka na operaci pro Árnýska 11 550 Kč 25 8. 8. 2022
Dron s termovizí pro vyhledávání ohrožených a ztracených zvířat 22 910 Kč 31 8. 8. 2022
Auto pro Sebíka 250 448 Kč 899 8. 8. 2022
Sen o malování-účast na Venice International Art Fair 2022 34 531 Kč 15 8. 8. 2022
FENOMÉN VSETÍN FOREVER: Podpořte vydání unikátní knížky o vsetínském hokeji 41 877 Kč 33 8. 8. 2022
Pomoc pro kočičku Belinku 12 200 Kč 22 8. 8. 2022
Prosím, pomozte nám zkvalitnit život nevyléčitelně nemocnému Ondráškovi 185 400 Kč 182 9. 8. 2022
Pomoc malému Páťovi s kombinovaným postižením 265 379 Kč 216 9. 8. 2022
Pomozme Markétce přispět na dokončení studia vysněné školy 2 000 Kč 2 10. 8. 2022
Pojízdný stánek se zmrzlinou 1 368 Kč 6 10. 8. 2022
Pomoc pro Oliverka s vrozenou vadou 319 000 Kč 272 10. 8. 2022
Charlottce na rehabilitace Feldenkraisovou metodou 48 000 Kč 1 10. 8. 2022
Pomozme Terezce, Viktorce a Kubíkovi po náhlém úmrtí tatínka 106 865 Kč 93 10. 8. 2022
Vodni zachranna sluzba Rescue z.s 0 Kč 0 10. 8. 2022
Pomozme koni jménem Hidalgo 7 700 Kč 13 11. 8. 2022
Dejme Robinkovi šanci - rehabilitacemi k pohybu 592 586 Kč 530 11. 8. 2022
Auto pro Natálku s vážným handicapem 318 000 Kč 303 11. 8. 2022
Podpořte Ukradenou galerii Český Krumlov 17 333 Kč 17 12. 8. 2022
Roztoč to s Ebuu charity a pomoz podpořit rodiny zasažené ztrátou miminka 0 Kč 0 12. 8. 2022
Ochrnutou fenku Emičku čeká amputace 28 600 Kč 65 12. 8. 2022
Asistenční pes Timmy pro Marušku 250 800 Kč 308 14. 8. 2022
Pomozte Martě na vozíku k výletům s vnoučátky 39 700 Kč 36 14. 8. 2022
Benefičně společenská akce Den pro Hospic Sv. Jiří 180 400 Kč 27 15. 8. 2022
Zpátky za volant pro Péťu 502 552 Kč 474 15. 8. 2022
Autorská grafická publikace / GRAFICKEJ ORGASMUS 82 557 Kč 174 15. 8. 2022
Pomozte Pepovi znovu se postavit na nohy 106 800 Kč 88 15. 8. 2022
Pomoc s náklady na operaci fenky Lerrynky v Kanadě 5 048 Kč 12 16. 8. 2022
Vlaďka a její cesta naděje 261 692 Kč 125 16. 8. 2022
Setkání - audiokniha na CD 25 015 Kč 26 16. 8. 2022
OTEC A BRATŘI ANEB O RADOSTI 109 600 Kč 117 16. 8. 2022
Vysněná cesta za ozdravným pobytem pro Julinku 43 750 Kč 10 16. 8. 2022
Terapie a pomůcky pro Honzíka s VD 39 513 Kč 19 16. 8. 2022
Navzdory zlé prognóze Karel stále bojuje 71 500 Kč 54 17. 8. 2022
Help an Afghan archaeologist 10 500 Kč 15 17. 8. 2022
Kočky Tkáčovky, kterých se vzdala původní majitelka 5 700 Kč 14 17. 8. 2022
Prosím, pomozte mi v nelehké životní situaci... 21 080 Kč 14 17. 8. 2022
Františkovi na novou ortézu a potřebné neurorehabilitace 50 640 Kč 63 18. 8. 2022
Pomoc pro naši milovanou maminku Renátku pro lepší život ve vigilním kómatu 555 500 Kč 334 18. 8. 2022
Hračičkář pejsek Hasánek potřebuje pomoci 13 000 Kč 40 18. 8. 2022
Invalidní vozík pro Kryštůfka 43 420 Kč 46 18. 8. 2022
Pomoc pro 4-letou Verunku s rakovinou 423 223 Kč 661 18. 8. 2022
Podpora pro mojí rodinu v těžké životní situaci 9 000 Kč 9 18. 8. 2022
Marimu do života s vážnou metabolickou poruchou 551 761 Kč 652 18. 8. 2022
Sbírka na podpůrnou léčbu pro Anetu s nádorem na mozku 180 493 Kč 306 19. 8. 2022
Pomozte Janě se vzácnou nemocí zpět na nohy 834 381 Kč 831 19. 8. 2022
Pomozte nám nakrmit kočky bez domova 28 700 Kč 45 19. 8. 2022
Auto pro Madlenku 120 098 Kč 134 19. 8. 2022
Pomoc na stavbu shořelého domu v Mezné - Požár v Národním Parku České Švýcarsko 19 850 Kč 7 19. 8. 2022
Sbírka pro Tobyho nemocnou nožičku 33 800 Kč 72 19. 8. 2022
Pomoc pro maminku s dětmi v azylovém domě 30 150 Kč 59 19. 8. 2022
Udělejme aspoň něco 258 810 Kč 295 22. 8. 2022
Pomoc rodině po ničivém požáru RD v Sojovicích 87 711 Kč 79 22. 8. 2022
Mezinárodní vypravěčský festival Kolotoč příběhů 2022 19 650 Kč 17 22. 8. 2022
Víc svobody v pohybu pro Tomáška 94 690 Kč 436 22. 8. 2022
Aby měl Artur zase chodící mámu 86 900 Kč 61 23. 8. 2022
Naděje na nové začátky pro fenečku 3 500 Kč 11 23. 8. 2022
Automobil pro bezpečnou přepravu Lukáška a jeho sourozence 72 500 Kč 34 23. 8. 2022
Pomozte nám vybojovat zpět šťastný život pro Kamilka a jeho babičku 1 281 000 Kč 3 746 23. 8. 2022
Podpora spolku Znojmo-Derflice 37 128 Kč 35 23. 8. 2022
Pomoc pozůstalé rodině Mirdi 157 100 Kč 119 24. 8. 2022
Větším autem nám darujete i více společného času 42 877 Kč 21 24. 8. 2022
Elektrický invalidní vozíček pro Petra 83 233 Kč 46 24. 8. 2022
Dresy pro vítěze 23 000 Kč 5 24. 8. 2022
Příspěvek na oční operaci 13 000 Kč 26 24. 8. 2022
Pastva ovcí mezi paneláky 20 700 Kč 16 24. 8. 2022
Operační stůl a osvětlení + sekací souprava pro výběh útulku Borovno 25 780 Kč 21 24. 8. 2022
Ergoterapie a speciální pomůcky pro Jáchymka s neurovývojovou poruchou 23 000 Kč 23 24. 8. 2022
Dobrodružství Máji a Olíka 23 770 Kč 36 25. 8. 2022
Zachraňme jedinečný kulturní prostor v Litoměřicích - ať svítí letní kino dál 138 006 Kč 125 25. 8. 2022
Pomoc Radečkovi s DMO 14 500 Kč 11 25. 8. 2022
Dostaňme Avu zpět na nohy! 17 670 Kč 33 26. 8. 2022
Pomoc pro koně s velkým srdcem jménem Gip 20 100 Kč 39 26. 8. 2022
Nové auto pro Adama 238 430 Kč 96 26. 8. 2022
Pomozte Jennifer, které byla diagnostikována atrofie mozku 58 764 Kč 189 28. 8. 2022
Granule pro vodícího psa Ricona 600 Kč 1 29. 8. 2022
Jitka, další velmi mladá vdova, se synem Matyášem potřebují Vaši pomoc. 13 600 Kč 16 29. 8. 2022
Auto pro Izabelku se vzácnou metabolickou vadou 32 966 Kč 53 29. 8. 2022
Pomozte vytvořit dětem více prostoru na hraní her 17 700 Kč 23 29. 8. 2022
Pomozme Martinovi a Monice postavit zpět na nohy jejich vykradený salon 46 682 Kč 46 30. 8. 2022
Zlatá stezka pro Kačenku 65 049 Kč 99 30. 8. 2022
Větší auto přizpůsobené pro Sofinku a její pomůcky 915 741 Kč 2 420 30. 8. 2022
Onkologická léčba pro Áťu 33 792 Kč 66 30. 8. 2022
Operace pro Dobbyho 11 330 Kč 21 30. 8. 2022
LIVE AID - Open Air 2022 Olomouc 300 Kč 1 31. 8. 2022
Pomozte fence Amy znovu běhat 36 613 Kč 97 31. 8. 2022
Invalidní vozík pro bráchu Pepu 74 905 Kč 71 31. 8. 2022
Pomoc dětem nemocným epilepsií a jejich rodinám 11 900 Kč 14 31. 8. 2022
Oxyterapie pro Karolínku 3 850 Kč 5 1. 9. 2022
Rozvoj mládeže Přerov Mammoths 6 300 Kč 13 1. 9. 2022
Aby se Anežka snadněji dostala z bytu 75 010 Kč 88 1. 9. 2022
Vydejte s náma novou desku → ZRNÍ 505 950 Kč 516 1. 9. 2022
Elektrický pohon invalidního vozíku pro Tomáše 300 Kč 1 1. 9. 2022
Pavlíkova operace zubů 20 400 Kč 23 1. 9. 2022
Digitální piano pro opavský kostel svatých Janů 39 300 Kč 27 1. 9. 2022
Pomozte přispět na vodící fenečku jménem Happy 15 500 Kč 23 2. 9. 2022
Sbírka na operaci pro Connie 17 700 Kč 39 2. 9. 2022
Elektropohon k invalidnímu vozíku s přidanou baterií pro Andreu 135 600 Kč 103 2. 9. 2022
Dokážeme víc, než si myslíte 26 300 Kč 38 2. 9. 2022
Bruno - operace kolena našeho Labradora 11 500 Kč 42 2. 9. 2022
Konečně svobodnější pohyb pro Mirku 161 362 Kč 158 2. 9. 2022
