Využijte naplno fenomén on-line dárcovství

V Česku a na Slovensku nám věří stovky neziskových organizací. Přidejte se k nim. Vybranou částku vám předáme do poslední koruny. A hlavně spokojené dárce.

Začít vybírat
Neziskovky na Donio

Fundraising má být jednodušší

Donio vyvíjíme tak, aby práci fundraiserů maximálně zjednodušilo. Vyřešíme za vás celou řadu administrativních procesů, takže se můžete soustředit na řešení podstatných témat.

Souběžné kampaně
Veřejný profil organizace
Opakované platby
Darcovské smlouvy
Firemní příspěvky

Darování na pár kliků

Díky Donio máte cestu ke svým dárcům otevřenou. Darují snadno na pár kliků a vy s nimi lehce navážete vztah. Je jen na vás, jak ho rozvinete.

Komunikace s dárci je základ

Máte přístup k databází dárců, takže s nimi můžete komunikovat napřímo. Aktuality můžete odesílat rovnou z prostředí kampaně. Na automatické transakční e-maily myslíme za vás.

Firmy na Donio

Najdeme pro vás vhodnou firmu a propojíme vás

Založte si u nás sbírku.
Pomůžeme vám a je to zdarma

Začít vybírat


Otázky, které si teď nejspíš kladete

Dostanu přístup
ke kontaktům na dárce?
Ano. Máte k dispozici celou databázi dárců, kteří s předáním kontaktu souhlasili.
Opravdu předáváte
celou vybranou částku?
Ano, je to tak. Jak je to možné? Náš provoz hradí dobrovolné příspěvky našich dárců, nikoli provize od zakladatelů kampaní.
Jak vysoké jsou
bankovní poplatky?
Znáte ten pocit, když nemůžete platit kartou, protože obchodník nechce platit poplatky spojené s bankovními transakcemi? To se vám u nás nestane. Nejenže vám vybranou částku předáme do poslední koruny, ale hradíme i poplatky spojené s bankovními transakcemi.
Jak dlouho trvá
vytvořit dobročinnou sbírku?
Platforma Donio byla vytvořena s cílem zjednodušit darování. A my držíme slovo! Protože vše probíhá online, můžete sbírku vytvořit odkudkoliv během několika minut. Pokud byste se přece jen zasekli na zakládání sbírky, rádi vám pomůžeme. Jsme tu pro vás.
Odkud mohou
moji dárci přispívat?
Výhodou online platformy je především její dostupnost, ať už jste vy nebo vaši dárci kdekoli. Používáme platební bránu Comgate, která umožňuje přispívat dárcům z okolních zemí i z celého světa.