Život s nemocnými dětmi 121 202 Kč 83 4. 9. 2022
Chodítko pro Emičku 66 547 Kč 92 5. 9. 2022
Aktivní život pro Laďku 27 110 Kč 28 5. 9. 2022
Pomozme Kubíčkovi k prvním krůčkům 441 276 Kč 2 230 5. 9. 2022
Podržme Péťu s rodinou nad vodou 132 119 Kč 77 5. 9. 2022
Veterinární péče pro Jamieho 15 450 Kč 27 5. 9. 2022
Průzkumné drony pro obránce Charkovské oblasti 73 300 Kč 40 5. 9. 2022
Pomoc k návratu Romana zpět do života 107 038 Kč 93 5. 9. 2022
ŽIVO - album Morytáty a romance 111 250 Kč 129 5. 9. 2022
Vydejme společně knihu o pralese! 70 854 Kč 35 5. 9. 2022
Pomoc pro mojí fenku Barušku 10 000 Kč 30 5. 9. 2022
Šance pro Vanessku s Downovým syndromem 144 000 Kč 205 5. 9. 2022
Delfín pro Báru 100 462 Kč 116 6. 9. 2022
Pomozte nám Vlaďku dostat domů do ČR 3 085 392 Kč 10 025 6. 9. 2022
Praga Arcana - buďte u světové premiéry! 80 455 Kč 48 6. 9. 2022
Plavba snů, David Křížek 305 566 Kč 369 6. 9. 2022
Pomáhejte s námi dětem a dospělým se zrakovým hendikepem 51 650 Kč 15 6. 9. 2022
Vozík a ortézy pro Agátku 28 345 Kč 30 6. 9. 2022
Zdravé nohy pro Viky 93 000 Kč 88 6. 9. 2022
Auto pro NADĚJI, NADĚJE pro rodiny 78 000 Kč 68 6. 9. 2022
Zambiho párečky (nezávislý film) 47 610 Kč 23 7. 9. 2022
Nové album kapely Pískomil se vrací - hitovky pro celou rodinu 26 219 Kč 32 7. 9. 2022
Tomovi na terapie a chodící ortézku☺️ 900 600 Kč 4 586 7. 9. 2022
Stacionář pro Štěpána 189 550 Kč 176 7. 9. 2022
Pomozte nám dofinancovat dron s termokamerou a zachránit ještě více životů 310 100 Kč 181 7. 9. 2022
Dobré světlo 20 000 Kč 19 7. 9. 2022
Umožněte Big EVR Bandu dělat VELKÉ věci dál 177 000 Kč 164 7. 9. 2022
Za život a léčbu micky Pepinky 16 100 Kč 34 8. 9. 2022
Slovácko v Evropě pro Nadační fond dětské onkologie KRTEK 44 273 Kč 27 8. 9. 2022
Nelinka❤️s Downovým syndromem 50 570 Kč 107 8. 9. 2022
Auto pro Davídka 1 100 Kč 2 8. 9. 2022
Léčba buněčnými extrakty pro Honzíka 7 700 Kč 12 8. 9. 2022
Seno pro zvířátka na Statku Radosti 55 620 Kč 90 8. 9. 2022
Pomozme Daniele k samostatnosti 8 711 Kč 6 8. 9. 2022
Fotbalové Rokycany do Evropy 85 366 Kč 328 8. 9. 2022
Ochranné prostředky pro řidiče na Ukrajinu 118 176 Kč 114 8. 9. 2022
Naděje na život bez bolesti 1 800 Kč 3 9. 9. 2022
Dostat zpátky do života onkologického syna Richarda 1 500 Kč 2 9. 9. 2022
Pomozte Odinovi k bezbolestnému životu 17 700 Kč 35 9. 9. 2022
Pomozte mi zůstat v pohybu 300 Kč 2 9. 9. 2022
FREETIME7+ analogový horor 20 112 Kč 31 10. 9. 2022
Oči pro fenku Ejsi 24 800 Kč 34 10. 9. 2022
Rehabilitace pro pejska Cookieho 51 650 Kč 114 10. 9. 2022
Přispějte Jackinkovi na operaci pacinky 10 400 Kč 26 10. 9. 2022
Pomoc pro Marii samoživitelku 7 000 Kč 2 10. 9. 2022
Vybavení pro svobodnou školu ARKTUR 84 772 Kč 90 11. 9. 2022
JULA a Úlet - podpořte vydání alba 55 855 Kč 71 12. 9. 2022
Film Jeseň 57 825 Kč 59 12. 9. 2022
Nastartování komunikace u dětí se zdravotním postižením v Berkana SAS 43 771 Kč 45 12. 9. 2022
Pomoc pro Adélku, která přišla o maminku 379 155 Kč 623 12. 9. 2022
Auto pro těžce postiženou Kačenku 19 012 Kč 25 12. 9. 2022
Roční školné pro mé syny s postižením 5 250 Kč 7 12. 9. 2022
Auto pro autistu Tomáška 133 111 Kč 402 12. 9. 2022
Jasmínka moc chce mluvit, kmenové buňky pomohou. 11 700 Kč 5 12. 9. 2022
Auto pro snadnější život Šarlotky 10 500 Kč 31 13. 9. 2022
Pro Teoška na lepší zítřky... 111 900 Kč 36 13. 9. 2022
Neurorehabilitace pro Terezku 108 921 Kč 121 13. 9. 2022
3letá Sina nikdy nepoznala svého otce. Potřebovala by finanční pomoc 7 450 Kč 4 13. 9. 2022
Kočárek a protihlukové žaluzie pro Maxíka s autismem a mentální retardací 61 082 Kč 42 13. 9. 2022
Zápas o duši! Podpořte organizace pečující o duševní zdraví dětí a dospívajících 526 260 Kč 843 14. 9. 2022
Dokončení centra pomoci Poradovna 0 Kč 0 14. 9. 2022
Delfinoterapie pro Lukáška 87 170 Kč 62 14. 9. 2022
Pomoc pro pejsky a kočičky 89 401 Kč 172 14. 9. 2022
Tábornické vybavení na Tábořiště Pod skálou 13 890 Kč 14 14. 9. 2022
Ortéza pro Štěpánka 95 150 Kč 68 15. 9. 2022
Karel Zeman: Ukradená vzducholoď | Pomozte nám vzlétnout 253 870 Kč 385 15. 9. 2022
Pomoc pro Adélku s autismem a retardací pro její léčbu a lepší život 104 803 Kč 80 15. 9. 2022
Vozíčkov - interaktivní kniha pro děti 123 025 Kč 77 15. 9. 2022
Auto pro Lindu 11 300 Kč 10 15. 9. 2022
Amálka je velká bojovnice, i když čelí vážnému postižení 9 211 Kč 14 15. 9. 2022
Virtuální realita pro domov s lidmi s alzheimerem a demencí 2 800 Kč 7 15. 9. 2022
Film Civilizace. Dobrá zpráva o konci světa 44 507 Kč 42 15. 9. 2022
Rehabilitace a potřeby pro fenku Máňu 43 000 Kč 78 15. 9. 2022
Elektrický vozík pro Míšu 257 053 Kč 23 15. 9. 2022
Pomoc k zajištění ubytovaní při hospitalizaci syna s vrozenou srdeční vadou 36 850 Kč 58 16. 9. 2022
Auto pro Ellinku 136 640 Kč 224 16. 9. 2022
Na rehabilitace pro Adámka 16 000 Kč 19 16. 9. 2022
Pomoc kočičkám bez domova 23 620 Kč 44 16. 9. 2022
Pomoc kočičce Pepině 4 100 Kč 12 16. 9. 2022
Šance na delší život pro Filípka 12 290 Kč 22 16. 9. 2022
Czech bikers help to Abel from Chille 242 777 Kč 557 16. 9. 2022
Motorické pomůcky pro Šimonka 6 600 Kč 31 17. 9. 2022
FABRIKA - Podpořte vydání kuchařky o pečení chleba, kynutém i nekynutém 116 000 Kč 209 17. 9. 2022
Velká nebo malá - hlavně ať jsou zdravá. #prsakoule 39 962 Kč 55 17. 9. 2022
Adélka se vzácným onemocněním potřebuje bezbariérové bydlení 194 000 Kč 37 17. 9. 2022
Pomoc pro Nikolku s DMO 2 900 Kč 8 18. 9. 2022
Pomoc kobylce Verunce 611 Kč 2 18. 9. 2022
Jezuitská kolej jako centrum kultury a odpočinku 57 091 Kč 52 19. 9. 2022
Nový náhrobek rodiny NEUMARK 83 272 Kč 38 19. 9. 2022
Bezpečí dětí v azylovém domě 1 200 Kč 2 19. 9. 2022
Pomoc Markétě, mladé mamince dvou holčiček, s rakovinou jater 606 403 Kč 240 19. 9. 2022
Pejsek Loki chce porazit rakovinu 23 250 Kč 69 19. 9. 2022
Školné pro Etiena z Kamerunu 72 992 Kč 39 19. 9. 2022
Parní lokomotiva pro skanzen Solvayovy lomy 541 187 Kč 279 19. 9. 2022
Spolu letíme školou na křídlech Otakárka 0 Kč 0 19. 9. 2022
Auto pro Martina 12 602 Kč 16 19. 9. 2022
Učebnice pro klasickou kytaru 87 086 Kč 91 19. 9. 2022
Zůstala jsem sama s 6 měsíčním chlapečkem 52 876 Kč 98 20. 9. 2022
Pro lepší cestu do školy a lékařům pro Ondru 209 934 Kč 230 20. 9. 2022
Davidovejm holkám 540 700 Kč 187 20. 9. 2022
Pomoc s realizací skautského snu - s cestou na skautské Jamboree 2023 do Korey 3 000 Kč 6 20. 9. 2022
Bojujeme o šťastnější život pro syna, který má těžkou formu autismu 40 000 Kč 32 20. 9. 2022
Na dopravu do stacionáře pro vozíčkáře Petra 76 089 Kč 227 20. 9. 2022
Totální endoprotéza kyčlí pro Balů: Dopřejme ji šťastný psí život bez bolestí 72 334 Kč 122 20. 9. 2022
ABA program pro Thea 120 000 Kč 1 20. 9. 2022
Speciální ortézky pro malou Klárku 168 610 Kč 105 20. 9. 2022
Ortodontická léčba pro Daniela 40 349 Kč 21 20. 9. 2022
Paní Miluška, potřebuje pomoc pro sebe a dvě dcery, po úmrtí tatínka a manžela 50 600 Kč 56 20. 9. 2022
Seriál Horákovi na pomoc válečnému veteránovi Standovi 148 600 Kč 173 20. 9. 2022
Bez táty. 101 500 Kč 110 21. 9. 2022
Fenka Kyra sražena autem 17 711 Kč 38 21. 9. 2022
Krmivo pro zvířátka v Destiny Pet 31 950 Kč 65 21. 9. 2022
Hřích točí 2.CD 37 657 Kč 46 21. 9. 2022
Bubáčci. Od severu na jih, přes východ a západ 74 385 Kč 103 21. 9. 2022
Auto pro Jasminku 28 950 Kč 31 21. 9. 2022
Dům pro Dominiku 28 200 Kč 30 21. 9. 2022
Míření - inovativní tanečně divadelní představení 15 516 Kč 22 21. 9. 2022
Pomoc s naslouchátkama pro Andreje 3 100 Kč 6 21. 9. 2022
S vaší pomocí můžeme dále pomáhat 1 100 Kč 2 22. 9. 2022
Pomozte Tlustošovým s obnovou jejich penzionu po požáru 1 050 401 Kč 522 22. 9. 2022
Poslední šance pro maminku dvou malých kluků 1 935 883 Kč 2 604 22. 9. 2022
Vezměte s námi 10 dětí z dětského domova alespoň 2x na hory 33 008 Kč 28 22. 9. 2022
Maskovací sítě na Ukrajinu 65 049 Kč 70 23. 9. 2022
Čivavy potřebují v zimě topit 45 348 Kč 84 24. 9. 2022
Rekonstrukce psího parku v Českém Brodě 8 000 Kč 11 26. 9. 2022
Gruzie na motorce 0 Kč 0 26. 9. 2022
Zpátky normální život pro sestřičku Klárku 29 301 Kč 81 26. 9. 2022
Naděje pro plnohodnotnější život pro Jiřího 146 835 Kč 179 26. 9. 2022
Sluchadla pro Honzíka 131 767 Kč 34 27. 9. 2022
Vydání učebnice Deutsch am Arbeitsplatz 0 Kč 0 27. 9. 2022
Trampolínové a pohybové centrum v srdci Jizerských hor 0 Kč 0 27. 9. 2022
LAJKNI DUŠI 0 Kč 0 27. 9. 2022
Ouško pro Adámka 1 343 794 Kč 2 117 27. 9. 2022
Pomoc Riedelovým kočičkám bez domova 25 570 Kč 34 27. 9. 2022
Postavme nový dům pro velkou rodinu. Všechno nám shořelo. 51 093 Kč 48 27. 9. 2022
Nové škrabadlo pro dočaskové kočičky 15 000 Kč 27 27. 9. 2022
Speciální tříkolka pro Jindříška 77 101 Kč 84 27. 9. 2022
POMOZME KIMMY ZASE BĚHAT 64 141 Kč 146 27. 9. 2022
Kočička Mája 10 890 Kč 14 27. 9. 2022
Převoz sanitek na záchranu raněných na Ukrajině 14 800 Kč 7 27. 9. 2022
Pomoc pro ADÁMKA s nemocí motýlích křídel 257 980 Kč 83 29. 9. 2022
Kousek štěstí pro Salazara 60 100 Kč 74 29. 9. 2022
Telátko popleta - kniha pro malé i velké čtenáře 0 Kč 0 29. 9. 2022
Pomozte mi na mé cestě k titulu mistryně Evropy 14 124 Kč 15 29. 9. 2022
Pro lepší život 7-leté Eli, která onemocněla leukémií 115 049 Kč 94 29. 9. 2022
KVĚTY, KYŠPERSKÝ + PILGR / podpořte vydání starých i nových nahrávek 165 325 Kč 143 29. 9. 2022
Pohřebné pro kočičku Mášu 11 380 Kč 40 29. 9. 2022
Psychoterapeutická pomoc pro seniory a pečující 12 200 Kč 19 29. 9. 2022
Naboso (Na)poprvé ve studiu aneb podpořte vznik našeho 1. autorského EP! 84 011 Kč 115 29. 9. 2022
Ukrajinská knížka 43 247 Kč 43 30. 9. 2022
kdysi.dnes.brzy. 52 750 Kč 49 30. 9. 2022
Kůň na hiporehabilitace pro CVC Kostice 59 270 Kč 50 30. 9. 2022
Janybek má jen jeden sen. Chodit! Pomůžeme? 6 900 Kč 7 30. 9. 2022
Maminky mají hlad!!! - podpořte maminky v porodnicích 0 Kč 0 30. 9. 2022
Lenka, Vítek a Barunka potřebují pomoci po úmrtí tatínka 254 518 Kč 303 30. 9. 2022
Vnitřní kotce pro Spolek Zvířetník z.s. 11 700 Kč 25 30. 9. 2022
Začátek cesty pro Ludmilu 66 750 Kč 50 30. 9. 2022
Pomozme Šimonkovi naučit se chodit, povídat a hrát si s ostatními dětmi 47 522 Kč 47 3. 10. 2022
Auto pro Arturka 7 300 Kč 16 3. 10. 2022
Aby se kluci rozmluvili 717 529 Kč 558 3. 10. 2022
Dodat Šárce radost opět ze sportu 22 954 Kč 33 3. 10. 2022
Šance na život pro nemocná koťátka 17 620 Kč 33 3. 10. 2022
Pomoc mladé rodině, která přišla o tatínka 139 035 Kč 205 3. 10. 2022
Naslouchátka pro Rozárku 4 600 Kč 8 3. 10. 2022
Chceme pomoci tělesně a duševně postiženým osobám 13 500 Kč 13 3. 10. 2022
Usnadněte lidem s poruchou příjmu potravy cestu k odborné pomoci 67 777 Kč 32 4. 10. 2022
Kačence k uzdravení 57 170 Kč 71 4. 10. 2022
Pro Vojtovu rodinu 707 900 Kč 413 4. 10. 2022
Neurorehabilitace pro Amélii 388 789 Kč 283 4. 10. 2022
Auto pro Terezku 39 242 Kč 27 4. 10. 2022
Přispějme Milence, o kterou pečují prarodiče, na rehabilitaci 10 350 Kč 20 4. 10. 2022
Podpořte mobilní hospice společně se seriálem Ulice 139 050 Kč 354 4. 10. 2022
Přírodní koupaliště 3 111 Kč 3 5. 10. 2022
Domov pro hendikepované a staré pejsky 2 641 126 Kč 3 675 5. 10. 2022
Pomozme Vašíkovi k vylepšení chůze 2 800 Kč 5 5. 10. 2022
Speciální operace pro šestiletou Viktorku 64 106 Kč 104 5. 10. 2022
Pomozte Arthurovi ochránit slony před vyhynutím 220 531 Kč 215 6. 10. 2022
Nákup jurty pro komunitní centrum 63 150 Kč 54 6. 10. 2022
Ovoce a zelenina, maso, mléčné výrobky pro babičku Janu a její vnučku Nelu 4 900 Kč 11 6. 10. 2022
Hipoterapie pro Terezku 13 829 Kč 15 6. 10. 2022
Pomozte rodině Martina Slavíčka. Help the family of Martin Slavíček 537 551 Kč 241 6. 10. 2022
Pomozte nám udržet lesní školku Skřítkozem 13 400 Kč 17 6. 10. 2022
Pomoc pro nemocnou maminku 31 663 Kč 34 6. 10. 2022
Zdravé oko pro Bubáčka 38 160 Kč 46 7. 10. 2022
Formulka (vozík na maratony) 55 400 Kč 46 7. 10. 2022
Aby mohla Vaneska sportovat, i když má hendikep 21 500 Kč 28 7. 10. 2022
Medíkova další hospitalizace 31 039 Kč 46 7. 10. 2022
Pomoc Honzovi v boji s rakovinou 300 812 Kč 174 7. 10. 2022
Pomoc pro rodinu zesnulého policisty 1 477 550 Kč 1 844 7. 10. 2022
Návrat do normálního života pro Miroslava 600 Kč 1 8. 10. 2022
Pomoc Evě a Vanesce 300 Kč 1 8. 10. 2022
Pro Milanův svobodnější pohyb 60 680 Kč 97 8. 10. 2022
Sárince pro jednodušší život 50 430 Kč 41 9. 10. 2022
Filipova cesta kolem světa plná dobrých skutků 48 150 Kč 51 10. 10. 2022
Sbírka pro Malinu 11 400 Kč 21 10. 10. 2022
Pomoc pro Táňu a Evičku 545 000 Kč 809 10. 10. 2022
Naslouchátka pro Vanesku 18 600 Kč 7 10. 10. 2022
Sebeobrana pro děti, dívky a ženy 10 300 Kč 20 10. 10. 2022
Motorkaři pomáhají 800 Kč 5 10. 10. 2022
VŠESMÍR: Spoluprostor s přesahem 7 884 Kč 18 10. 10. 2022
Proč? Protože je nutné kastrovat, očkovat, testovat kočky na ulici. 27 800 Kč 49 10. 10. 2022
Pomozme nakrmit koně, kteří pomáhají dětem 8 800 Kč 11 11. 10. 2022
Pomozte zachránit útulky s celorepublikovou sbírkou DEN ZVÍŘAT 2 178 410 Kč 3 017 11. 10. 2022
Pomozte nám zajistit elektricky polohovatelná lůžka pro Domácí hospic sv.Mikuláše 152 500 Kč 57 11. 10. 2022
Psí parťák pro chlapce Štefana s autismem 57 600 Kč 24 11. 10. 2022
Podpořte s námi domácí hospicovou péči 154 780 Kč 130 11. 10. 2022
Auto pro Adámka 28 226 Kč 25 11. 10. 2022
Laďa statečně čelí osudu 42 600 Kč 41 11. 10. 2022
Naděje pro Dotie 21 800 Kč 42 11. 10. 2022
Kočárek pro Barunku 11 949 Kč 11 11. 10. 2022
Pračka pro Kristýnu z George Café 25 933 Kč 63 11. 10. 2022
Náš evropský deník II 114 160 Kč 83 11. 10. 2022
Sprosté kafe 167 330 Kč 181 11. 10. 2022
Když mateřství potemní, je tu Úsměv mámy. 266 375 Kč 258 11. 10. 2022
Komiks pro děti i dospělé: Malý dřevěný robot a polínková princezna. 0 Kč 0 12. 10. 2022
Roční neurorehabilitační programy pro Mařenku 64 750 Kč 22 12. 10. 2022
Nové voliéry a zázemí pro kočičky z útulku Kočky u Katky, z. s. 73 284 Kč 137 12. 10. 2022
Pomoc pro psí stařečky v nouzi 105 350 Kč 193 12. 10. 2022
Phebe - divoké koťátko které má pupeční kýlu prosí o pomoc! 10 250 Kč 26 13. 10. 2022
Hudba na pomoc 37 036 Kč 61 13. 10. 2022
Pomozte 15-ti letému Tomášovi, který zachránil své rodiče při požáru 68 650 Kč 83 13. 10. 2022
Pojďme zajistit lehké neprůstřelné vesty pro Ukrajinu! 22 000 Kč 8 14. 10. 2022
Sbírka na operaci malé Juicy neposedy 17 170 Kč 30 14. 10. 2022
Pomoc pro Sebíka a Dominika 2 200 Kč 8 14. 10. 2022
Nezlomní a obětovaní III. – festival dokumentárních filmů o XX. století 5 800 Kč 7 14. 10. 2022
Dostavba klášterního areálu v Drastech 1 569 256 Kč 557 14. 10. 2022
Pomoc rodině náhle zesnulého tatínka 409 300 Kč 318 14. 10. 2022
Pomozte mi splnit můj sen 9 300 Kč 16 14. 10. 2022
Materiální zabezpečení zdravotníků a obyvatelstva na Ukrajině 1 300 Kč 2 14. 10. 2022
Šťastný rodič, šťastné dítě 130 440 Kč 141 16. 10. 2022
Debutové album Marie Puttnerové 285 277 Kč 300 16. 10. 2022
♥Pro holky♥ 347 500 Kč 407 16. 10. 2022
Character deck - karty vytvořené pro pomoc psychiatrickému oddělení ÚVN 6 805 Kč 9 17. 10. 2022
Pomůžete jim přežít zimu? 41 500 Kč 78 17. 10. 2022
Potřebujeme požární stříkačku 7 750 Kč 8 17. 10. 2022
Elektrický pohon invalidního vozíku pro ochrnutého Martina 13 365 Kč 17 17. 10. 2022
Pomozte dvouletému Šimonkovi bojovat s akutní leukémií 850 400 Kč 2 375 17. 10. 2022
Hospic svaté Hedviky - Pomozte nám obměnit náš "Postelový park" 42 666 Kč 47 17. 10. 2022
Jediná naděje pro Budyho 9 680 Kč 24 17. 10. 2022
Na dvou kolech po schodech - Speciální vozík pro Johanku 760 076 Kč 649 17. 10. 2022
Přístroj CoaguChek na měření hustoty krve pro Gabrielu 300 Kč 1 17. 10. 2022
Mistrovství Evropy v králičím hopu 25 695 Kč 34 17. 10. 2022
Energetická krize sráží rodiče samoživitele na kolena 789 050 Kč 12 17. 10. 2022
Kyslíková terapie pro Nikoláska 700 Kč 2 17. 10. 2022
Hipoterapie a rehabilitace pro Péťu 180 661 Kč 141 17. 10. 2022
Sportovní vozík pro Lucku 40 800 Kč 39 17. 10. 2022
Tak jsme tady, Mojžíši! 61 655 Kč 72 18. 10. 2022
Pomoc pro Cristiho rodinu 101 172 Kč 59 18. 10. 2022
Auto pro Marka 57 056 Kč 39 18. 10. 2022
Dvouletého buldočka, který má problém s játry, čeká zanedlouho operace 20 650 Kč 64 18. 10. 2022
Naděje pro Elišku 755 233 Kč 1 018 18. 10. 2022
Auto pro předčasně narozená dvojčátka a jejich malého brášku 154 299 Kč 106 18. 10. 2022
Karetní hra Chemoška na raka pro vás nebo nemocné 256 000 Kč 208 18. 10. 2022
Terapeutický přístav - dostupná psychoterapie a podpora začínajících terapeutů 49 170 Kč 48 19. 10. 2022
Bobo bude "dobro" 60 850 Kč 63 19. 10. 2022
Podpoř badfocuse ve vydání nové desky 23 172 Kč 47 19. 10. 2022
Maturitní projekt - rozjezd nového brandu oblečení 2 000 Kč 5 19. 10. 2022
Bezbariérové auto pro Kristýnku 511 433 Kč 182 19. 10. 2022
Pomozme Matyáškovi naučit se jíst 160 737 Kč 127 19. 10. 2022
Syn, porucha autistického spektra 8 300 Kč 6 19. 10. 2022
Prosíme pomozte maličkému Gladíkovi, aby opět viděl! 19 450 Kč 36 19. 10. 2022
Natálie - svoboda pohybu 170 926 Kč 136 19. 10. 2022
Vydáme Pověsti a příběhy z Českého Krumlova 21 715 Kč 21 19. 10. 2022
Studentský film "Smysl života" 20 736 Kč 27 19. 10. 2022
Abstinent na ceste 20 824 Kč 17 20. 10. 2022
Pomozte hledat dárce kostní dřeně 56 582 Kč 41 20. 10. 2022
Srbský útulek paní Světlany 20 170 Kč 31 20. 10. 2022
Lilie od Východního jezera 1 910 Kč 6 20. 10. 2022
Záchrana postřeleného mainského kocoura 53 300 Kč 134 20. 10. 2022
Richard Baksevanidis & Baksi (To nejlepší) 39 949 Kč 26 20. 10. 2022
Čas Běží - nostalgie začíná 0 Kč 0 20. 10. 2022
Pomozte vybudovat psychoterapeutické centrum pro děti a mládež 7 200 Kč 9 20. 10. 2022
Invalidní vozík pro Ondru 75 930 Kč 150 20. 10. 2022
Filmouka: průvodce filmem a audiovizí pro žáky, učitele a rodiče 195 790 Kč 121 20. 10. 2022
Pomoc rodině Suchomelových, kterou zasáhl požár rodinného domu 22 055 Kč 12 20. 10. 2022
Pomoc pro Chucka 132 446 Kč 331 20. 10. 2022
Denisa Suchanová & kapela - podpořte vydání našeho prvního EP! 31 969 Kč 43 21. 10. 2022
Dobrý spánek a společný čas u stolu 1 200 Kč 5 21. 10. 2022
Ortéza pro Vojtíška 37 750 Kč 38 21. 10. 2022
Stany pro mladé ochránce přírody 24 396 Kč 31 21. 10. 2022
Kniha Michaely Kováčové Zejtra už 41 095 Kč 68 21. 10. 2022
Aby Tobík mohl běhat 181 683 Kč 126 21. 10. 2022
Endoprotéza pro Coco 46 500 Kč 53 21. 10. 2022
Auto pro Lukáška, aby mohl dojíždět k lékařům 397 500 Kč 156 21. 10. 2022
Šimlík přes 3 měsíce v léčení 57 250 Kč 112 21. 10. 2022
Ahoj! Jmenuji se Brilliant a potřebuji vaši pomoc 124 272 Kč 179 23. 10. 2022
Běh Stříbrnou stezkou 63 610 Kč 58 23. 10. 2022
Rehabilitace pro Lukyho, aby zase mohl chodit mezi lidi 42 357 Kč 7 23. 10. 2022
Nový domov 408 501 Kč 141 23. 10. 2022
Debutové album Petra Wohlgemutha 45 851 Kč 39 24. 10. 2022
Lepší budoucnost pro Lukáška 3 000 Kč 9 24. 10. 2022
Vozík místo křídel 158 218 Kč 174 24. 10. 2022
Pomozte tanečníkům k jejich vysněnému tanečnímu studiu 36 509 Kč 59 24. 10. 2022
Pomozte nedonošeným miminkům dýchat z plných plic 34 053 Kč 45 24. 10. 2022
Pomozte lidem s epilepsií zvládat náročné životní situace 700 Kč 2 24. 10. 2022
Pomozte postiženému Františkovi s jeho socializací 112 807 Kč 101 24. 10. 2022
Rádio které chce pomáhat všem 0 Kč 0 24. 10. 2022
Pohozená osiřelá nedokojená koťátka a jejich kámoši 18 550 Kč 13 24. 10. 2022
Pomozte uhradit veterinární péčí za Benečka 39 970 Kč 67 24. 10. 2022
Lieder Society uvádí Chlapcův kouzelný roh 7 850 Kč 6 25. 10. 2022
Pomozte maminkám samoživitelkám v nouzi 9 300 Kč 16 25. 10. 2022
Rehabilitace pro Kačenku 10 960 Kč 10 25. 10. 2022
Ultrazvukový přístroj pro polní záchrannou službu a polní nemocnice na Ukrajině 126 370 Kč 76 25. 10. 2022
Pomoc pro rodinu zesnulé maminky 65 500 Kč 52 25. 10. 2022
Pomozte nám dokončit krátký film "The Letter" 0 Kč 0 25. 10. 2022
Kyjosál 2.0 44 000 Kč 41 25. 10. 2022
KaprKód dokumentární opera 0 Kč 0 26. 10. 2022
Zachraň srnče dronem před sekačkou 99 684 Kč 143 26. 10. 2022
Nezávislé regionální zprávy - původní videozpravodajství - KMzprávy 0 Kč 0 26. 10. 2022
Reduta Jazz Club: Oprava elektroinstalace 0 Kč 0 26. 10. 2022
FOUSÁČ Miluju já / podpořte nahrávání druhého autorského CD 20 428 Kč 32 26. 10. 2022
Automobil pro sportovce bez nohy 600 Kč 2 26. 10. 2022
TakkTakk podpořte vznik studentské inscenace vznikající v Reykjavíku 12 467 Kč 17 27. 10. 2022
Podivuhodná zvířátka – knížka básniček pro děti 67 587 Kč 107 27. 10. 2022
Orel se vrací 188 400 Kč 99 27. 10. 2022
Lepší sluch pro Matěje 42 100 Kč 41 27. 10. 2022
Sportovní kroužek pro děti s poruchou autistického spektra 1 800 Kč 6 28. 10. 2022
Nové auto pro Terezku 35 900 Kč 23 30. 10. 2022
Autista Páťa 4 500 Kč 10 30. 10. 2022
Pohon na invalidní vozík pro Viky 3 100 Kč 8 30. 10. 2022
Stelivo pro depozitní kočičky 20 700 Kč 28 30. 10. 2022
Casperovi, pony terapeutovi, na nový výběh 22 580 Kč 41 30. 10. 2022
Pomozte hendikepovaným a seniorům plnohodnotně sportovat 5 000 Kč 9 31. 10. 2022
Pomozte hendikepovaným dětem v rozvoji 22 150 Kč 48 31. 10. 2022
Ergoterapie pro Aničku 122 600 Kč 81 31. 10. 2022
Pomoc nemocné mamince Simče se dvěma dětmi 16 008 Kč 24 31. 10. 2022
Pomoc pro Josefa, který je plně závislý na pomoci druhých 279 143 Kč 127 31. 10. 2022
Vašíkova cesta za zdravím 51 910 Kč 61 31. 10. 2022
Elektrický vozík pro mamku Marii 34 550 Kč 53 31. 10. 2022
Operace štěňátka Bonnie 16 510 Kč 41 31. 10. 2022
Naposledy jsem si vysnil Václava Hraběte (básnická sbírka) 720 Kč 2 1. 11. 2022
Projekt B210RC 17 800 Kč 34 1. 11. 2022
Podpořte novou knihu pro děti ÁNIN DENÍK / ALEXŮV DENÍK 50 010 Kč 16 1. 11. 2022
Alen - Tma / vydání druhé desky 18 833 Kč 17 1. 11. 2022
Viriditas: vydávejte s námi kvalitní literaturu 30 570 Kč 44 1. 11. 2022
Speciální ortézy pro Johanku 380 276 Kč 161 1. 11. 2022
Pro energie bez exekucí 57 599 Kč 69 2. 11. 2022
Kupuj PIKO: první kniha Nakladatelství Alarm 433 128 Kč 676 2. 11. 2022
Princip - Tragicomedy visuals 23 100 Kč 23 2. 11. 2022
Na léčbu pro kocourka Foresta 10 370 Kč 15 2. 11. 2022
Lázně pro Toníčka 39 200 Kč 50 2. 11. 2022
Podpora a zkvalitnění života pro Ludmilu s DMO 1 900 Kč 4 2. 11. 2022
Nová stáj pro dobytek po požáru 103 420 Kč 70 2. 11. 2022
Podpořte mladou pop-rockovou kapelu Vanity při natočení videoklipu 100 Kč 1 3. 11. 2022
Variace Olomouc | Kulturní centrum 40 805 Kč 24 3. 11. 2022
Kalendář divů přírodních 2023 37 705 Kč 51 3. 11. 2022
Vydejte s námi desku Lače Manuša 7 327 Kč 10 3. 11. 2022
Pomozte zrealizovat natáčení pořadu Neziskovky 1 000 Kč 1 3. 11. 2022
Elektrický vozík pro Petru, aby se mohla snadněji podívat ven z bytu 181 847 Kč 252 3. 11. 2022
Verča chce chodit! Pomozme jí k tomu 1 073 588 Kč 520 3. 11. 2022
Alinker kolo pro Stanleyho 3 500 Kč 5 3. 11. 2022
Hygienické krabičky pro vojáky 62 568 Kč 65 3. 11. 2022
Dopřejte dětem z pěstounských rodin letní tábor 12 900 Kč 9 3. 11. 2022
Rychlejší návrat do života pro Rally legendu Petra Grosse 419 378 Kč 247 3. 11. 2022
Sanitky pro Ukrajinu II 3 010 242 Kč 1 478 3. 11. 2022
Pamětní deska motocyklové legendě Františku Šťastnému 11 100 Kč 10 3. 11. 2022
Jarvisova naléhavá operace :( 31 650 Kč 62 3. 11. 2022
Delfinoterapie pro Martinku 610 Kč 2 3. 11. 2022
Matějovi a Vítkovi vzala rakovina tátu. Pomůžeme rodině dokončit společný sen? 418 177 Kč 290 3. 11. 2022
Pojďme spolu udržet Českou republiku nadále jednou z nejbezpečnějších zemí světa 72 300 Kč 48 4. 11. 2022
Pomoc Laurince se vzácným onemocněním 447 500 Kč 352 4. 11. 2022
Pomoc pro Štěpu - aby se mu lépe běhalo 145 195 Kč 62 4. 11. 2022
Kastrační program Kismet potřebuje vaši pomoc 33 810 Kč 41 4. 11. 2022
Jáchymovi pomáhají terapie chápat náš svět 3 200 Kč 8 4. 11. 2022
Příspěvek na vozík KUDU pro Jozífka 300 Kč 1 4. 11. 2022
Léčba pro Sofinku 15 950 Kč 33 4. 11. 2022
Nový start pro oběti domácího násilí 2 500 Kč 3 4. 11. 2022
Naděje na život pro Strašilku 8 800 Kč 20 6. 11. 2022
Pomozme Barunce bojovat o život 160 589 Kč 434 6. 11. 2022
Sportovní vozík pro Tomáše 56 483 Kč 62 6. 11. 2022
Auto pro přepravu Markétky 120 382 Kč 245 7. 11. 2022
Colado - pomozte velkému hnědákovi domů 40 345 Kč 76 7. 11. 2022
Pomoc kocourkovi Odinkovi 0 Kč 0 7. 11. 2022
Balík potravin a hygieny pro velkou rodinu 2 000 Kč 1 7. 11. 2022
Barcelona Bros spouští generátor reklam a jedou hodnotit světové kampaně 15 000 Kč 18 7. 11. 2022
Splňte sen neslyšící studentce studovat v USA 29 605 Kč 32 7. 11. 2022
Jizerun, běh na pomoc hospicům (už podruhé!) 88 000 Kč 99 7. 11. 2022
Na památník hrdinům z 2. sv. války a tank T-34/85 6 478 Kč 11 7. 11. 2022
Pohádky Z chlupaté deky 52 420 Kč 84 8. 11. 2022
Přídavný pohon pro Milana 77 500 Kč 83 8. 11. 2022
Pro buldočka Arnýho 43 459 Kč 122 8. 11. 2022
Pomozte nám pořídit auto pro homesharing 2 600 Kč 3 8. 11. 2022
Pomozte Nikolce koupit nový vozík 336 633 Kč 133 8. 11. 2022
Elektrický zvedák do vany pro Filípka 32 550 Kč 16 8. 11. 2022
Zaměstnanci ČPP podpoří v rámci #GivingTuesday Centrum Paraple 14 000 Kč 28 9. 11. 2022
Nastartujte Fakta o klimatu do roku 2023 261 285 Kč 190 9. 11. 2022
Viktorce na větší auto 192 788 Kč 93 9. 11. 2022
Rehabilitace pro Daldu 41 324 Kč 55 9. 11. 2022
Neurorehabilitace pro Aničku 156 254 Kč 447 9. 11. 2022
Pomozme Tampovi pomáhat 11 046 Kč 9 9. 11. 2022
Speciální školka pro autistu Divíška 78 254 Kč 78 9. 11. 2022
Aby si děti měly kde hrát 23 100 Kč 30 9. 11. 2022
Pomoc rodině po smrti mladé maminky 2 000 Kč 6 9. 11. 2022
Podpořte s námi děti z dětského domova 46 900 Kč 22 9. 11. 2022
Sbírka na rozvoj komunitní školy 2 050 Kč 6 9. 11. 2022
„Ještě je“ Vladimíra Javorského na vinylu 35 322 Kč 23 9. 11. 2022
Rozsviťte dětský úsměv spolu se ŠKODA IT / Light up a child’s face with a smile with ŠKODA IT 36 250 Kč 58 10. 11. 2022
Vydejme společně s Alchymií novou desku! 36 500 Kč 18 10. 11. 2022
Pomůžete nám zachránit život Buenovi? 21 755 Kč 18 10. 11. 2022
Roční fyzioterapie a ergoterapie pro Nicolase 29 100 Kč 36 10. 11. 2022
Bezbariérové bydlení pro Filípka a jeho rodinu 176 006 Kč 127 10. 11. 2022
Voda pro ekovesnici 21 200 Kč 18 10. 11. 2022
Svatomartinská sbírka pro mobilní hospic NEJSTE SAMI 87 000 Kč 100 11. 11. 2022
Pomozme Mathiaskovi proběhnout životem 114 759 Kč 71 11. 11. 2022
Nový domov po spadnutí střechy 1 711 Kč 6 11. 11. 2022
Pomoc holkám, kterým táta odjel do nebe 256 034 Kč 252 11. 11. 2022
Pro nový začátek po úmrtí tatínka 34 865 Kč 27 11. 11. 2022
Sbor dobrovolných hasičů Senec pořízení klubovny 500 Kč 1 11. 11. 2022
Bojujeme za Zdendu 133 211 Kč 92 11. 11. 2022
Pro mladého hokejistu Martina s progresivní svalovou dystrofií 4 000 Kč 8 11. 11. 2022
Strohoskop - Podpořte vydání EP 24 200 Kč 11 11. 11. 2022
Elektrický invalidní vozík pro Milana 9 500 Kč 11 12. 11. 2022
PFVMH MedEvac - Emergency Life-Base Defibrillator/Ventilator 43 404 Kč 31 12. 11. 2022
Lojzíku, spolu to dokážeme 121 800 Kč 201 12. 11. 2022
Pomozte 3 kozlíkům přežít zimu 50 700 Kč 100 12. 11. 2022
Pomozte prosím Arískovi v boji s rakovinou 290 000 Kč 408 12. 11. 2022
Obvazy pro ukrajinské polní mediky / Bandages for ukrainian combat medics 32 618 Kč 12 12. 11. 2022
Operace proti rakovině pro fenku Lucinku 6 700 Kč 12 12. 11. 2022
Pomoc pro Jacka na operaci 38 325 Kč 70 12. 11. 2022
SUBITO vydává CD 43 859 Kč 74 14. 11. 2022
Na kmenové buňky a rehabilitaci pro Zdeňka 25 220 Kč 31 14. 11. 2022
Ortézy pro Danielku 340 333 Kč 254 14. 11. 2022
Pomoc pro Irenku s akutní leukémií 617 648 Kč 609 14. 11. 2022
Pomoc rodině Ševelových, po tornádu stále nemají kde bydlet 18 300 Kč 30 14. 11. 2022
Pomôžte Renátke zmierniť následky DMO-kvadruparéza,microcefalia. 12 744 Kč 25 14. 11. 2022
Sbírka pro Petra na léčbu rakoviny 356 416 Kč 345 14. 11. 2022
Pomoc před pádem do dluhové pasti pro Janu 22 200 Kč 5 14. 11. 2022
Zubní péče pro naše syny s PAS 15 210 Kč 22 14. 11. 2022
Chceme mít nábytkovou banku a re use centrum v každém kraji 0 Kč 0 14. 11. 2022
Pomozte odloženým novorozeňátkům 23 644 Kč 40 14. 11. 2022
SKETY - Vydání 4. desky 22 171 Kč 24 14. 11. 2022
Lepší život pro handicapovanou Arianku a Pavlínku díky švihadlové výzvě 768 324 Kč 1 717 15. 11. 2022
Jana Vébrová vydává druhé album. Pomozte mu na svět. 118 795 Kč 131 15. 11. 2022
Záchrana provozu webu www.skoky.net 24 550 Kč 53 15. 11. 2022
Eshop z tričkama pro paranoidního schizofrenika. 300 Kč 1 15. 11. 2022
Životní restart Páti & Trunga 2 043 340 Kč 1 971 15. 11. 2022
Naděje pro Viktorku 1 645 500 Kč 1 857 15. 11. 2022
Athina & Orestis 121 476 Kč 62 15. 11. 2022
Polohovací toaletní a sprchové křeslo pro taťku 201 550 Kč 664 15. 11. 2022
Auto pro Terezku a Zuzanku 67 625 Kč 66 16. 11. 2022
Pro buldočka Lou, CT a magnetická resonance 28 688 Kč 71 16. 11. 2022
Moderní technologie, které pomohou bezmocnému Honzovi s ALS 102 650 Kč 127 16. 11. 2022
Naučná knížka (nejen) pro naše děti: VE STARÉM DUBU NEZNAJÍ NUDU 38 200 Kč 21 16. 11. 2022
Tomíkovi k samostatnosti a lepší budoucnosti 151 809 Kč 219 16. 11. 2022
Když máma s tátou chybí - pomozte nám léčit dětské duše 134 374 Kč 118 16. 11. 2022
PRAVÝ DOMÁCÍ zůstává! Využijeme druhou šanci? 699 151 Kč 571 16. 11. 2022
Pomoc v nouzi pro Annu 7 300 Kč 5 17. 11. 2022
Stručný úvod do filosofie marnosti - vydání knihy 28 027 Kč 35 17. 11. 2022
Pomoc kočičce se střevními problémy 10 900 Kč 18 17. 11. 2022
Abb zpátky na nohy 31 242 Kč 63 17. 11. 2022
Vozík pro Ninku 80 000 Kč 55 18. 11. 2022
Pomoc rodině s nevyléčitelně nemocnou maminkou a jejich nemocným synem 475 000 Kč 152 18. 11. 2022
Premiéra Poutníci II od Dočasné Company 33 021 Kč 45 19. 11. 2022
Nový domov pro Klárku 52 160 Kč 75 21. 11. 2022
Vlásky pro krásky 24 894 Kč 59 21. 11. 2022
Kočka do tašky z.s. 4 000 Kč 9 21. 11. 2022
Dobré spaní pro děti z Klokánku 6 300 Kč 12 21. 11. 2022
Pomozte nám rozšířit povědomí o canisterapii 5 100 Kč 9 21. 11. 2022
Pomozte Matýskovi s DMO postavit se na nohy 240 177 Kč 301 21. 11. 2022
Adventní sbírka pro Krtka 2022 17 000 Kč 30 21. 11. 2022
Podpořte vydání II. dílu knihy : “MŮJ DRUHÝ ZÁPISNÍK” 35 028 Kč 42 21. 11. 2022
Zdeničku zpět do života po autonehodě 354 764 Kč 408 21. 11. 2022
Pomoc tělesně postiženým - Občan ve Skutči 10 730 Kč 26 21. 11. 2022
Pomoc pro Deniska s neznámou diagnózou 146 800 Kč 119 21. 11. 2022
Nový label na české vinylové scéně Vibe Unity Records 23 820 Kč 37 22. 11. 2022
Vdechni s námi nový život kartám a "Přiznej barvu"! 44 866 Kč 90 22. 11. 2022
Osobní asistence pro Kačku 24 700 Kč 15 22. 11. 2022
Apiterapie - včelí wellness 800 Kč 2 22. 11. 2022
Nanea - originální produkty tvořené s láskou 500 Kč 2 22. 11. 2022
Pomozte Adámkovi vybruslit z boje s akutní leukémií! 1 788 695 Kč 917 22. 11. 2022
Nákladní vozidlo pro Ukrajinu - Magirus 40 000 Kč 53 22. 11. 2022
Osobní automobil pro Ukrajinu - Chrysler Cruiser 2 500 Kč 1 22. 11. 2022
Teplo pro Cherson (40tun briket) 281 600 Kč 413 22. 11. 2022
Pomozme Honzíkovi na jeho nelehké cestě životem 33 111 Kč 60 23. 11. 2022
Pomozme Danovi zpátky na nohy 1 769 941 Kč 3 295 23. 11. 2022
Teletext Amphibian klip 550 Kč 2 23. 11. 2022
Pomoc pro navrácení se do života pro těžké nečekané operaci 19 350 Kč 18 23. 11. 2022
Návěs na humanitární koridor 900 Kč 2 23. 11. 2022
Ne ústavům! Dejte nám šanci bydlet samostatně 6 253 Kč 8 23. 11. 2022
Pomoc Zuzance se SMA k prvním krůčkům 671 798 Kč 415 23. 11. 2022
MR benefiční běh DOBRÉ KILO - Olomouc 1 800 Kč 12 23. 11. 2022
Podpořte zvířátka v Obůrce Podháj 11 505 Kč 17 23. 11. 2022
Sárinka - unikátní ortéza na rameno, následky po operaci nádoru krční míchy 228 505 Kč 231 23. 11. 2022
Šance na nový domov 0 Kč 0 23. 11. 2022
Ze sklepa přes vězení až do africké školy 11 350 Kč 7 24. 11. 2022
Speciální ortézy pro Vojtu 182 353 Kč 130 24. 11. 2022
Šťastná škola 3 500 Kč 5 24. 11. 2022
Život a zdraví pro zapomenuté Rumuňáčky 17 727 Kč 32 24. 11. 2022
,,Ochrnutý František, vězeň ve svém těle" 70 484 Kč 68 24. 11. 2022
Sbírka pro Terku po autonehodě 147 669 Kč 244 24. 11. 2022
Auto pro Davídka 1 550 Kč 4 24. 11. 2022
Kniha SEBEPROJEKT 118 396 Kč 190 25. 11. 2022
Pomozte Marušce, že i s hendikepem to zvládne 2 000 Kč 4 25. 11. 2022
Moc bych si přál mít vše v jednom autě... aneb auto pro Tomíka! 1 085 159 Kč 958 25. 11. 2022
Operace šeltií 20 550 Kč 42 25. 11. 2022
Druhá : směna 112 408 Kč 200 25. 11. 2022
Pomozte Viktorovi s amputovanou nohou 25 209 Kč 30 25. 11. 2022
Pro Šimonka a Matýska s DMO a epilepsií 64 600 Kč 62 25. 11. 2022
Oprava dětských pokojíčků pro děti, o které se stará babička, po úmrtí jejich maminky 1 000 Kč 3 25. 11. 2022
Pomoc pro handicapovaná trojčátka 307 706 Kč 375 25. 11. 2022
💙 Pomozte adopťáčkovi z útulku Elviskovi 💙 21 450 Kč 36 25. 11. 2022
Pomozte s rehabilitacemi pro Emičku a Honzíka 20 672 Kč 14 25. 11. 2022
Zaměstnanecká sbírka innogy pro obyvatele z Domova pro seniory v Ludgeřovicích 7 000 Kč 8 25. 11. 2022
Pomozte nám, prosím, vrátit Danečka do normálního života 96 220 Kč 96 25. 11. 2022
Větší auto pro bojovníka Domču, aby mohl cestovat i s pomůckami 162 416 Kč 109 25. 11. 2022
Pro dobrou věc - podpořme úžasný Domov pro zvířata 21 335 Kč 34 25. 11. 2022
Pomozte nám vydat debutové album - Martin Čmelík & Busk It 2 710 Kč 6 27. 11. 2022
Sebeobrana pro všechny 2 000 Kč 2 28. 11. 2022
Oprava Raabova větrného mlýna 32 111 Kč 19 28. 11. 2022
Auto pro nový život Karla 25 863 Kč 25 28. 11. 2022
Podpora pro Esterku s Charge syndromem 26 838 Kč 45 28. 11. 2022
Knížka Poděbrady - matka měst 26 499 Kč 50 28. 11. 2022
Rozjeďme první co-work pro vozíčkáře 52 648 Kč 77 28. 11. 2022
Děti se chtějí hýbat 0 Kč 0 28. 11. 2022
Pro Lucku s dětmi - po ztrátě manžela 1 429 754 Kč 776 28. 11. 2022
Míšovi pro kvalitní a zdravé sezení 31 722 Kč 45 28. 11. 2022
Charlieho léčba 15 250 Kč 32 28. 11. 2022
Mít střechu nad hlavou... 51 230 Kč 17 28. 11. 2022
Podpořte vznik knihy Let’s baROCK! a probuďte svou (z)vědavost 15 300 Kč 18 28. 11. 2022
Josífek s Lucinkou do lázní 79 100 Kč 32 28. 11. 2022
Ještě než zmizí – zachraňme naše kriticky ohrožené koroptve 15 583 Kč 17 28. 11. 2022
Pomoc pro Olinu a jeji rodinu 86 530 Kč 114 29. 11. 2022
Zachráníme společně Luckymu nožičku? 13 800 Kč 27 29. 11. 2022
Pomoc pro Amy - operace a léčba vyhřezlé plotýnky 33 422 Kč 89 29. 11. 2022
Únik do světa divů - křest knihy 9 000 Kč 7 29. 11. 2022
INOVACE REPUBLIKY 9 450 Kč 7 29. 11. 2022
Rehabilitace Kristiankovi pro naději chodit 77 608 Kč 71 29. 11. 2022
Roční rehabilitace pro Fandu 1 350 Kč 3 29. 11. 2022
Podpořte volnočasové aktivity dětí se zdravotním postižením 11 100 Kč 17 29. 11. 2022
Zdravý spánek pro Mirka 5 555 Kč 12 29. 11. 2022
Bavorsko-německo-český slovník 599 Kč 1 30. 11. 2022
Auto pro Matýska 87 863 Kč 107 30. 11. 2022
Umírající lidé si zaslouží důstojný odchod 5 050 Kč 12 30. 11. 2022
Vánoce pro Zdeňku s rakovinou a její dvě malé děti jinde než na ulici 2 050 320 Kč 3 068 30. 11. 2022
Darujte tón chrámu sv. Bartoloměje v Kolíně 186 770 Kč 69 30. 11. 2022
Delfíní pomoc pro nemocného Davídka 2 500 Kč 5 30. 11. 2022
Pro Leničku s laskavým srdcem na cvičení Therasuit 65 732 Kč 90 30. 11. 2022
Kniha Celestýnčiny kouzelné kuličky - homeopatický příběh 40 285 Kč 46 30. 11. 2022
Příští léto krajem pod Pálavou na elektrokolech z půjčovny kol 1 000 Kč 1 30. 11. 2022
Aby se to už nikomu nestalo 0 Kč 0 30. 11. 2022
Sbírka pro Elišku na rehabilitace 7 600 Kč 10 30. 11. 2022
Pomozte Zdeňce vrátit se do normálního života 92 794 Kč 99 30. 11. 2022
Danuše na Hrad! 1 078 835 Kč 1 253 1. 12. 2022
Speciální křeslo pro Štěpánka 20 100 Kč 14 1. 12. 2022
Sokolovna v Kutné Hoře - výměna oken 31 200 Kč 4 1. 12. 2022
Bezbariérové bydlení pro dvojčata Nikol a Milana 40 190 Kč 21 2. 12. 2022
Pomozte nám vybrat peníze na asistenci a léky pro maminku a její dvě dcerky, Adélku trpící syndromem CDLS a 6letou Stellu 47 176 Kč 49 2. 12. 2022
Pomozte Mácovi dál docházet do denního stacionáře 125 183 Kč 123 2. 12. 2022
Lepší život pro Valinku a její rodinu 176 983 Kč 156 2. 12. 2022
Naděje pro opuštěné kočky 21 140 Kč 49 2. 12. 2022
Hodinky pro Marušku 62 600 Kč 38 2. 12. 2022
Marie Kieslowski: JE VŠECHNO DOBRÝ? - kniha rozhovorů s ženami na hudební scéně 72 738 Kč 45 2. 12. 2022
Léto v suchu pro malé táborníky 24 200 Kč 28 3. 12. 2022
Sidur Sulam Ja'akov 169 751 Kč 69 3. 12. 2022
Lucince na rehabilitace 76 900 Kč 58 5. 12. 2022
Pomoc Viltovým 1 000 Kč 3 5. 12. 2022
ORNAMENT - vydání debutového alba Druhý pohled na svět 15 796 Kč 23 5. 12. 2022
Dominičkovi na kmenové buňky a neurorehabilitace 31 874 Kč 29 5. 12. 2022
Pomozme rodině tragicky zesnulého řidiče nákladního vozidla 182 920 Kč 313 5. 12. 2022
Chirurgický zákrok pro Šmudlíka 12 750 Kč 41 5. 12. 2022
Pro Danielku cvičení na celý rok 82 825 Kč 67 5. 12. 2022
Meggie, psí lékař, který potřebuje pomoci 92 566 Kč 182 5. 12. 2022
Termovize pro kamarády na Ukrajině - Thermal scope for our friends in Ukraine 102 800 Kč 70 5. 12. 2022
Pomoc Lucii, mamince samoživitelce, s úhradou ubytování v nemocnici 82 961 Kč 101 5. 12. 2022
Auto pro Autistu Dominika 2 100 Kč 4 5. 12. 2022
Ovládání očima pro Kristýnu 49 500 Kč 58 5. 12. 2022
Významná úleva! Podpořte významné zvýšení komfortu hygieny smrtelně nemocných osob 10 950 Kč 10 5. 12. 2022
Pomoc Abby s nádorovým onemocněním 15 950 Kč 28 5. 12. 2022
Pomozme Filípkovi v boji se vzácnou genetickou vadou a zůstat v pohybu 74 700 Kč 56 6. 12. 2022
Větší automobil pro těžce nemocnou Nelinku na cesty k lékařům a na rehabilitace 60 918 Kč 89 6. 12. 2022
Prostorné auto pro Sofí 15 892 Kč 50 6. 12. 2022
Auto pro malou Ninu a velký elektrický vozík 2 340 554 Kč 11 105 6. 12. 2022
Rehabilitace a rehabilitační pomůcky pro Emminku s Othaharovým syndromem 69 780 Kč 128 6. 12. 2022
Pomozte nám naplnit naše poslání pomáhat canisterapií druhým 7 250 Kč 14 6. 12. 2022
Pomozte nám dostavět Kukang školu 6 400 Kč 11 6. 12. 2022
Hřejivé Vánoce s Woltairem 22 439 Kč 30 6. 12. 2022
Příspěvek na delfínoterapii pro autistu Martínka 31 530 Kč 49 6. 12. 2022
Pomoc pro Emmičku 6 300 Kč 8 7. 12. 2022
Pomozte Zuzance chodit 2 300 Kč 5 7. 12. 2022
Cvičební kolo pro Domov pro seniory v Perninku 29 755 Kč 36 7. 12. 2022
Pamětní deska Josefu Tillichovi 43 900 Kč 46 7. 12. 2022
Pomoc Monice, kočičí mámě 2 200 Kč 8 7. 12. 2022
Pomoc pro Nikolku, které se vrátila akutní leukémie 161 766 Kč 250 7. 12. 2022
Wellness Vagón na farmě je tu pro Vás! 1 000 Kč 1 7. 12. 2022
Pomoc dětskému jezdeckému oddílu v Plzni 37 010 Kč 45 7. 12. 2022
Prosincová VíkendOFFka pro ohrožené děti 12 000 Kč 1 7. 12. 2022
Pomoc pro puberťačku Denču 33 300 Kč 68 7. 12. 2022
Expozice Svět brankářských masek 1 450 Kč 3 7. 12. 2022
Prosím pomozte Zuzce nesedět doma 154 591 Kč 170 7. 12. 2022
Přenosný ultrazvuk - Handheld ultrasound - Kyiv Emergency Hospital 61 655 Kč 38 7. 12. 2022
Můj asistent je pěknej pes 500 Kč 1 8. 12. 2022
Kousek světla pro Ukrajinu 408 151 Kč 271 8. 12. 2022
Pomoc pro Alžbětu 146 581 Kč 77 9. 12. 2022
Pro Váňu s dětským autismem 1 300 Kč 3 9. 12. 2022
Pohon k mechanickému vozíku pro Danielu 38 010 Kč 50 9. 12. 2022
Auta pro dobrovolníky, kteří pomáhají lidem na osvobozených územích 1 500 Kč 3 9. 12. 2022
Žít svůj sen - Sbírkou a srdcem pomoci Honzovi k novému autu 43 098 Kč 56 9. 12. 2022
Moře pro Viktorku 129 406 Kč 94 9. 12. 2022
Pro Marka, aby zase mohl chodit 97 830 Kč 108 9. 12. 2022
Na terapii pro Honzíka 52 200 Kč 43 9. 12. 2022
Přibíkovi pro snazší život 4 002 450 Kč 18 141 9. 12. 2022
Světlo pro Ukrajinu 7 100 Kč 9 9. 12. 2022
Děti z nízkopříjmových rodin potřebují vaši pomoc 0 Kč 0 9. 12. 2022
Elektrická tříkolka pro Michala 44 600 Kč 48 9. 12. 2022
Dárky pro obyvatele chráněného bydlení Pastelky 29 583 Kč 60 9. 12. 2022
Filmový dokument "Sezóna" (2023) o fanoušcích zlínského hokeje 0 Kč 0 12. 12. 2022
Podpořte kapelu LEON v cestě za jejich snem 0 Kč 0 12. 12. 2022
Kniha: Co když se zamilujete i do někoho dalšího? 6 773 Kč 6 12. 12. 2022
Doma v Srdci - Kniha básní inspirovaná životem a láskou k lidem a k Zemi 2 880 Kč 3 12. 12. 2022
Výstava velkoformátových fotek: Velehory a lidé v nich 600 Kč 3 12. 12. 2022
Knihy živé inspirace 0 Kč 0 12. 12. 2022
Podmořská fotografie aneb zázraky pod vodou 0 Kč 0 12. 12. 2022
Ubytování pro rodiny s handicapovanými dětmi 0 Kč 0 12. 12. 2022
Oplocení proti škodám, které páchá vysoká zvěř, pro permakulturní farmu 0 Kč 0 12. 12. 2022
Damiánek to dokáže! 456 452 Kč 359 12. 12. 2022
Pomozte postavit zděné boudy pro 40 opuštěných pejsků 67 188 Kč 90 12. 12. 2022
Nelinka už nesmí zažít bolest 217 078 Kč 208 12. 12. 2022
Podpora Nadačního fondu pomoci BERNARD 0 Kč 0 12. 12. 2022
Trochu blíž – autorská deska Lukáše Hrabala 6 140 Kč 7 12. 12. 2022
Pomoc pro rodinu s miminkem, které vyhořel dům 177 139 Kč 249 12. 12. 2022
Sluchadla pro Gábinku 79 690 Kč 62 12. 12. 2022
Pomozte Viktorce promluvit a porozumět 60 814 Kč 70 12. 12. 2022
Auto plné zvířecí lásky a radosti 51 505 Kč 59 12. 12. 2022
Pomoc Péťe po autonehodě 204 560 Kč 239 12. 12. 2022
Pomoc pětičlenné rodině po ztrátě táty antropologa a archeologa 728 523 Kč 562 12. 12. 2022
Vraťme Silvince úsměv 16 750 Kč 28 13. 12. 2022
Probiotická léčba na míru pro Viktorka 30 000 Kč 6 13. 12. 2022
Pro Matyho se vzácným onemocněním 539 674 Kč 349 13. 12. 2022
Pomoc Elišce 23 740 Kč 26 13. 12. 2022
+ Pohotovost pro hotovost $ 8 600 Kč 9 13. 12. 2022
Celovečerní film Dvě slova jako klíč - postprodukce 127 932 Kč 61 13. 12. 2022
Kombinéza exopulse pro Martina 247 698 Kč 223 13. 12. 2022
Kočárek a autosedačku pro Tomáška s vážným metabolickým onemocněním 78 266 Kč 130 13. 12. 2022
S plným žaludkem se lépe studuje 10 700 Kč 6 13. 12. 2022
Škola hrou, domovem i zázemím - krizové bydlení pro dívky v "Zátiší Sv. Anežky české" 9 100 Kč 8 13. 12. 2022
Kniha vnímání - dětská kniha o smyslech 6 710 Kč 9 13. 12. 2022
Náhradka - podcast nejen o pěstounství a pěstounech 5 450 Kč 5 14. 12. 2022
Pomozte Hokimu a jeho rodině s bojem v léčbě 62 577 Kč 123 14. 12. 2022
Důstojný život 300 Kč 2 14. 12. 2022
Desková hra #Nevyndámse 1 650 Kč 7 14. 12. 2022
Bojuji o život 51 433 Kč 121 14. 12. 2022
Světlo pro Bachmut 113 660 Kč 48 14. 12. 2022
Velká kočičí parta prosí o pomoc 7 626 Kč 17 14. 12. 2022
Sbírka pro Ondrovu rodinu 604 592 Kč 421 14. 12. 2022
Andílek Matýsek a jeho narozeninová sbírka pro NF dětské onkologie KRTEK 8 750 Kč 15 15. 12. 2022
Podpora pro Katku a Janka po smrti táty 1 000 Kč 1 15. 12. 2022
Dva šicí stroje pro chráněnou dílnu 1 150 Kč 5 15. 12. 2022
Pro kamarádku Petru na zdravotní pomůcku ke zlepšení pohybu a zkvalitnění života 190 000 Kč 169 15. 12. 2022
Záchrana od amputace 400 Kč 2 15. 12. 2022
Pro Ondráška 5 880 Kč 9 15. 12. 2022
Otevřme bránu! 9 200 Kč 6 15. 12. 2022
Pomozte mi zúčastnit se paraatletických závodů v Dubaji a Sharjah 9 500 Kč 16 15. 12. 2022
Jirka Němec na paralympiádu 30 650 Kč 38 15. 12. 2022
Vyhořeli. Doslova. Postavme nový domov pro Radku a její syny 159 173 Kč 101 15. 12. 2022
Speciální kočárek pro Honzíka 13 500 Kč 14 15. 12. 2022
Lepší život pro Jasmínku a její rodinu 17 325 Kč 9 15. 12. 2022
Sbírka pro Jiříka, který bojuje s akutní lymfoblastickou leukémií 79 440 Kč 68 15. 12. 2022
Pomozte Radimovi zlepšit život 18 122 Kč 17 15. 12. 2022
Pomoc pejskovi 7 800 Kč 21 16. 12. 2022
Pomoc kocourovi jménem Dante 5 700 Kč 11 16. 12. 2022
Bezbariérový byt pro Klárku 45 391 Kč 58 16. 12. 2022
Tympány pro Koletovku 22 300 Kč 14 16. 12. 2022
Finanční pomoc po ztrátě manžela, sama se stará o 14 psů, svých i adoptivních 172 250 Kč 200 16. 12. 2022
Sebík potřebuje neurorehabilitace a detektor epileptických záchvatů 25 580 Kč 27 16. 12. 2022
Pomoc Ralfíkovi v boji s FIP 3 600 Kč 5 16. 12. 2022
Ven z kómatu - na pomoc Vendulce 619 668 Kč 557 17. 12. 2022
Mlíčko a terapie pro Barborku 19 600 Kč 29 17. 12. 2022
Prosíme pomozte financovat operaci postřelené kočičky z Říčan! 2 020 Kč 7 17. 12. 2022
NEDĚLEJ aneb čemu se vyhnout, je-li vám život milý 16 450 Kč 19 19. 12. 2022
Přispějte na druhý ročník časopisu Svět Dharmy 19 671 Kč 22 19. 12. 2022
Pro paní Martu a její čtyři děti po úmrtí manžela/tatínka 1 053 902 Kč 1 079 19. 12. 2022
Pomoc pro Isabellku 5 577 Kč 12 19. 12. 2022
Ortopedická matrace pro Danu 850 Kč 3 19. 12. 2022
Sbírka pro Petra a Jitku, aby se mohli vrátit domů 114 500 Kč 44 19. 12. 2022
Nový Whiskáč hledá štamgasty 124 271 Kč 96 19. 12. 2022
Kola dětem od cyklistů a cyklistek 🚴 37 395 Kč 35 19. 12. 2022
Koníci, kteří pomáhají dětem potřebují podestýlku 30 700 Kč 17 19. 12. 2022
Rozhýbejme Sašíka 27 510 Kč 16 19. 12. 2022
Pomoc pro Vojtíka s cystickou fibrózou a ADHD 43 800 Kč 105 19. 12. 2022
Rozhýbejme Emičku 14 250 Kč 8 20. 12. 2022
Rehabilitační pobyt pro Ondráška 93 106 Kč 160 20. 12. 2022
Návrat sovy pálené do české přírody 6 100 Kč 10 20. 12. 2022
Koňský důchod aneb druhá šance 23 900 Kč 21 20. 12. 2022
Krmivo pro psí útulek Dej pac! 24 514 Kč 32 20. 12. 2022
Pomoc malé čtyřleté Nikolce, která onemocněla leukémií 44 906 Kč 33 20. 12. 2022
Nové auto pro Adámka s autismem a jeho dva sourozence 3 500 Kč 1 20. 12. 2022
Podpořte s námi adoptivní rodiče a jejich osvojené děti 22 300 Kč 9 20. 12. 2022
Samostatnost pro Áňu 252 221 Kč 214 21. 12. 2022
Šmudlina se rozšiřuje - fáze 2 151 184 Kč 137 21. 12. 2022
Můj Bolehlávek - osvětová knížka pro děti s migrénou 1 500 Kč 2 21. 12. 2022
Větší a úspornější auto pro Honzíka 2 300 Kč 3 21. 12. 2022
Velké auto pro dvojčátka s Dětskou mozkovou obrnou (DMO) 118 967 Kč 139 21. 12. 2022
Sbírka pro Verunku 104 475 Kč 100 21. 12. 2022
Auto pro Ellinku s Autismem 11 133 Kč 22 21. 12. 2022
Lenka bojuje o každý další den života 424 187 Kč 464 21. 12. 2022
Kniha SUCHO - scifi příběh o důsledcích globálního oteplování 0 Kč 0 21. 12. 2022
Jako lvi: nová inscenace Lachende Bestien podle textu Romana Sikory 4 099 Kč 11 21. 12. 2022
Auto pro Pavlíka 2 600 Kč 3 22. 12. 2022
Nový domov pro moji sestru 57 100 Kč 44 22. 12. 2022
Velký krok pro Sašíka 23 750 Kč 36 22. 12. 2022
Postavme Matýska na nohy 55 400 Kč 8 22. 12. 2022
Pomoc dětem, kterým zemřela milovaná maminka na zákeřnou rakovinu 16 656 Kč 34 22. 12. 2022
O chlup hezčí Vánoce pro kluky, kteří přišli o maminku 92 100 Kč 104 22. 12. 2022
Pomozte rodině obnovit byt zničený požárem 184 971 Kč 339 22. 12. 2022
Větší auto pro rodinu 28 200 Kč 8 22. 12. 2022
Pomoc Briťáčkovi Kubíkovi, aby přežil 2 500 Kč 4 22. 12. 2022
Pro Elišku a jejího tatínka, který leží v kómatu v nemocnici 101 948 Kč 154 22. 12. 2022
Pomoc rodině Weissové po požáru 423 636 Kč 504 22. 12. 2022
Požár domu všechno vzal 13 150 Kč 7 23. 12. 2022
Naděje na nový život pro Aničku 1 499 068 Kč 1 980 23. 12. 2022
Chci udržet krok s Emičkou 123 877 Kč 76 26. 12. 2022
Sbírka na termovizi pro válečného medika P. P. 6 045 Kč 5 26. 12. 2022
Pulzní oxymetr pro Tobíka 3 100 Kč 3 27. 12. 2022
Sallynka - hendikepovaná fenka 700 Kč 2 27. 12. 2022
Pro naději v lepší budoucnost bratrovi Vlastovi 20 155 Kč 10 27. 12. 2022
Pneumatiky pro vojenská vozidla na UA 600 Kč 1 27. 12. 2022
Příspěvek na následky požáru pro rodinu Kostialových 6 400 Kč 9 27. 12. 2022
Pomoc Elišce postavit se na nohy 68 750 Kč 84 27. 12. 2022
Repatriace Martina 35 218 Kč 32 28. 12. 2022
Pro Honzíka, který je po těžkém úrazu hlavy 4 653 Kč 8 28. 12. 2022
Sluchadla pro Honzíka 46 400 Kč 65 28. 12. 2022
Moje druhá maminka 28 499 Kč 53 29. 12. 2022
Na čtyřech kolech míříme k Vám 0 Kč 0 29. 12. 2022
Pomozme rodině zesnulého programátora a hudebníka Michala Bazalky 347 300 Kč 94 29. 12. 2022
Pomoc pro tříletou fenku Lauru 0 Kč 0 29. 12. 2022
brzdime.cz: podpůrná online skupina pro škodlivé návyky a závislosti 200 Kč 1 30. 12. 2022

Zobrazit všechny příběhy

Donio v dalších letech

Jak se nám dařilo v letech

2023     2021     2020